Haberi Paylaş

Mahalleli 2 gündür kendisinden haber alınamayan kadın için sefer oldu

3. Sayfa Haberleri

Mahalleli 2 gündür kendisinden haber alınamayan kadın için sefer oldu Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yaşayan ve Alzheimer hastası olan Necibe Yücedağ isimli kadın 2 gündür kendisinden haber alınamıyor.

Mahalleli 2 gündür kendisinden haber alınamayan kadın için sefer oldu

HAKKARİ - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yaşayan ve Alzheimer hastası olan Necibe Yücedağ isimli kadın 2 gündür kendisinden haber alınamıyor.

Edinilen bilgilere göre olay ilçenin Yeşildere Mahallesi'nde meydana geldi.

Dün öğlen saatlerinde evinden çıkan alzheimer hastası olan Necibe Yücedağ isimli kadın 2 gündür kayıp.Kendisinden endişe duyan yakınları ve yakınları aramaya çıktı. Gidebileceği her yeri arayan mahalle sakinleri, akşam saatlerinde el feneri ve telefon ışıklarıyla ilçenin Kani Haydar ve Cumhuriyet Mahallesi'nde bahçeleri, boş binaları, foseptik çukurları ve boş arazileri aradılar.

Yüksekova'yı karış arayın annesini bulmak için her yeri aradıklarını ifade eden oğlu Osman Yücedağ, "Annem dün öğlen saatlerinde beri kayıp. Kendisi alzheimer hastasıdır. Dünden beri kendisini arıyoruz. Bununla beraber polis, jandarma ve mahalleli ile beraber arıyoruz. Annemin gören ve duyan ve bilgi sahibi olan bize haber verseler çok memnun kalacağız.Kendisi de 67 yaşındadır. Görgü tanıklarına göre en son Amed İş Merkezinin yanında görünmüş. Daha sonra Şemdinli yoluna doğru geldiği söylendi. Bizde o civarlarda arıyoruz. Biz annemizin bulması için herkesten yardım talep ediyoruz" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Metin Tek - 3. Sayfa

Yüksekova Hakkari 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title