Elazığ Yaralı Bulunan Kumruya Su Verildi, Ardından Belediyeye Teslim Edildi - Haberler
Haberi Paylaş

Elazığ Yaralı Bulunan Kumruya Su Verildi, Ardından Belediyeye Teslim Edildi

Demirören Haber Ajansı - 3. Sayfa

Yaralı bulunan kumruya su verildi, ardından belediyeye teslim edildiELAZIĞ'da, bir vatandaş tarafından cadde ortasında bitkin halde bulunan ve daha sonra yaralı olduğu tespit edilen kumuya önce su içirildi, ardından Belediye ekiplerine tedavisi için teslim edildi.

Yaralı bulunan kumruya su verildi, ardından belediyeye teslim edildi

ELAZIĞ'da, bir vatandaş tarafından cadde ortasında bitkin halde bulunan ve daha sonra yaralı olduğu tespit edilen kumuya önce su içirildi, ardından Belediye ekiplerine tedavisi için teslim edildi.

Kent merkezindeki İcadiye Mahallesinde büfe işleten Murat Özcan, kaldırımda bitkin halde duran ve uçamayan bir kumruyu görünce önce kumruya alıp ona su içirdi. Kanatlarından yaralı olduğu için uçamadığı tespit edilen kumru için daha sonra Belediye Hayvan Hastanesine haber verildi. Hayvan Hastanesinden gelen görevliler yaralı olan kumruyu tedavi için hastaneye götürdü. Yaralı kumrunun tedvinin ardından yeniden doğaya salınacağı belirtildi.

Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

3. Sayfa, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title