Haber : Diyarbakır'da 22 milyon vurgun yapan kuyumcular 24 saat geçmeden yakalandı - Haberler

Haberi Paylaş

Diyarbakır'da 22 milyon vurgun yapan kuyumcular 24 saat geçmeden yakalandı

 - Güncelleme:

Diyarbakır'da 22 milyon vurgun yapan kuyumcular 24 saat geçmeden yakalandı Diyarbakır'da 65 vatandaşı 22 milyon 750 bin TL dolandıran akraba 6 şüpheli 24 saat geçmeden Adana ve Osmaniye'de yakalandı.

Diyarbakır'da 22 milyon vurgun yapan kuyumcular 24 saat geçmeden yakalandı

DİYARBAKIR - Diyarbakır'da 65 vatandaşı 22 milyon 750 bin TL dolandıran akraba 6 şüpheli 24 saat geçmeden Adana ve Osmaniye'de yakalandı.

Alınan bilgilere göre, Bağlar ilçesinde bir kuyumcuda emanetti olan mağdur vatandaşların hiçbir şekilde iş yeri sahibine ulaşamaması üzerine Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu detaylı araştırmada, 65 mağdur vatandaşı 22 milyon 750 bin 200 TL tutarında mağdur tespit edilen 6 şüphelinin birbirleriyle akraba olduklarını ve Diyarbakır'ı 23 Haziran 2022 gününde terk ettiklerini tespit etti.

24 Haziran günü Diyarbakır polisinin, Adana ve Osmaniye polisiyle ortaklaşa yürüttüğü operasyon sonucunda; şüphelilerden C.Y, S.Y. ve E.Y. Osmaniye'de, M.Y, M.Y. ve E.A. Adana'nın Pozantı ilçesinde 24 saat geçmeden kıskıvrak yakalandı.

Gözaltına alınan şüphelilerin emniyet işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

İhlas Haber Ajansı / Rıdvan Kılıç - 3. Sayfa

3. Sayfa Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title