Bursa'da yılbaşı öncesi sahte alkol denetimi - Haberler
Haberi Paylaş

Bursa'da yılbaşı öncesi sahte alkol denetimi

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Bursa'da yılbaşı öncesi sahte alkol denetimi Bursa'da Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ve narkotik ekiplerinin desteğiyle 150 polisin katılımıyla Altıparmak mahallesi Arap Şükrü sokağında yılbaşı öncesi sahte alkol denetimleri gerçekleştirildi.

Bursa'da yılbaşı öncesi sahte alkol denetimi

BURSA - Bursa'da Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ve narkotik ekiplerinin desteğiyle 150 polisin katılımıyla Altıparmak mahallesi Arap Şükrü sokağında yılbaşı öncesi sahte alkol denetimleri gerçekleştirildi. 12 işyeri denetlenirken 7'sine işlem yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ve Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin desteği ile Altıparmak mahallesi Arap şükrü sokağında 150 personel ile sahte alkol denetimleri yapıldı. Denetlemelerde 152 kişinin kimlik sorgulaması yapıldı. Umuma açık alanlarda yapılan denetimlerde ise 12 iş yeri denetlenirken 7'sine işlem yapıldı.

Yapılan denetimlerin vatandaşın sağlığına yönelik olduğuna belirten Bursa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, denetimlerin yılbaşına kadar artarak devam edeceğini ifade etti.

İhlas Haber Ajansı / Ahmet Berke Erdal - 3. Sayfa

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi, Asayiş Şube Müdürlüğü, Bursa, Alkol, 3. Sayfa, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title