Balıkesir'in yükseklerinde kar yağışı devam ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Balıkesir'in yükseklerinde kar yağışı devam ediyor

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Balıkesir'in yükseklerinde kar yağışı devam ediyor Balıkesir'in Edremit ve Havran ilçesi yükseklerinde iki gündür devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.

Balıkesir'in yükseklerinde kar yağışı devam ediyor

BALIKESİR - Balıkesir'in Edremit ve Havran ilçesi yükseklerinde iki gündür devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Kazdağları'nda kar yüksekliği 10 santimetreyi aştı.

Edremit ve Havran ilçelerinin yüksek kesimlerinde Kazdağları'nda iki gündür etkili olan kar yağışı devam ediyor. Kar yüksekliği Hanlar mevkiinde 10 santimetreyi aştı. Edremit Belediyesi ve Karayolları Ekipleri 30 kilometrelik yol kesiminde 24 saat görev yaparak tuzlama ve küreme çalışması yapıyor. Kar yağışının akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor. Yetkililer Edremit Yenice Karayolunda seyir yapacak sürücülerin kış lastiği, zincir ve çekme halatı olmadan yola çıkılmamasını istediler.

İhlas Haber Ajansı / Emrah Elmas - 3. Sayfa

Balıkesir Kaz Dağı Edremit kar 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title