Alışveriş yapma bahanesi ile yardım kutusunu alıp gitti - Haberler
Haberi Paylaş

Alışveriş yapma bahanesi ile yardım kutusunu alıp gitti

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Alışveriş yapma bahanesi ile yardım kutusunu alıp gitti Güvenlik kameraları bu defa vicdansızlığı görüntüledi Aydın'da Valiliğin de olurları ile sağlık sorunu olan bir çocuk için başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen bir esnafın dükkanında toplanan paralar müşteri gibi gelen...

Alışveriş yapma bahanesi ile yardım kutusunu alıp gitti

Güvenlik kameraları bu defa vicdansızlığı görüntüledi

AYDIN - Aydın'da Valiliğin de olurları ile sağlık sorunu olan bir çocuk için başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen bir esnafın dükkanında toplanan paralar müşteri gibi gelen bir şahıs tarafından çalındı. Güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedilen görüntülerde yardım kutusunu çalan şahsın çaldığı paraları geri getirmesi bekleniyor.

Aydın'da sağlık sorunu olan bir bebeğe destek olmak için il genelinde çeşitli kampanyalar düzenlendi. Valilik tarafından da izin verilen yardım kampanyası kapsamında bazı esnaflar da kampanyaya destek vermek için dükkanlarına yardım kutusu bıraktı. Efeler ilçe merkezi Doğu Gazi Bulvarı'nda bulunan pastaneye gelen iki kişi, alışveriş bahanesi ile girdikleri dükkandan yardım kutusunu çaldı. Güvenlik kameraları tarafından an be an görüntülenen hırsızlık anı görenleri şaşkına çevirdi. Polis tarafından el konulan olayla ilgili tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi.

İhlas Haber Ajansı / Murat Yalçın - 3. Sayfa

alışveriş, Aydın, 3. Sayfa, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title