3 Kişinin Öldüğü Suruç'ta, İncelemeler Tamamlandı (2)

3 Kişinin Öldüğü Suruç'ta, İncelemeler Tamamlandı (2)

3 Kişinin Öldüğü Suruç'ta, İncelemeler Tamamlandı (2)
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

ÖLDÜĞÜ AÇIKLANAN 4 KİŞİDEN BİRİ, HAYATA DÖNDÜRÜLDÜŞanlıurfa'nın Suruç ilçesinde seçim çalışması yürüten Ak Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve beraberindekilere yönelik saldırıda yaşamını yitirdiği açıklanan 4 kişiden birisinin, hastanede yapılan kalp masajı ile yaşama döndürüldüğü açıklandı.

ÖLDÜĞÜ AÇIKLANAN 4 KİŞİDEN BİRİ, HAYATA DÖNDÜRÜLDÜ

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde seçim çalışması yürüten Ak Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve beraberindekilere yönelik saldırıda yaşamını yitirdiği açıklanan 4 kişiden birisinin, hastanede yapılan kalp masajı ile yaşama döndürüldüğü açıklandı. 3 kişinin öldüğü saldırıda yaralanan 9 kişiden 4'ünün Ankara, 5'inin ise Şanlıurfa'da tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

Öte yandan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, saldırıya ilişkin geniş çaplı soruşturmanın sürdüğünü belirtti. 4 savcının görevlendirildiği ve olayın terör boyutunun da soruşturulduğuna değinen Başsavcı Doğan, dünden itibaren bazı kişilerin bilgisine başvurulduğunu ve şu an için gözaltı bulunmadığını, ancak olayla bağlantısı olduğu gerekçesiyle 3 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldığını kaydetti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title