AVM'de İntihar Şovu Yapan 3 Kafadara Vatandaştan Meydan Dayağı!

AVM'de İntihar Şovu Yapan 3 Kafadara Vatandaştan Meydan Dayağı!

Karabük'te bir alışveriş merkezinin 4. katına çıkarak intihar girişiminde bulunan 3 gence vatandaş tepki gösterince ortalık bir anda savaş alanına döndü. Gençleri vatandaşların elinden polis kurtardı.

Karabük'te 3 gencin AVM'deki intihar şovu umdukları gibi olmadı çünkü vatandaşlar tepki gösterdi.

AVM'DE İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDULAR

Karabük merkeze bağlı Cumayanı köyü nüfusuna kayıtlı olan Cem Çamoğlu (17), Nuri Kılıç (22) ve Recep Çakır (17) şehir merkezinde yer alan bir alışveriş merkezinin 4. katında yer alan kafeteryalar bölümde kendilerini aşağıya sarkıtarak intihar girişiminde bulundu.

VATANDAŞLARDAN TEPKİ GÖRÜNCE ORTALIĞI SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİLER

Bu sırada yoldan geçen ve cadde üzerinde bulunanlar duruma tepki göstermeye başlayınca, 3 kafadar bu kez intiharı bırakıp vatandaşların üzerine masa ve sandalyeleri fırlatmaya başladı. Gerginliğin artığı olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekipleri sevk edildi.

VATANDAŞLAR GENÇLERE TAŞ FIRLATTI

Adeta çılgına dönen gençlere bu kez vatandaşlar taş atmaya başladı. Polis ekipleri cadde üzerindeki vatandaşları bölgeden uzaklaştırmaya çalışınca vatandaşlar bu kez alışveriş merkezine çıkarak 3 gence saldırmaya başladı.

GENÇLERİ VATANDAŞIN ELİNDEN POLİS KURTARDI

Tekme ve yumruklar ile masa ve sandalyelerin havada uçtuğu olayda 3 genci polis vatandaşın elinden zor aldı. Yüzü gözü kanlar içinde kalan 3 kafadar polisin yoğun güvenliği altında alışveriş merkezinden çıkarılarak hastaneye kaldırıldı. Burada tedavileri yapılan 3 kişi daha sonra polis merkezine götürüldü.