3 Aylık Hamile Kadın İntihar Etti - Haberler
Haberi Paylaş

3 Aylık Hamile Kadın İntihar Etti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
3 Aylık Hamile Kadın İntihar Etti

Erzurum'un Hınıs İlçesi'nde, 1 çocuk annesi ve 3 aylık hamile olan 22 yaşındaki Aygül B. av tüfeğiyle intihar etti.

Erzurum'un Hınıs İlçesi'ne bağlı Ortaköy'de, 1 çocuk annesi ve 3 aylık hamile olan 22 yaşındaki Aygül B. av tüfeğiyle intihar etti.

Görücü usulüyle 3 yıl önce 26 yaşındaki Zakir B. ile evlenen Aygül B., kayınpederi Gagur ve kayınvalidesi Gülperi B. ile aynı evde yaşamaya başladı. 12 Aralık akşamı 10 aylık oğlu Resul'u uyutması için babaannesi Gülperi'ye vererek eşi Zakir B. ile yatmak için odalarına giren Aygül B., sabaha karşı saat 04.30 sıralarında av tüfeğiyle intihar etti.

Ailesinin kızlarının cinayete kurban gittiğini ileri sürmesi üzerine Aygül B'nün cesedi kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Aygül'ün babası 51 yaşındaki Fesih Yılmaz, kızının intihar edecek biri olmadığını söyledi. Damadı Zakir B'nün verdiği ifadede karısıyla arasının 10 günden bu yana açık olduğuna dikkat çeken Fesih Yılmaz, kızının öldürülmüş olabileceğini iddia etti. Fesih Yılmaz, "Olay gecesi kızım yerde minderlerin üzerinde ölü bulunuyor. Kızım intihar edecek biri değil. Şayet intihar ettiyse bunu tetikleyen nedenler var. Ölümünün arkasındaki gerçek nedeni öğrenmek istiyoruz. Damadımın ailesi de ifadelerinde kızımın eşiyle arasının bozuk olduğunu söylemiş" dedi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

- Erzurum

3 Aylık Hamile Kadın İntihar Etti

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title