29 Ekim Töreninde Küslük İddiası - Haberler
Haberi Paylaş

29 Ekim Töreninde Küslük İddiası

29 Ekim Töreninde Küslük İddiası
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Balıkesir’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törende Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un konuşmaması ve selamlaşmamaları dikkat çekti.

Balıkesir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk Anıtı'nda düzenlenen törende Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'un konuşmaması ve selamlaşmamaları dikkat çekti.

Balıkesir Atatürk Anıtı'nda düzenlenen tören ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı. Atatürk Anıtı'nda düzenlenen törene Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Garnizon Komutanı Mehmet Akyürek, CHP Balıkesir Milletvekilleri Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, MHP Milletvekili İsmail Ok ile vatandaşlar katıldı. Bir süredir aralarında soğukluk olduğu iddia edilen Vali Mustafa Yaman ile Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur törende karşı karşıya geldi. Birbirlerine selam vermeyen ve tokalaşmayan iki önemli isim anıta konulan çelenklerin ardından İstiklal Marşı okuyarak tören alanından ayrıldı. - BALIKESİR

29 Ekim Töreninde Küslük İddiası

29 Ekim Töreninde Küslük İddiası

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title