"252 Bin Dev Öğrenci" Projesi Demirci'de Tanıtıldı

"252 Bin Dev Öğrenci" Projesi Demirci'de Tanıtıldı

Manisa'nın Demirci ilçesinde 251 bin dev öğrenci projesi tanıtıldı.

Manisa'nın Demirci ilçesinde 251 bin dev öğrenci projesi tanıtıldı.

Demirci Anadolu Öğretmen Lisesi Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen toplantıya Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Bayram Tahanoğlu, Belediye Başkanı İhsan Temel, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İl Sağlık Müdürü Dr. Ziya Tay, İl Tarım Müdür Yardımcısı Şener Uysal, Manisa İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, öğretmenler öğrenciler katıldı.

Vali Daşöz yaptığı konuşmada, "Demirci'de düzenlenen program çok anlamlı ve gurur verici, öğrencilerimizin bu tür projelerde olması geleceğimize daha iyi emin adımlar ile yürüdüğümüzün garantisidir. Çocuklarımız hiç şüphesiz en değerli varlıklarımız, onlar mutluluk kaynağımız geleceğimizin güvencesidir. Onların iyi yetişmeleri hem kendi gelecekleri hem de ülkemizin geleceği bakımından büyük önem taşımaktadır" dedi.

Projenin başarıyı ve mutluluğu getirecek dengeli gelişim için hayata geçirildiğini getiren Daşöz, "Bu projenin kahramanları öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik eder, mutluluk ve başarılarla dolu bir proje arkadaşlığı olmasını dilerim" diye konuştu.

- MANİSA

Kaynak: AA