23.Gün sahur menüsü! 5 Mayıs Çarşamba 2021 Ramazan sahur menüsü
Advertisement

23.Gün sahur menüsü! 5 Mayıs Çarşamba 2021 Ramazan sahur menüsü

23.Gün sahur menüsü! 5 Mayıs Çarşamba 2021 Ramazan sahur menüsü
Haberler.com / Aslı Bayraktar - Haberler | Gündem

Ramazan ayının gelişi ile iftar ve sahur sofraları hazırlanmaya başlandı. İlk sahur 12 Nisan gecesi yapıldı. Bugün 2021 yılının yirmi üçüncü sahuru yapılacak. Sahurda ne yesem düşüncesinde olanlar için sağlıklı sahur menüleri derledik. Ramazan ayını en iyi şekilde geçirebilmeniz için sahurda yediklerinize dikkat etmelisiniz Sahuru normal günlerdeki kahvaltı gibi düşünmeliyiz böylece daha sağlıklı ve rahat bir sahur yapmış oluruz. En ideal Ramazan sofralarını hazırlamak için menümüze bakın!

Ramazan ayının gelişi ile iftar ve sahur sofraları hazırlanmaya başlandı. İlk sahur 12 Nisan gecesi yapıldı. Bugün 2021 yılının yirmi üçüncü sahuru yapılacak. Sahurda ne yesem düşüncesinde olanlar için sağlıklı sahur menüleri derledik. Ramazan ayını en iyi şekilde geçirebilmeniz için sahurda yediklerinize dikkat etmelisiniz. Özellikle lif bakımından yüksek ve tok tutan yiyecekler yemeli, hamur işi ve şekerli yiyeceklerden kaçınmalısınız. Sahuru normal günlerdeki kahvaltı gibi düşünmeliyiz böylece daha sağlıklı ve rahat bir sahur yapmış oluruz. En ideal Ramazan sofralarını hazırlamak için paylaştığımız menüye haberimizden ulaşabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca her gün iftar ve sahur menülerini sizin için paylaşıyor olacağız!

23.GÜN SAHUR MENÜSÜ!

- Avokado soslu ekmek

- 1 tane haşlanmış yumurta

- Lor peyniri

- Fıstık ezmeli-muzlu ekmek

- 1 bardak çay

- domates, salatalık

- zeytin

- yeşillik

- Bol su

AVOKADO SOSLU EKMEK VE FISTIK EZMELİ-MUZLU EKMEK

Biri fıstık ezmesi ve muz, diğeri ise avokado sos, peynir ve yumurta. Hem sağlıklı hem çok doyurucu oluyor. Sahurlarınız tercih edebilirsiniz.

23.Gün sahur menüsü! 5 Mayıs Çarşamba 2021 Ramazan sahur menüsü
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title