2022 Dünya Kupası Haberleri

2022 Dünya Kupası haber, 2022 Dünya Kupası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

2022 Dünya Kupası - 13.11.2017
Katar ile Bazı Arap Ülkeleri Arasındaki Kriz
Devlet organlarının, soruşturmayı, yargı mekanizmasında kanunun uygulanmasından sorumlu makamlarla iş birliği içinde yürüttüğüne dikkati çeken Al Sani, Katar'ın 2022 Dünya Kupası organizasyonunun hedef alındığını belirtti.
2022 Dünya Kupası - 05.11.2017
Katar'a Dış Ülkelerden Güvenlik Desteği
Katar yetkilileri 2022 Dünya Kupası'na, şiddet aktivitelerini engellemek için farklı ülkelerden polis memurlarının da katılacağını söyledi.
2022 Dünya Kupası - 30.10.2017
Türkiye'nin Katar'a İhracatı Yüzde 29 Arttı
Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası için 150 milyar dolarlık altyapı ve inşaatının gerçekleştirileceğini, dünya genelinde en büyük 250 müteahhitlik firmasından 46'sının Türk firması olduğunu dile getiren Ünlütürk, şunları kaydetti: "Bu sektörde Çin'den sonra dünya ikincisiyiz.
2022 Dünya Kupası - 08.10.2017
2022 Dünya Kupası - 07.10.2017
Trabzonspor- El Sadd Maçına Doğru
Katar'ın yüzölçümü, nüfus olarak küçük ama spora yatırım olarak büyük bir ülke olduğunu ifade eden Yanal, "Katar, 2022 Dünya Kupası'nın düzenleneceği bir ülke.
2022 Dünya Kupası - 07.10.2017
Geniş Haber) Ersun Yanal: "Dünya Kupası'na Katılamamamız Sürpriz Değil"
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Katar'ın Al Sadd takımı ile yapacakları maçın iki dost ülkenin güzel bir buluşması şeklinde gerçekleşecek tarihi bir gün olacağını söyledi. Yanal, İki dost ülkenin güzel bir buluşması şeklinde gerçekleşecek tarihi bir gün olacak. Bildiğiniz gibi stat açılışımıza teşrif eden Şeyh Temim Cumhurbaşkanımızla birlikte ülkemize misafir olup bizi şereflendirmişti. İki dost ülkenin iki güzide kulübü bugün burada ve yarın dostluk karşılaşması yapacağız. Katar yüz ölçüm, nüfus olarak küçük ama spora yatırım olarak büyük bir ülke olduğunu ifade eden Yanal, "Katar, 2022 Dünya Kupası'nın düzenleneceği bir ülke.
2022 Dünya Kupası - 06.09.2017
İran ve Suudi Arabistan, Dünya Kupası Vizesini Aldı
A Grubu'nda Suriye ile aynı puana sahip Özbekistan, averajla dördüncü sırada kaldı ve gruptan çıkamadı. 2022 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak Katar ise elemeleri 7 puanla son sırada tamamladı.
2022 Dünya Kupası - 11.08.2017
Katar'dan Hindistan'a Vize Var, Pakistan'a Yok
İçişleri Bakanlığı Yetkilisi Mohamed Rashed el-Mazroui, 80 ülkenin vatandaşının 2022 Dünya Kupası'nın oynanacağı Katar'a geldiklerinde sadece pasaportlarını göstererek ülkeye girebileceklerini söyledi.
2022 Dünya Kupası - 26.07.2017
Ekonomi Bakanı Zeybekci TMB'nin Gündem Toplantısında Konuştu
Türk müteahhitlerinin dünyanın her yerinde bugüne kadar 9 binin üzerinde, yaklaşık 350 milyar dolarlık proje ürettiklerini ve dünyada 2 numara olduklarına dikkat çeken Zeybekci şöyle konuştu: "Artık yeni şeyler söylemek lazım. Gidip bir yerde demiryolunu yapıp, hastane, otoyol, stadyum yapıp, okulları yapıp çekip gelmek değil… Artık çok da fazla olmayan rakiplerimiz paket halinde çalışıyor. Biz de aynı paketi yapmamız lazım. İhtiyacı yaratmamız lazım. Örneğin Afrika pazarı inanılmaz bir potansiyel. İhtiyaçlarının ne olduğunun farkında değiller. Artık bizim oralara, paketle, teknolojiyle, ihtiyacı yaratarak, finans çözümlerini yaparak gitmemiz lazım. Sonrasında da yaptığımız bu projeleri işletmemiz lazım. Türkiye olarak bu konuda son derece başarılıyız. Dünyada bir yerde kullanılamayan, bir şekilde entegre edilemeyen bir para var, bir yerde ihtiyaç var, bizde de teknoloji, bilgi birikimi ve hakikaten çok güçlü esnek bir kabiliyet var. Bizim parayla ihtiyacı buluşturmamız lazım. Bunları söylerken size öneriler anlamında söylemiyorum. Zinhar. Beraber yapmamız lazım diye söylüyorum." Ekonomi Bakanı Zeybekci sektörle ilgili konularda özetle şunları söyledi: KATAR'I BİRLİKTE TAKİP EDECEĞİZ: Katar'la çok önemli bir kardeşlik kazandık. Diğerlerinin kardeşliği de bizim için son derece değerlidir ve vazgeçilmezdir. Biliyorsunuz Katar'ın bu dönemde çok önemli yatırımları var. 2022 Dünya Kupası'na yetişecek işleri var.
2022 Dünya Kupası - 09.07.2017
Katar ile Bazı Arap Ülkeleri Arasındaki Kriz
Katar'ı ziyaret eden İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, başkent Doha'da Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ve Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani ile bir araya geldi. Katar resmi ajansı QNA'da yer alan habere göre, Emir Şeyh Temim, Doha'yı ziyaret eden İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson'ı kabul ederek Katar ile bazı Arap ülkeleri arasındaki krizi ele aldı. İngiltere Dışişleri Bakanı'nın açıklamalarının yer aldığı habere göre, Johnson, ülkesinin Körfez krizi konusunda Kuveyt'in yaptığı arabuluculuğu desteklediğini belirtti. Görüşmede, Şeyh Temim ile iki ülkeyi ilgilendiren bazı meselelerin masaya yatırıldığını ifade eden Johnson, özellikle terör ve radikalizm üzerinde durularak terörle mücadelede bölgesel ve uluslararası çabalarda işbirliğini güçlendirme yollarının değerlendirildiğini aktardı. Johnson, ayrıca Katar'ın 2022 Dünya Kupası finallerine ev sahipliği yapması konusundaki işbirliğinin ele alındığını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
2022 Dünya Kupası Haberleri | 2022 Dünya Kupası Haber - Haberler - Sayfa 10 - 2022 Dünya Kupası haberleri, son dakika 2022 dünya kupası haber ve gelişmeleri burada. El-Gharafa Takımıyla Anlaşan Sneijder Basına Tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.5.2021 06:05:39. #1.16#

title