8 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

8 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
60. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği 60. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında Akşehir'de, eşeğe düz ve ters binme, en güzel gözlü eşek yarışmaları yapıldı.
TÜGVA'dan Tire'de yaz okulu TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Tire Temsilciliği tarafından yaz okulu açıldı.
Fotokampa 2 bin çadırıyla 35 bin kişi katıldı
Fotokampa 2 bin çadırıyla 35 bin kişi katıldı
Malatya'nın Arapgir ilçesinde düzenlenen 5. Uluslararası Malatya Fotokamp etkinliği yoğun ilgi ve katılımın ardından başarıyla sona erdi.
Tunceli'de "leopar" görüntülendiği iddiası Tunceli'de bir taksici tarafından cep telefonu ile görüntülenen ve "leopar" olarak da bilinen pars olduğu iddia edilen hayvanın tespiti için Tunceli..
Tarihi kentte "müze" çalışmaları UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan ve "en iyi korunan 20 kent" arasında bulunan Karabük'ün tarihi evleriyle ünlü ilçesi Safranbolu'da, müze sayısının art..
Engellilerden resim sergisi Kütahya'da hayata geçirilen "Timothy Lomas ile Ben Buradayım Sanat Atölyesi Projesi" kapsamında, Amerikalı sanat eğitmeni Lomas'tan resim eğitimi alan 20 hafif düz..
'Türkiyede Kadın ve Müzik' kitabı çıktı
"Türkiye'de Kadın ve Müzik" kitabı çıktı
TÜRKİYE'DE kadın bestecilerin tarihinin ele alındığı 'Türkiye'de Kadın ve Müzik' kitabı çıktı.
Bebek Bukalemunların Şirinlik Ötesi 10 Fotoğrafı
Bebek Bukalemunların Şirinlik Ötesi 10 Fotoğrafı
Bukalemun önceleri bu kadar popüler değildi Türkiye'de. Özelliği olan renk değiştirme ise hemen hemen hepimizin aklındaydı.
Sıcaktan bitkin düşen köpeğe ayakkabısıyla su verdi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde bir kadının tarlada sıcaktan bitkin düşen köpeğe ayakkabısıyla su vermesi cep telefonu kamerasına yansıdı.
Akademisyen kardeşlerden Devlet Bahçeli'ye kitap Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilgehan Gültekin ve kardeşi Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Öğreti..
Midyat Belediyesi'nin logosu değişti MARDİN (AA) – Midyat Belediyesi'nin logosu değişti.
"Mitolojik ada"nın efsaneleri turistleri karşılıyor Doğu Karadeniz'de üzerinde insan yaşayabilen tek ada olan Giresun Adası'na gelen turistler, adada karşılaştıkları tiyatro gösterileriyle ad..
Evlenecek çiftlere "dini" ve "resmi" nikah kolaylığı Ağrı Belediyesince başlatılan yeni uygulamada, dünya evine girecek çiftlerin, resmi nikahlarının yanında istek üzerine dini nikahları da k..
Bodrum konserleri Muğla'nın Bodrum ilçesinde "The Fun Time Of The Opera" adlı konser gerçekleştirildi.
Yıldız Tilbe ve Koray Avcı Ereğli'yi coşturdu ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen 'Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin son gününde sahne alan sanatçılar Kor..
Yıldız Tilbe ve Koray Avcı Ereğliyi coşturdu
Yıldız Tilbe ve Koray Avcı Ereğli'yi coşturdu
ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen 'Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin son gününde sahne alan sanatçılar Koray Avcı ve Yıldız Tilbe, şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece...