7 Temmuz 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

7 Temmuz 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri'nden Afganistan'daki terör saldırılarına kınama Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'da çocukların da hayatlarını kaybetmelerine yol açanterör eylemlerinin şiddetle kınandığını bildirdi.
İçişleri Bakanı Soylu Ağrıda
İçişleri Bakanı Soylu Ağrı'da
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Ağrı'ya geldi.
Yunanistan seçimlerini Miçotakis önde tamamladı
Yunanistan seçimlerini Miçotakis önde tamamladı
Yunanistan'da sandık çıkış anketlerine göre, Kiriakos Miçotakis liderliğindeki Yeni Demokrasi Partisi seçimi önde tamamlayarak hükümet kurmak için gerekli çoğunluğu elde etti.
Yunanistan'da yapılan erken seçimlerde Konstandinos Miçotakis liderliğindeki Yeni Demokrasi Partisi... Yunanistan'da yapılan erken seçimlerde Konstandinos Miçotakis liderliğindeki Yeni Demokr..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Sakaryada belediye başkanlarıyla buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Sakarya'da belediye başkanlarıyla buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da belediye başkanlarıyla buluştu.
"Doğu sınırlarımızda Allah'ın izniyle kuş uçmayacak" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Doğubayazıt'ta yapımı süren sınır duvarlarının önemli olduğunu belirterek, "Bir tarafta sınır fiziki siste..
Akın gündemi değerlendirdi
Akın gündemi değerlendirdi
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde basın toplantısı gerçekleştiren CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, genel ve yerel gündemdeki konular hakkında açıklamalarda bulunarak basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı.
Suudi Arabistan Kralı, İngiliz Maliye Bakanı ile görüştü
Suudi Arabistan Kralı, İngiliz Maliye Bakanı ile görüştü
Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond'ı Cidde'deki Selam Sarayı'nda kabul etti.
Kanlı saldırıların gölgesinde Taliban ve Afganistan barış görüşmeleri
Kanlı saldırıların gölgesinde Taliban ve Afganistan barış görüşmeleri
Taliban temsilcileri ile Afganistan hükümetinden temsilciler ve diğer kanaat önderlerinden oluşan Afgan heyeti, bugün Katar'ın başkenti Doha'da barış görüşmeleri için yeniden masaya oturdu.
Yunanistan sandık başında
Yunanistan sandık başında
Yunanistan'da yaklaşık 10 milyon seçmen, erken genel seçimler için sandık başına gitti.
TBMM'de bu hafta TBMM'nin gündemini bu hafta, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kurulmasını öngören yasa teklifinin görüşmeleri oluşturacak.
Karamollaoğlu: Biz çözüm bekliyoruz Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Biz çözüm bekliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bosna Hersek'e gidiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Güneydoğu Avrupa İşbirliği Süreci Zirve Toplantısı'na katılmak amacıyla 8-9 Temmuz tarihlerinde Dönem Başkanı ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saraybosna'yı ziyaret edecek CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanlığı'nca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gu¨neydogˆu Avrupa I·s¸birligˆi Su¨reci Zirve Toplantısı'na..
Avcı: 'Büyükşehir Belediyesinden topluca çıkartılan mağdur vatandaşlar görmezden gelinmemeli'
Avcı: "Büyükşehir Belediyesi'nden topluca çıkartılan mağdur vatandaşlar görmezden gelinmemeli"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ'den topluca işten çıkartılan mağdur vatandaşları görmezden gelip hedef saptırma çabasıyla farklı gündem oluşturmaya...
Fuat Oktay, KKTC'de Paşaköy beldesini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Gazimağusa ilçesine bağlı Paşaköy beldesinde vatandaşlarla bir..
Tugaydan Eskişehir çıkarması
Tugay'dan Eskişehir çıkarması
Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Eskişehir'i dünya kenti haline getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.
Türkiyenin Pekin Büyükelçisi Önen: 'Çinle ilişkilerimiz daha ileri seviyelere gelmeliydi'
Türkiye'nin Pekin Büyükelçisi Önen: "Çin'le ilişkilerimiz daha ileri seviyelere gelmeliydi"
Türkiye'nin Pekin Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen, İHA'ya yaptığı özel açıklamada, "Asya'daki lider ülke olarak Çin ile ikili ilişkilerimiz şimdiye kadar çok daha ileri seviyelere gelmeliydi" dedi.