6 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

6 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İBB Başkanı İmamoğlu Akçakoca ve Alaplıyı ziyaret etti
İBB Başkanı İmamoğlu Akçakoca ve Alaplı'yı ziyaret etti
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Düzce'nin Akçakoca ilçesi ve Zolguldak'ın Alaplı ilçesini ziyaret etti.
Macron'dan Ruhani'ye diyalog sözü Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, nükleer anlaşma olarak bilinen Kapsamlı Ortak Eylem Planı (KOEP) üzerine diyalogun devam edeceği konusunda İran Cumhurb..
ABD'de patlama: 2'si ağır 22 yaralı ABD'nin Florida eyaletindeki bir alışveriş merkezinde meydana gelen patlamada 2'si ağır 22 kişinin yaralandığı öğrenildi.
"Yoksulluğu ortadan kaldırmak için geliyoruz" Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Ülkedeki fakir fukaraya yardım etmek için değil, fakirliği ve yoksulluğu ortadan kaldırmak iç..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığından ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığından ayrıldı.
Fatih Erbakan: Bize milleti kurtaracak ibadetler lazım
Fatih Erbakan: Bize milleti kurtaracak ibadetler lazım
YENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "İbadetlerinizi, haccınızı, dualarını Allah kabul etsin.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl binasından ayrıldı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan ayrıldı.
KKTC III. Yatırım Danışma Konseyi Toplantısı yapıldı III. Yatırım Danışma Konseyi Toplantısı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın katılımıyla KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da yapıldı.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Meclisleri 2 günde bitirip İstanbul'un konularına yoğunlaşmamız gerektiğin..
İmamoğlu: Hepimiz arkadaşız, dostuz
İmamoğlu: Hepimiz arkadaşız, dostuz
İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Düzce'nin Akçakoca ilçesi Belediye Başkanı MHP'li Okan Yanmaz'ı ziyaret etti.
KKTC 3. Yatırım Danışma Konseyi Toplantısı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'nin tavsiyesine rağmen, çözüm için gerekli tüm çabayı sarf eden Kuzey Kıbr..
AK Parti Sözcüsü Çelik "Milli iradeye saygı duyanların, bu sistem değişikliğini de saygıyla... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi ile ilgili yürütülen verimlilik çal..
Venezuelalılar, kuruluşlarının 208inci yıl dönümünü kutladı
Venezuelalılar, kuruluşlarının 208'inci yıl dönümünü kutladı
Bağımsızlık Bildirgesi Yasası ile İspanya'dan 208 yıl önce ayrılan Venezuela, Kurtuluş Günü'nü kutladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan milletvekilleri ile bir araya geldi CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Yılmaz: 'Halkımıza hizmete odaklanmalıyız'
Yılmaz: "Halkımıza hizmete odaklanmalıyız"
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Her şeyi bir kenara bırakarak samimi, içten, aklımızda hiç bir hırs bulunmadan, tamamen hizmet aşkıyla şehrimize, halkımıza ve...
İYİ Parti Karabük İl Başkanlığında devir teslim yapıldı
İYİ Parti Karabük İl Başkanlığında devir teslim yapıldı
İYİ Parti Karabük Kurucu İl Başkanlığına atanan Dursun Doğan için parti binasında devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile telefonda görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya lideri Putin ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Doğu Akdeniz mesajı KKTC'ye gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Başbakan Ersin Tatar ile yaptığı görüşmede hiçbir oyuna fırsat vermeden Kıbrıs Türkler..
Oktay'dan KKTC Başbakanı Tatar'a ziyaret Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "İş insanları reformları bekliyor.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye, Kıbrıs Türkünün Ada'daki haklarını sonuna kadar korumaya... KKTC'de 1. Ekonomi Konferansı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye, ..
"Herkesin içinde kendisini bulabileceği bir anayasayı Türkiye yazabilir" HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Eşit yurttaşlık temelinde, herkesin içinde kendisini bulabileceği bir anayasayı T..
DSP il başkanları toplantısı DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "TBMM olması gereken yetki ve etki gücüne yeniden kavuşturulmalı." dedi.
Bulut, esnaf ziyareti yaptı
Bulut, esnaf ziyareti yaptı
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut Esnafları ederek sorunlarını dinledi.
Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Bölgede Türkiye'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin meşru hakları hilafına adım atanlar, Tür..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Doğu Akdeniz) Bölgede Türkiye'nin ve KKTC'nin meşru hakları... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Doğu Akdeniz) Bölgede Türkiye'nin ve KKTC'nin meşru hakları ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay KKTC'de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve beraberindeki heyet, günübirlik bir ziyaret gerçekleştirmek amacıyla KKTC'ye geldi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "KKTC'de bir finans ve mali disiplin modeli üretilmesine ihtiyaç... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "KKTC'de bir finans ve mali disiplin modeli üretilmesine ih..
Trump ve Katar Emiri bir araya gelecek Katar Emiri Şeyh Tamim el-Sani, 9 Temmuz'da ABD'nin başkenti Washington'da Başkan Donald Trump ile bir araya gelecek.
Yemen'de Suudi Arabistan aleyhinde gösteri Yemen'in doğusundaki el-Mahra vilayetinde binlerce kişi, Suudi Arabistan güçlerinin kentten ayrılmasını istiyor.