6 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Magazin Haberleri

6 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yağmur Sarnıç Emre Aşık'ta olan çocuklarına kavuştu Eski futbolcu Emre Aşık'la boşanma süreci devam eden ve geçtiğimiz günlerde icra yoluyla çocukları elinden alınan Yağmur Sarnıç, çocukların..
Dünyaca ünlü oyuncu Nathalie Kelley Bodrumda
Dünyaca ünlü oyuncu Nathalie Kelley Bodrum'da
Hızlı ve Öfkeli Tokyo filminin yıldız oyuncusu Nathalie Kelley ve eşi Jordan Burrows tatil için Bodrum'a geldi.
Ata Demirer'den güldüren doğum günü klibi ÇANAKKALE'nin Kuzey Ege Denizi'ndeki turizm cenneti Bozcaada aşığı olan, 'Eyvah Eyvah' filmini de burada çeken Ata Demirer, tekneyle açıldığı ada açı..
97 milyonluk mirası yalanlayan Yalçın, Bodrumda objektiflere yakalandı
97 milyonluk mirası yalanlayan Yalçın, Bodrum'da objektiflere yakalandı
Babası Faruk Yalçın'dan 97 milyon dolar miras kaldığı haberlerini yalanlayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, eşiyle birlikte tatilini geçirdiği Bodrum'da objektiflere yakalandı.
Manço ailesi doğum gününde buluştu (Tekrar) SANATÇI Barış Manço'nun ağabeyi Savaş Manço ve ailesi, tatil için geldikleri Antalya'da kızı Atlantik Barış Gülpembe Manço'nun doğum günü kutlaması..
Manço ailesi doğum gününde buluştu
Manço ailesi doğum gününde buluştu
SANATÇI Barış Manço'nun ağabeyi Savaş Manço ve ailesi, tatil için geldikleri Antalya'da kızı Atlantik Barış Gülpembe Manço'nun doğum günü kutlamasında buluştu.
Kdz. Ereğlide Volkan Konak rüzgarı
Kdz. Ereğli'de Volkan Konak rüzgarı
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bu yıl 21. düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış ve Dostluk Festivali'nde sahne alan Volkan Konak hayranlarına coşturdu.
Ünlü sanatçı Gülşen, Kdz. Ereğliyi coşturdu
Ünlü sanatçı Gülşen, Kdz. Ereğli'yi coşturdu
Zonguldak'ta 21. Uluslararası Sevgi, Barış ve Dostluk Festivali'nde sahne alan ünlü sanatçı Gülşen, yaklaşık iki saat boyunca konser vererek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.