5 Temmuz 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

5 Temmuz 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Batı Balkanlar Zirvesi: Arnavutluk ve Kuzey Makedonya ekimde AB'den net cevap alacak Batı Balkanlar Zirvesi tamamlandı: Almanya ve Polonya'dan üyelik müzakerelerine devam çağrısı
KKTC'de, 3 gündür kayıp olan iki kız kardeş bulundu (2) GİRNE'DE BULUNDULARKKTC'de 2 Temmuz günü evden çıkan ve bir daha haber alınamayan iki kardeş İlknur ile Yağmur Küçük, saat 20.00 sırala..
İran'dan petrol gemisini alıkoyan İngiltere'ye karşı misilleme çağrısı İran Devrim Muhafızları Ordusu eski komutanı General Muhsin Rızayi, alıkonulan İran petrol tankeri için İngiltere'ye mis..
Dubai'den Huda Kattan Forbes'un en başarılı kadın girişimcileri listesinde 490 milyon euro değerindeki International Beauty'de iş kadını olan Dubai merkezli Huda Kattan aynı zamanda sosyal me..
Peskov: S-400 teslimatı planlandığı gibi ilerliyor Kremlin Basın Sözcüsü Dmitriy Peskov, S-400 teslimatının planlandığı gibi ilerlediğini belirtti.
Tunus'ta peçelilerin kamu kurumlarına girişi "güvenlik gerekçesiyle" yasaklandı Tunus'ta "yüzü görünmeyen kişilerin" güvenlik gerekçesiyle devlet kurumlarına girişini yasaklayan kararnamenin ..
Mansur Yavaş, Moskova'da Ankara'yı anlattı Rusya'da 'Moskova Kentsel Forumu'nda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, dünya nüfusunun yarıdan fazlasının kentlerde yaşadığı ..
Avrupa İnsan Hakları Temsilcisi, Türkiye'de düşünce ve ifade özgürlüğüyle ilgili şikayetleri dinledi Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Temsilcisi Dunja Mijatoviç, düşünce ve ifade özgürlü..
Almanya'da 5G teknolojisi kullanılmaya başlandı Alman telekomünikasyon şirketi Deutsche Telekom, başkent Berlin ve eski başkent Bonn'da 5G teknolojisini kullanıma sürdüğünü açıkladı.
ABD'li heykeltraş Slovenya'ya Trump'ın heykelini dikti! Slovenya'da ABD'li sanatçı Brad Downey tarafından ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın gerçek boyutlarda bir heykel yapıldı..
Elektrik çarptı, akımdan kendi çabası ile kurtuldu – Çin'de bir adam motosikletini yıkarken, su pompasının elektrik sızdırması sonucu elektrik akımına kapıldı.
» 1 2