4 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

4 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP'li Çeviköz'den G20 değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, "Osaka'dan Türkiye'ye yansımalar konusunda endişeli olduğumuzu belirtmek istiyorum" dedi.
Öztrak: Devletin her bir çiftçi ailesine 30 bin lira borcu var CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, tarıma verilen destek konusunda çifçilerin mağdur edildiğini belirt..
Sporda şiddete karşı yeni önlemler teklifi Sporda şiddete karşı yeni önlemler içeren kanun teklifine, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üst üste 3 kez altın kemer kazanarak altın kemerin d..
Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi Kanun Teklifi TBMM'de kabul edildi Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi Kanun Teklifi TBMM'de kabul edildi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: S-400ler aktif kullanılacak
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: S-400'ler aktif kullanılacak
CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "S-400'lerin çok yakın bir tarihte teslimatı başlayacak ve aktif bir şekilde kullanılacak.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı bitti Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı tamamlandı.
Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine ilişkin Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine ilişkin Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kab..
Sporda şiddete karşı yeni önlemler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek... Sporda şiddete karşı yeni önlemler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek ya..
Sporda şiddete karşı yeni önlemler teklifi TBMM Genel Kurulunda Sporda şiddete karşı yeni önlemler getiren kanun teklifinde yer alan "Seyircilerin müsabaka ve seyir alanlarına girişinde biyom..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Ali Babacan ile bir görüşmesi olmuştur.
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Şahsıma yönelik olası yaptırımları sorun olarak görmüyorum" İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, ABD'nin kendisini yaptırım listesine alma ihtimalini değerlendirer..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, S-400 hava savunma sisteminin yakın bir zamanda teslimatının başlayacağını ve aktif şekilde kullanılacağını bildirdi..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye, Rusya ve İran'ın katılacağı Üçlü Zirve, ağustos ayı içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ev sahipliğinde ge..
Erdoğan'dan şehit ailesine başsağlığı telgrafı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Siirt'te şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yasin Baran'ın ailesine başsağlığı telgrafı gönderdiği bildirild..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "S-400 günler içerisinde Türkiye'ye gelecek" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, S-400 hava savunma sistemi ile ilgili, "Çok yakın bir zamanda, günler içer..
Sporda şiddete karşı yeni önlemler teklifi TBMM Genel Kurulunda AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, spor müsabakalarına ilişkin "Herkes huzurlu şekilde müsabakayı izlesin istiyoruz.
Mühendisin başından aşağı çamur boşaltan Hintli vekil gözaltına alındı Hindistan'ın Mumbai kentinde yolların bakımsız olmasından şikayetçi olan bir vekil yol çalışması yürüten mühendislerden ..
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansına ilişkin teklif komisyonda kabul edildi Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansına ilişkin teklif komisyonda kabul edildi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor Türkiye'nin turizm fırsatlarının dünyada tanıtılması, turizm yatırımlarının, ülke ekonomisindeki payının ve hizmet kalitesinin arttırılma..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Libya'daki gelişmeler) Hafter taraftarlarının bu saldırgan... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Libya'daki gelişmeler) Hafter taraftarlarının bu saldırgan tu..
Kalın: "Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Ali Babacan ile bir görüşmesi olmuştur. Kalın: "Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Ali Babacan ile bir görüşmesi olmuştur.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Kabine revizyonu iddiaları) Bugün itibariyle gündemimizde böyle... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Kabine revizyonu iddiaları) Bugün itibariyle gündemimizd..
Kalın: "Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını yaptı fakat çalışma esas ve usulleriyle ilgili... Kalın: "Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını yaptı fakat çalışma esas ve usulleriyle ilgil..
Kalın: "(Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi) Yeni ihtiyaçlar, yeni sınamalar ortaya çıktıkça sistemin... Kalın: "(Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi) Yeni ihtiyaçlar, yeni sınamalar ortaya çıktık..
Kalın: "(S-400) Nereye konuşlandırılacağı konusunda çalışmaları Milli Savunma Bakanlığımız, Hava... Kalın: "(S-400) Nereye konuşlandırılacağı konusunda çalışmaları Milli Savunma Bakanlığımız,..
Kalın: "(S-400) NATO sistemi içerisinde yer alan güvenlik sistemimize bir tehdit ya da tehlike... Kalın: "(S-400) NATO sistemi içerisinde yer alan güvenlik sistemimize bir tehdit ya da tehlik..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Geçen yıl Ekim ayında İstanbul'da yaptığımız dörtlü zirvenin... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Geçen yıl Ekim ayında İstanbul'da yaptığımız dörtlü zirvenin ..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "S-400'lerin yakın bir zamanda teslimatı başlayacak ve aktif bir... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "S-400'lerin yakın bir zamanda teslimatı başlayacak ve akti..
İbrahim Kalın: "Türkiye, Rusya ve İran'ın katılacağı Üçlü Zirve, ağustos ayı içerisinde Sayın... İbrahim Kalın: "Türkiye, Rusya ve İran'ın katılacağı Üçlü Zirve, ağustos ayı içerisinde Sayın ..
Sporda şiddete karşı kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, "Türk ekonomisi dünyanın ilk 20'sinde.
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Uzmanı Duygu Çandarlı, yükseköğretim sisteminde 7 milyon 740 bin 502 öğrenci bulunduğunu söyley..
Atakumun sorunları masaya yatırıldı
Atakum'un sorunları masaya yatırıldı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin ortak katılımıyla gerçekleştirilen "Halk Günü"nde Atakum'un sorunları masaya yatırıldı.
Suriye Geçici Hükümet Başkanı: "Türkiye bizi destekleyecek" Suriye Geçici Hükümet Başkanı Abdulkerim Elmustafa, "Yeni bir hükümet kurmaya kararlıyız. Türkiye bizi destekleyecek" dediSuriye Ul..
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Mehmetçiklerimizle hem teröristlerin hem de onların arkasında dura..
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Bafrada başkanlar ve muhtarlar el ele
Bafra'da başkanlar ve muhtarlar el ele
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, düzenlenen geniş katılımlı toplantı ile ilçenin merkez ve dış mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
CHP'li belediyelerin LGBT paylaşımları CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, "Belediyelerimizin paylaşımlarını ve LGBTİ+ hakları savunucularını durmaksızın hedef gösterenler, onları sapkı..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, CHP, HDP ve İYİ Parti'nin gündeme ilişkin grup önerileri kabul edilmedi.
Eski bakan Işılay Saygın hastaneye kaldırıldı
Eski bakan Işılay Saygın hastaneye kaldırıldı
Eski Devlet Bakan Işılay Saygın, İzmir'de bulunan evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
Kahta Belediyesinden iddialar ile ilgili açıklama
Kahta Belediyesi'nden iddialar ile ilgili açıklama
Kahta Belediyesi Meclis toplantısı sonrasında AK Parti Grup sözcüsünün 'çalışanların işten çıkartıldığı' ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından belediyeden açıklama yapıldı.
» 1 2 3