31 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

31 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İhtiyaç sahiplerine belediye bahçesinden organik meyve Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesinin bahçesinde yetiştirilen organik meyveler, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor.
Sıcaktan bunalanlar Girlevik Şelalesi'nde serinliyor Munzur Dağı eteklerinden gelen buz gibi suların 40 metreden döküldüğü Girlevik Şelalesi, doğal güzelliği ve serin havasıyla termometreleri..
Erzurum Saltukulu eserleriyle tanıtılacak Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, "Saltuklular beyliğinin başkenti Erzurum'du.
Damada takı töreninde "egzoz ve çelik jantlı tekerlek" takıldı Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde modifiye otomobil tutkunu damada, düğününde "egzoz ve çelik jantlı tekerlek" takıldı.
Yabani hayatın renkli kareleri fotokapanlara yansıdı Erzurum'un Olur ilçesindeki sarıçam ormanlarına yerleştirilen fotokapan ve videokapanlar, yörede yaşayan ayı, vaşak, tavşan, domuz, porsuk..
Trakya Müzik Festivali başlıyor
Trakya Müzik Festivali başlıyor
EDİRNE'nin Keşan ilçesinin Saros Körfezi kıyısındaki Erikli köyünde, yarın Trakya Müzik Festivali başlayacak.
Asırlık bina, kendi enerjisini üretecek
Asırlık bina, kendi enerjisini üretecek
MARDİN'de 200 yıllık tarihi bina, Kültürel Mirası Koruma Derneği'nin (KMKD) bağımsız yardım kuruluşu Edinburgh World Heritage ile beraber yürüttüğü, 'Kültürel Mirasın Korunmasında Kapasite Geliştirme' (KORU) projesi...
Almanya'da geleneksel Türk el sanatları sergisi Almanya'nın Ulm kentinde düzenlenen "Türkiye tanıtım etkinliği ve geleneksel Türk el sanatları sergisi" sona erdi.
1800'den bu yana kazılan kent: "Assos" Antik Çağ'ın en önemli liman kentlerinden biri olan, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale köyü sınırları içindeki Assos, 1800'lü yıllardan bu..
1972 model kamyonu balık lokantasına dönüştürdü Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 1972 model kamyonu balık lokantasına dönüştüren Medeni Erol, müşterilerine nostaljik ortamda yemek hizmeti veriyor.
Sümela Manastırı'nda hedef 500 bin ziyaretçi Türkiye'nin önemli inanç turizmi rotalarından Sümela Manastırı'nı, restorasyon çalışmalarının birinci bölümünün tamamlanarak ziyarete açılmasının ..
Hastaların kurtulduğu "taşlar" koleksiyon oldu Batman'da 27 yıllık üroloji doktoru Op. Dr. Can Aydın'ın, son 2 yılda gerçekleştirdiği ameliyatlarda aldığı yüzlerce böbrek taşı koleksiyona dön..
İşitme engelli gençlerin aşkları engel tanımadı Bayburt'ta her ikisi de işitme engelli olan Nesrin Aktürk ve Ahmet Öksüz çifti, dünya evine girdi.
Yağmur Sarıoğlundan uçuş tüyoları
Yağmur Sarıoğlu'ndan 'uçuş' tüyoları
Merakla beklenen Red Bull Uçuş Günü etkinliğine sayılı günler kala jüri koltuğunda oturacak olan Yağmur Sarıoğlu, yarışmacılara teknik ipuçları vererek uçmanın kendisi için ne anlama geldiğini, "Uçmak, yaşadığın dünyaya,...
Midyat Belediyesinin düzenlediği tenis kursuna kayıt başladı Mardin'in Midyat Belediyesi tarafından düzenlenen tenis kursuna kayıtların başladığı bildirildi.