31 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

31 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusya'da eylem hazırlığında olan DEAŞ militanları yakalandı Rusya'nın özerk bölgesi Tataristan'da, eylem hazırlığı içinde olan 2 DEAŞ üyesi yakalandı.
Almanya, ABD'nin 'Hürmüz Boğazı' talebine 'hayır' dedi Almanya, ABD'nin Hürmüz Boğazı'nda petrol tankerlerini korumaya yönelik bir askeri misyona katılma resmi talebine 'hayır' cevabı verdi.
Güney Kıbrısta öğretmen ve eşini bıçaklayarak öldüren zanlıya ömür boyu hapis cezası
Güney Kıbrıs'ta öğretmen ve eşini bıçaklayarak öldüren zanlıya ömür boyu hapis cezası
GÜNEY Kıbrıs'ın Başkenti Lefkoşa'da, 19 Nisan 2018'de Yorgos Hacıyeorgiu ile Dina Sergiu çiftini evlerinde öldürdüğü suçlamasıyla yargılanan 33 yaşındaki Loizos Tzionis, iki kez ömür boyu hapse mahküm edildi.
İran Savunma Bakanı: İran, düzenli olarak füze denemeleri yapıyor İran Savunma Bakanı Tuğgeneral Amir Hatami, İran Silahlı Kuvvetleri'nin, füze denemeleri de dahil olmak üzere düzenli ve plan..
Çinli askerler S-400 eğitimini tamamladı Rusya'nın ürettiği S-400 füze sistemlerinin eğitimi için Rusya'da bulunan Çin Halk Kurtuluş Ordusu'ndan yaklaşık 100 asker eğitimi tamamlayarak Çin'e ..
Kabin görevlisi, uçaktaki bagaj bölümüne tırmandı ABD'de bir uçaktaki kabin görevlisi, uçağın içerisindeki bagaj koyulan bölmelere tırmanarak orada uzandı ve yolcularla muhabbet etti.
Dondurucudaki kutuyu yıllar sonra açan adam, bebek cesedi buldu ABD'de bir adam annesinin ölümünün ardından, temizlik yaptığı evin buzdolabının dondurucu bölümünde bir bebek buldu.
Kurtarılan fok balıkları, denize böyle salındı Baltık Denizi'nde ölmek üzereyken kurtarılan ve geçici süreyle koruma altına alınan fok balıkları, denize salındı.
Ercan Havalimanı'nda polis şiddeti tepki çekti KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Ercan Havalimanı polis karakolunda, bir polisin sarhoş bir turisti yerde sürükleyerek tekmelemesi tepki..
Polis, yanan eve girerek yaşlı kadını kurtardı ABD'de yanan bir evde yaşlı kadın olduğunu fark eden polisler, eve girerek yaşlı kadını son anda kurtardı, ancak kadının eşi kurtarılamadı.
Ercan Havalimanında polis şiddeti tepki çekti (2)-EK BİLGİ
Ercan Havalimanı'nda polis şiddeti tepki çekti (2)-EK BİLGİ
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Ercan Havalimanı polis karakolunda, bir polisin sarhoş bir turisti yerde sürükleyerek tekmelemesi tepki çekti.
Ukrayna'da tütün kaçakçılarına operasyon kamerada Ukrayna'dan Macaristan'a tütün kaçakçıları, Ukrayna Sınır Muhafızları (SBGS) tarafından yakalandı.
» 1 2