30 Temmuz 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

30 Temmuz 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Batakhane Güzeli" Bodrum Antik Tiyatro'da sahnelendi Bodrum Antik Tiyatro'da "Batakhane Güzeli" isimli müzikal oyun sahnelendi.
Bağımlılıkla mücadele beyaz perdeye aktarıldı Ordu'da, uyuşturucuyla mücadeleye dikkati çekmek amacıyla çekilen filmin gösterimi gerçekleştirildi.
Çayın merkezi Rize'ye dev "Çay Çarşısı" kurulacak Dünyanın önde gelen çay üretim merkezlerinden Rize'de, içerisinde çay evleri, sinema salonları, restoranlar ve çay müzesi bulunacak olan ve 1..
Aklınızın İplerini Salacak 20 Vücut Sanatı İllüzyonu
Aklınızın İplerini Salacak 20 Vücut Sanatı İllüzyonu
Vücut sanatı denilince ilk olarak akla ufak çizimlerle hoş şeyler ortaya çıkarmak gelse de bu sanaçı biraz değişik. Değişik kelimesini açmak gerekirse tüm eserlerinde hem başarılı bir sanatçı hem de gizli bir psikopa...
Karacebey Ihlamur Festivali başlıyor Karacabey 4. Ihlamur Festivali 2 Ağustos'ta başlayacak.
Dış dizaynıyla ilgi odağı olan süper yat Bodrum'da Avustralya'da 2003'te inşa edilen ve dış dizaynıyla dikkati çeken Malta bayraklı 69 metrelik süper yat "Saluzi" Bodrum ilçesine demir attı.
Dış dizaynıyla ilgi odağı olan süper yat Bodrum'da Avustralya'da 2003'te inşa edilen ve dış dizaynıyla dikkati çeken Malta bayraklı 69 metrelik süper yat "Saluzi" Bodrum ilçesine demir attı.
Kedilerin hamak ve müzik eşliğinde uyku keyfi Tunceli'de sıcaktan bunalan kedinin hamakta, Ardahan'da da 2 kedinin kolon üzerinde müzik eşliğinde uyumaları ilgiyle izlendi.
Rus Arkadaşlık Sitelerinde Karşılaşabileceğiniz En Tuhaf 25 Tip
Rus Arkadaşlık Sitelerinde Karşılaşabileceğiniz En Tuhaf 25 Tip
Rus sevgili bulmak çoğu Türk erkeğinin hayallerinde olduğundan Moskova ile vizeler kaldırıldığında adeta yurtta bir bayram havası yaşanmıştı.
Kurbanlıkları yıkayarak satışa hazırlıyorlar - MUŞ Muş'ta besiciler, küçükbaş hayvanlarını Kurban Bayramı öncesinde Karasu Nehri'nde temizleyip, tüm bakımlarını yaptıktan sonra pazarlarda sat..
Konya'da 18 ülkeden göçmen meslek öğreniyor Konya'da Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) ve Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) iş birliğinde gerçekleştirilen proje ka..
Gelin gittiği köyde süt işletmesi kurdu Hatay'ın Altınözü ilçesi kırsalındaki Kozkalesi Mahallesi'nde yaşayan Fevziye Öztürk, evinin bodrumunda günlük 5 kilogram süt ürünü yaparak başladığı i..
Çankırıda omurgalı fosil kazıları başladı
Çankırı'da omurgalı fosil kazıları başladı
ÇANKIRI'da, 'Çorak Yerler Omurgalı Fosil Lokalitesi'nde bu yıl ki kazı çalışmalarına başlandı.
Müzik tutkunlarına "plak evi"nde nostalji yaşatıyor Koleksiyoncu Gürkan Gürbüz, 36 yılda topladığı binlerce plaktan oluşan koleksiyonunu kafeterya hizmeti de verdiği "plak evi"nde müzikseverl..
Trabzon'da trafolar ressamlara tuval oldu Trabzon'da, Femin & Art Uluslararası Kadın Sanatçılar Derneği üyesi kadın ressamlar, şehir merkezindeki trafoları tuval olarak kullanıp şehre "renk" ..
Kurbanlıkları yıkayarak satışa hazırlıyorlar Muş'ta besiciler, küçükbaş hayvanlarını Kurban Bayramı öncesinde Karasu Nehri'nde temizleyip, tüm bakımlarını yaptıktan sonra pazarlarda satışa ha..
Seren Ceren Asyalı ile çocuklar için Kolaj Atölyesi
Seren Ceren Asyalı ile çocuklar için 'Kolaj Atölyesi'
SANATÇI Seren Ceren Asyalı eşliğinde 7-12 yaş arası çocuklar 'Kolaj Atölyesi' ile resim tasarlayacak.
1. Uluslararası Avanos-Kapadokya Dünya Halk Dansları Festivali başladı "1. Uluslararası Avanos-Kapadokya Dünya Halk Dansları Festivali" Nevşehir'in Avanos ilçesinde başladı.