30 Temmuz 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

30 Temmuz 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yunanistan'dan Türkiye'ye 'bölge güvenliğini riske atma' suçlaması Yunanistan, Doğu Akdeniz'de yaptığı petrol ve doğal gaz arama çalışmaları nedeniyle Türkiye'yi bölgenin güvenliğini riske at..
İtalya'da feci kaza: Yakıt tankeri otoyolda patladı İtalya'da 2 yakıt tankeri çarpıştı.
İran mahkeme başkanı: Alinejad için fotoğraf paylaşan hapisle yargılanacak Tahran Devrim Mahkemesi Başkanı Musa Gazenferabadi, Amerika'da yaşayan İranlı kadın gazeteci ve aktivist Mesih Aline..
Romanya'da protestocular genç kızın cinayetinden hükümeti sorumlu tutuyor Romanyayı ayağa kaldıran 15 yaşındaki Alexandra Macesanu'nun cinayetinin zanlısı Gheorge Dinca suçunu itiraf etti. Pr..
İnsan Ticaretine Karşı Dünya Günü: En büyük mağdurlar yine kadın ve çocuklar İnsan Ticaretine Karşı Dünya Günü: En büyük mağdurlar yine kadın ve çocuklar
İran eski Cumhurbaşkanı Yardımcısına idam kararı İran eski Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Tahran eski Belediye Başkanı Muhammed Ali Necefi hakkında idam kararı verildi.
İtalya'da feci kaza: Yakıt tankeri otoyolda patladı İtalya'da 2 yakıt tankeri çarpıştı.
İran mahkeme başkanı: Alinejad için fotoğraf paylaşan hapisle yargılanacak
İran mahkeme başkanı: Alinejad için fotoğraf paylaşan hapisle yargılanacak
Tahran Devrim Mahkemesi Başkanı Musa Gazenferabadi, Amerika'da yaşayan İranlı kadın gazeteci ve aktivist Mesih Alinejad'ın (43), ülkesindeki kısıtlayıcı uygulamalara tepki amacıyla başlattığı kampanyalara türbansız...
ABD'den Almanya'ya 'Hürmüz Boğazı misyonuna katılın' talebi ABD'nin, deniz taşımacılığında Hürmüz Boğazı'nın güvenliğinin sağlanması için Almanya'dan resmi olarak askeri katılım talebinde bul..
Dünyanın en güçlü yapıştırıcısı: 17,2 tonluk kamyonu havada tuttu Almanya'nın Münih kenti merkezli endüstriyel yapıştırıcı firması DELO, 17,2 tonluk kamyonu havada tutarak Guinness Rekorlar K..
ABD'de mağazaya silahlı saldırı: 2 ölü ABD'de bir mağazaya silahlı saldırı düzenlendi.
Çavuşoğlu: Sincana bir gözlem heyeti gönderiyoruz
Çavuşoğlu: Sincan'a bir gözlem heyeti gönderiyoruz
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çin'in daveti üzerine Sincan'a gözlem heyeti göndereceklerini açıkladı.
Pakistanlı muhabirden ilginç sel anonsu Pakistanlı muhabir Azadar Hüseyin, yoğun yağışlar sonucu oluşan sel nedeniyle gittiği bölgede, boğazına kadar sel suyuna girerek haber anonsu yaptı.
» 1 2 3