3 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

3 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kalın: Büyük bir skandaldır CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, Amerikan Washington Post gazetesinin PKK elebaşlarından Cemil Bayık'ın yazısına yer vermesi hakkında, "Washington Post gaze..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Bunun basın ve ifade özgürlüğü ile izah edilmesi mümkün değildir" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "ABD ve AB'nin terör örgütleri listesinde olan ve AB..
"Washington Post, açıkça terör propagandası yapmakta" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "ABD ve AB'nin terör örgütleri listesinde olan ve ABD yönetiminin başına ödül koyduğu bir teröris..
Tapu ve İmar kanunlarında değişiklik teklifi TBMM Genel Kurulunda Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Tapu ve İmar kanunları..
Altun'dan Çin ziyareti paylaşımı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Çin Halk Cumhuriyeti Devlet Başkanı Şi Cinping'in, Türkiye'nin "Orta ..
'Teknoloji bağımlılığı, madde kullanımından daha tehlikeli' TBMM'de 'Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu'nda bilgi veren Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve ..
8. Uluslararası Öğrenciler Mezuniyet Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İster DEAŞ'lı ister PKK'lı ister kendi insanına kurşun sıkan FETÖ'cü isterse Neo-Nazi terörü olsun, eli kanlı ..
Aydın: 'MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonuya gelecek'
Aydın: "MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonu'ya gelecek"
MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Kastamonu'ya gelerek teşekkür ziyaretinde bulunacağını söyledi.
Başkan Günel, KEGEVdeki gelişmelerle ilgili açıklama yaptı
Başkan Günel, KEGEV'deki gelişmelerle ilgili açıklama yaptı
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, eski Belediye başkanı Özer Kayalı'nın Kuşadası Eğitim ve Geliştirme Vakfı(KEGEV) yönetim kurulu üyeliğinden düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan YÖK Başkanı Yekta Saraça talimat
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan YÖK Başkanı Yekta Saraç'a talimat
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Japonya'da 800 üniversite var. Bu 800 üniversitenin yüzde 10'u yani 80 tanesi kadın üniversitesi. Sadece kızlardan oluşan üniversite.
Boeing'den uçak kazalarında ölenlerin ailelerine 100 milyon dolar yardım Boeing şirketi, Etiyopya ve Endonezya'daki uçak kazalarında hayatlarını kaybedenlerin ailelerine toplam 100 milyon dol..
8. Uluslararası Öğrenciler Mezuniyet Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'deki uluslararası öğrencilere "Biz, sizleri ülkenize döndüğünüz zaman Türkiye'nin ülkenizdeki misyon şe..
8. Uluslararası Öğrenciler Mezuniyet Töreni Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bugün Türkiye'nin sahip olduğu uluslararası güç ve liderlik vasfı, nefsi için değil, ülkesi ve milleti ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İster DEAŞ'lı ister PKK'lı ister kendi insanına kurşun sıkan FETÖ'cü... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İster DEAŞ'lı ister PKK'lı ister kendi insanına kurşun sıkan FETÖ'cü is..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, İYİ Parti ve HDP arasında tartışma yaşandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Türkiye'deki uluslararası öğrenciler) Biz, sizleri ülkenize döndüğünüz... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Türkiye'deki uluslararası öğrenciler) Biz, sizleri ülkenize döndüğü..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Japonya'da 800 üniversiteden 80'i kadın üniversitesi. Sadece kızlardan... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Japonya'da 800 üniversiteden 80'i kadın üniversitesi. Sadece kızlarda..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz 2023 yılında uluslararası öğrenci sayımızı 200 bine çıkarmaktır." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz 2023 yılında uluslararası öğrenci sayımızı 200 bine çıkar..
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle ilgili AK Parti içerisinde en ufak bir tartışma asla ve kat'a söz konusu değildir.
CHP'den 'şehitlik' unvanı çağrısı CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "FETÖ'nün darbe girişimine karşı sokağa çıkarak hayatını kaybedenler şehit sayıldığı gibi kumpas davalarında hayatını kayb..
APnin çiçeği burnunda Başkanı Sassoliden ilk açıklama
AP'nin çiçeği burnunda Başkanı Sassoli'den ilk açıklama
Avrupa Parlamentosu'nun yeni seçilen Başkanı David Sassoli, başkan seçildiği oylamanın ardından yaptığı açıklamasında, "Birliğin gelişmesini sağlamak zorundayız" dedi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ve bazı AK Parti'li milletvekillerinin Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Hakkında ..
"The Network" belgeselinin ilk gösterimi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TRT World tarafından hazırlanarak Brüksel'de ilk gösterimi gerçekleştirilen ve FETÖ'nün sinsi ağını..
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığını Araştırma Komisyonu Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Barış Horz..
AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantılarının yer ve tarihleri belirlendi AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı Temmuz ayından itibaren Yerel Yönetimler Bölge Toplantıları'na başlıyor.
TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu toplandı TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu, Devlet İstihbarat Hizmetleri ile Güvenlik ve İstihbari Nitelikteki Faaliyetlere İlişkin 2018 Yılı Raporu'..
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor AK Parti, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın kurulmasına ilişkin kanun teklifini, TBMM Başkanlığı'na sundu.
CHP'den ekonomi değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, memur ve emekli maaşı zamlarına ilişkin, "Memurun, emeklinin, Bağ-Kur'lunun SSK'lının hakkı yenmiştir..
TBMM İstanbul Sözleşmesi alt komisyonu toplandı Kadın ve Demokrasi Derneği Hukuk Komisyonu Başkanı Canan Sarı, aile mahkemelerinin iş yükü dikkate alınarak, kadına yönelik şiddete ilişkin öze..
Brüksel'de FETÖ'nün gerçek yüzünü anlatan "The Network" belgeselinin özel gösterimi yapıldı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının başlattığı proje çerçevesinde Belçika'nın başkenti Brüksel'..
CHP'li Altay: Sistem sıkıştı CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, "Sistem sıkıştı.
İYİ Partili Paçacı: Tarafsız cumhurbaşkanlığı makamına ihtiyaç var
İYİ Parti'li Paçacı: Tarafsız cumhurbaşkanlığı makamına ihtiyaç var
İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Türkiye'nin tarafsız, objektif ve halkın tamamını kucaklayacak cumhurbaşkanlığı makamına ihtiyacı vardır.
CHPli Öztrak: Türkiye, bahar havasını iyi değerlendirmek zorunda
CHP'li Öztrak: Türkiye, bahar havasını iyi değerlendirmek zorunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, S-400 hava savunma sistemi tartışmasıyla ilgili, "ABD'den yansıyan bahar havasının çok uzun sürmeyebileceği gerçeği ortaya çıkıyor.
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, komisyona 2 Temmuz tarihi itibarıyla 2 bin 529 bireysel başvurunun gerçekleştiğini, bu..
Avrupa Parlamentosunun yeni başkanı Sassoli: "Birliğin reforma ihtiyacı var" Avrupa Parlamentosu başkanlık seçiminin ikinci oylamasında, diğer 3 rakibini geride bırakarak aldığı 345 oyla başk..
Enflasyon rakamları HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Çay, şeker, benzin, mazot ve elektriğe yüzde 15 zam geldiği yerde haziran ayı enflasyonu yüzde sıfır olamaz." dedi.
Destici: Eski sisteme geri dönmemiz mümkün değil BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bizim eski sisteme dönmemiz mümkün değil. Yeni sistemin aksaklıkları olabilir.
CHP'den memur ve emekli maaşı zammı açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, "Enflasyonla mücadele hayat pahalılığını önlemek için yapılır ama AKP yönetimindeki Türkiye'de ise üc..
Karamollaoğlu: Cumhurbaşkanlığı sistemi, tarafsızlık kaydıyla devam edebilir
Karamollaoğlu: Cumhurbaşkanlığı sistemi, tarafsızlık kaydıyla devam edebilir
SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Cumhurbaşkanlığı sistemi, devam edebilir; ama Cumhurbaşkanı'nın tarafsız olması kaydıyla. Onun karşısında, yeri geldiğinde Cumhurbaşkanı'nı sorgulayacak,...
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Necdet Ünüvar, down sendromlu, otistik ve diğer gelişi..
CHPli Ağbaba: Osman Öcalan meselesini her seferinde yüzüne vuracağız
CHP'li Ağbaba: Osman Öcalan meselesini her seferinde yüzüne vuracağız
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın TRT'ye çıkmasını eleştirerek, "Bu Osman Öcalan meselesini her seferinde bunların...
İYİ Parti Başkanlık Divanı Toplantısı İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Cihan Paçacı, "İYİ Parti, bir önceki kurultayımızda değişiklikler yaptığımız tüzüğümüzün gereklerini yerine ge..
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Kanun Teklifi TBMM'de Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kurulması için hazırlanan kanun teklifi TBMM'ye sunuldu.
"Kumpas davalarında hayatını kaybedenler şehit sayılsın" CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "FETÖ'nün darbe girişimine karşı sokağa çıkarak hayatını kaybedenler şehit sayıldığı gibi kumpas da..
» 1 2