29 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

29 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Perinçek'ten S-400 değerlendirmesi: Bunlar manavdan domates, biber gibi seçilen silahlar değil VATAN Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Rusya'dan S-400 savunma sistemi alınmasının doğru bir..
Bakan Akar, ABDli mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, ABD'li mevkidaşıyla görüştü
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Mark Esper ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, Suriye'nin kuzeyinde oluşturulması planlanan güvenli bölge, terörle mücadele ve F-35 programına ilişkin...
Bakan Çavuşoğlu, Bangkok'ta DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nun Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN) 52. Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamında Bangkok'u ziyaret ettiğini açı..
Perinçekten S-400 değerlendirmesi: Bunlar manavdan domates, biber gibi seçilen silahlar değil
Perinçek'ten S-400 değerlendirmesi: Bunlar manavdan domates, biber gibi seçilen silahlar değil
VATAN Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Rusya'dan S-400 savunma sistemi alınmasının doğru bir karar olduğunu belirterek, "Bunlar manavdan domates, biber gibi seçilen silahlar değil. Türkiye'nin düşmanını doğru...
Bakan Dönmez: Tuz Gölü Doğal Gaz Depolama Tesisi kapasitesi 5,4 milyar metreküpe ulacak
Bakan Dönmez: Tuz Gölü Doğal Gaz Depolama Tesisi kapasitesi 5,4 milyar metreküpe ulacak
ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Tuz Gölü Doğal Gaz Depolama Tesisi'nin kapasitesinin, bugün temeli atılan genişletme projesiyle birlikte 5,4 milyar metreküpe ulaşacağını söyledi.
Tunç Soyer: Kardeşim gönüllü olarak hizmet veriyor
Tunç Soyer: Kardeşim gönüllü olarak hizmet veriyor
İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP'li başkanların yönettiği bazı belediyelerde tartışma konusu olan akraba atamalarına yönelik yaptığı açıklamada, "Ankara'ya bakarsanız, akrabaların yakınların nerelerde...
CHP'den belediye başkanları için kanun teklifi CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yerel yöneticilerin birinci derece yakınlarının belediye, iştirak ve şirketlerde görevlendirilememesi; kendile..
TBMM eski Başkanı Bozbeyli için Mecliste tören (2)
TBMM eski Başkanı Bozbeyli için Meclis'te tören (2)
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDITBMM eski Başkanı Ahmet Ferruh Bozbeyli'nin cenazesi, TBMM'de düzenlenen törenin ardından Ahmet Hamdi Akseki Camii'ne getirildi.
Fındık taban fiyatının açıklanması AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, yeni fındık sezonu öncesi fındık fiyatı üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın..
"Fırat'ın doğusu, Türk ülküsünün yeşereceği mübarek ocaktır" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Fırat'ın doğusu karpuz tarlası değildir.
TBMM Başkanı Şentop Moğolistan'da TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TİKA'nın Türkiye'nin en önemli markası haline geldiğini söyledi.
"Yapmayacağız dedikleri her şeyi tek tek yapıyorlar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "İzmir son günlerde ilçe belediyelerinde gerçekleşen usulsüzlükler ve nepotizm ile anılır oldu..
Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'daki terör saldırısını kınadı DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Afganistan'ın başkenti Kabil'de meydana gelen terör saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Afgan halkının ..
TBMM eski Başkanı Bozbeyli için Mecliste tören
TBMM eski Başkanı Bozbeyli için Meclis'te tören
ANKARA'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Ahmet Ferruh Bozbeyli için Meclis'te tören düzenlendi.
Eski Meclis Başkanı Bozbeyli için TBMM'de cenaze töreni Vefat eden eski TBMM Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Ferruh Bozbeyli (92) için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.
TBMM Başkanı Şentop Moğolistan'da TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Moğolistan Cumhurbaşkanı Khaltmaa Battulga ile bir araya geldi.
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Moğolistan'da TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Avrupa ortalarından Japonya'ya da kadar uzanan hat üzerinde ortak kökene dayanan, aynı dilleri konuşan milletler bulundu..