28 Temmuz 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

28 Temmuz 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Moğolistan'a geldi TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti, resmi ziyaret için Moğolistan'ın başkenti Ulanbator'a geldi.
Bakan Soylu: Geçici koruma statüsündeki Suriyelilerin sınır dışı edilmesi söz konusu değil İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, geçici koruma statüsündeki Suriyelilerin ya da uluslararası koruma s..
Eski TBMM Başkanı Bozbeyli vefat etti Eski TBMM Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Ferruh Bozbeyli, 92 yaşında vefat etti.
Bakan Koca'dan halk ozanının tedavisine destek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gırtlak kanseri tanısı konulan ve tedavisi için yardım talebinde bulunulan halk ozanı Engin Nurşani'ye gerekli des..
Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Zonguldak milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'ın nikah şahitliğini yaptı.
"Kardeşlerimize karşı yüzümüz ve alnımız açık" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriyeliler ile ilgili "Bizim kardeşlerimize karşı yüzümüz ve alnımız açıktır çünkü Sayın Cumhurbaşkanımızın sın..
"Türkiye'nin, herkesin ayakta alkışlayarak takip ettiği bir göç politikası var" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'nin, 2011 yılından itibaren endişe ve tereddüt etmeden adım atan, bütü..
"Geçici koruma statüsündeki hiçbir Suriyelinin sınır dışı edilmesi söz konusu değil" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Geçici koruma statüsündeki hiçbir Suriyelinin, uluslararası koruma statüs..
Torbalı'da başkanın oğlu belediye şirketine genel müdür yardımcısı oldu (5) OĞLUNU GÖREVDEN ALDIİzmir'de oğlu Efe Uygur'u, belediye şirketi olan TORBEL A.Ş.'de genel müdür yardımcısı olarak a..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Geçen yıl 268 bin kaçak göçmen yakalandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Geçen yıl 268 bin kaçak göçmen yakalandı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Son günlerde özellikle İstanbul üzerinden yürütülen konu, tamamen... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Son günlerde özellikle İstanbul üzerinden yürütülen konu..
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Moğolistan'a gitti TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti, resmi bir ziyaret için Moğolistan'ın başkenti Ulanbator'a gitti.
TBMM Başkanı Şentop: FETÖ, imam hatiplere karşıydı
TBMM Başkanı Şentop: FETÖ, imam hatiplere karşıydı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, mezun olduğu Tekirdağ İmam Hatip Lisesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği mezunlar gününe katıldı.
İlhan Cihaner: Önümüzdeki dört yılda seçimsiz bir süreç var CHP eski Milletvekili İlhan Cihaner, "Belki erken seçimi düşleyenler olabilir ama önümüzdeki dört yılda seçimsiz bir süreç var. Bu ..