26 Temmuz 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

26 Temmuz 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanlığı'ndan, BM Güvenlik Konseyi'nin 'Kıbrıs' kararına tepki DIŞİŞLERİ Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, BM Güvenlik Konseyi'nin 'Kıbrıs'ta konuşlu Birleşmiş Millet..
TİGEM 69. Geleneksel Hasat Bayramı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizi 2023 senesinde tarım ve hayvancılıkta dünyanın en güçlü ülkelerinden biri haline getireceğiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Bu bile yeterli değil (2) HASAT ŞENLİĞİNE KATILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısına başkanlık yapma..
TİGEM 69. Geleneksel Hasat Bayramı
TİGEM 69. Geleneksel Hasat Bayramı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yağlı tohum ve hububatta bekleyen 1 milyar 200 milyon lira desteği Kurban Bayramı'ndan önce ödeyeceğiz.
Anayasa Mahkemesinin akademisyenler için hak ihlali kararı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Anayasa Mahkemesinin akademisyenlere ilişkin verdiği hak ihlali kararının ardından, söz konusu aka..
TİGEM 69. Geleneksel Hasat Bayramı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım ve ve Orman Bakanlığınca düzenlenen Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) 69. Geleneksel Hasat Bayramı kapsamı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gıda güvenliğini garanti altına almak, altını çizerek söylüyorum; ülkemiz... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gıda güvenliğini garanti altına almak, altını çizerek söylüyorum; ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yağlı tohum ve hububatta bekleyen 1 milyar 200 milyon lira desteği, Kurban... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yağlı tohum ve hububatta bekleyen 1 milyar 200 milyon lira desteğ..
TBB Başkanı Feyzioğlu: Yargı Reformu paketi genişletilecek
TBB Başkanı Feyzioğlu: Yargı Reformu paketi genişletilecek
TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile görüşmesi ardından yaptığı açıklamada, "Yargı Reformu Strateji Belgesi'nin ilk paketinin daha da genişletilmesi noktasında uzlaşıya...
Erdoğan, Pakistan Başbakanı ile telefonda görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı İmran Han ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
TBMM Başkanı Şentop: Sistemle ilgili anayasal düzlemde sorun teşkil eden husus yok TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili anayasal düzlemde sorun teşkil ede..
Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "S-400'ün aktif kullanımının Nisan ayına denk gelmesi halinde ABD yönetiminin kongrede sözd..
"Yargı reformu genişletilecek" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, tüm paydaşlarla Yargı Reformu'nun genişletilmesi konusunda hemfikir olduklarını bildirdi.
Fındık taban fiyatının belirlenmesi AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından fındık taban fiyatının açıklamasına ilişkin, "700 bin hektar alan..
TBMM Başkanı Şentop yasama yılını değerlendirdi TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yerel seçim sonuçlarının Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni etkileyecek bir tablo ortaya çıkarttığı kanaatinde ol..
TBMM Başkanı Şentop yasama yılını değerlendirdi TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili anayasal düzlemde sorun teşkil eden bir hususun olmadığı kanaatindeyi..
Cumhurbaşkanı Erdoğandan faiz mesajı: Bu bile yeterli değil
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Bu bile yeterli değil
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Dün Merkez Bankası faizlerde 425 baz puanlık düşüşe gitti; peki ne oldu?
TBMM Başkanı Şentop, yasama yılını değerlendirdi TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk yılı ile ondan önceki parlamenter sistemin iki yasama yılını mukayese e..
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri parti kuruyormuş, şunu yapıyormuş. Hiç bunları kafanıza takmayın.
CHP Belediye Başkanları Çalıştayı CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "2019 yerel seçimleri, zorlu ve sancılı bir yarış oldu.
"Yargı Reformu Strateji Belgesi ilk paketi genişletilecek" Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ekim ayında TBMM'de görüşülecek Yargı Reformu Strateji Belgesi'nin ilk paketinin ka..
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye hala Avrupa'nın en yakın, en güçlü, en karlı, her bakımdan potansiyeli e..
CHP Belediye Başkanları Çalıştayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Önce borçlandırır, sonra talimat verirler.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Tunus'a gidecek Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, hayatını kaybeden Tunus Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sibsi'nin cenaze törenine katılmak üzere bugün Tunus'a g..
Erdoğan: "Birileri parti kuruyormuş, şunu yapıyormuş, hiç bunları kafanıza takmayın. Erdoğan: "Birileri parti kuruyormuş, şunu yapıyormuş, hiç bunları kafanıza takmayın.
Erdoğan: "(Kılıçdaroğlu) BM Genel Kurulu'ndaki konuşmamı saptıracak kadar yalana başvuruyor. Erdoğan: "(Kılıçdaroğlu) BM Genel Kurulu'ndaki konuşmamı saptıracak kadar yalana başvuruyor.
CHP Belediye Başkanları Çalıştayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Herkes nakit tasarrufunu dolar bazında yapıyor.
Erdoğan: "Merkez Bankasının dünkü kararını hayati bir dönüm olarak görüyorum. Erdoğan: "Merkez Bankasının dünkü kararını hayati bir dönüm olarak görüyorum.
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hamallığını üstlendiğimiz mukaddes yükü taşıma mecali bulamayan, ikaz beklemeden..
Erdoğan: "(Merkez Bankasının faiz indirimi) Bu bile yeterli değil. Yıl sonuna kadar bunun kademeli... Erdoğan: "(Merkez Bankasının faiz indirimi) Bu bile yeterli değil. Yıl sonuna kadar bunun..
Erdoğan: "Dün Merkez Bankası faizlerde düşüşe gitti. Erdoğan: "Dün Merkez Bankası faizlerde düşüşe gitti.
Erdoğan: "Güçlü ekonomik altyapımız ve kurumlarımızın etkili mücadelesi sayesinde bir yılda... Erdoğan: "Güçlü ekonomik altyapımız ve kurumlarımızın etkili mücadelesi sayesinde bir yılda fina..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye hala Avrupa'nın en yakın, en güçlü, en karlı, her bakımdan... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye hala Avrupa'nın en yakın, en güçlü, en karlı, her bakımdan potans..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "F35 vermiyor musunuz? Peki, kusura bakmayın, biz o konuda da yine... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "F35 vermiyor musunuz? Peki, kusura bakmayın, biz o konuda da yine tedbirle..
Erdoğan: "(Suriye'de) Bugün bölgedeki yabancı güçlere güvenerek kabadayılık yapanlar, yarın ya... Erdoğan: "(Suriye'de) Bugün bölgedeki yabancı güçlere güvenerek kabadayılık yapanlar, yarın y..
» 1 2