26 Temmuz 2019 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

26 Temmuz 2019 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara Kalesi'nde "Tayvan Gecesi" piyano resitali Tayvan'ın Ankara Ekonomi ve Kültür Misyonu ile Ankara Uluslararası Rotary Kulübü iş birliğiyle Ankara Kalesi'ndeki Erimtan Müzesi'nde "Tayvan..
Erzincan'da kayalıklarda mahsur kalan köpek ekiplerce kurtarıldı Erzincan'ın Tercan ilçesinde, kayalıklarda mahsur kalan çoban köpeği, Erzincan Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince..
Türkiye, İtalya ve Yunanistanın kültür rotaları Nilüferde birleşiyor
Türkiye, İtalya ve Yunanistan'ın kültür rotaları Nilüfer'de birleşiyor
BURSA Nilüfer Belediyesi, 'Mysia Yolları Doğa Tarih ve Kültür Rotaları' projesiyle, Türkiye, İtalya, Yunanistan, Hollanda ve Arnavutluk'ta kültür rotaları hazırlayan kurum ve derneklerin toplantısına ev sahipliği yaptı.
Sıcak hava yaşamı olumsuz etkiliyor Şanlıurfa'da 40 dereceyi aşan sıcak hava bunaltıyor.
"Parmak bebek" yaşama tutundu Sivas'ta 670 gram olarak dünyaya gelen bebek, yaklaşık 4 aylık tedavi sürecinin ardından 1 kilo 900 grama ulaşarak yaşama tutundu.
Midyat Belediyesi e-belediye bilgi sistemine geçti
Midyat Belediyesi e-belediye bilgi sistemine geçti
Mardin'in Midyat Belediyesi, e-belediye bilgi sistemine geçti.
Atık malzemeler minik ellerde süs eşyasına dönüşüyor Kayseri'nin Bünyan ilçesinde 9-15 yaş arasındaki 23 öğrenci, geri dönüşüm malzemelerinden süs ve ev eşyası üretiyor.
Belediye Başkanı Atlı'nın aracı Muhammed için süslendi Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı makam aracını geçen yıl genç yaşta vefat eden Mehmet Yılmaz'ın sünnet olan oğlu Muhammed Yusuf'a tah..
Agave bitkisi, Marmara Adası'nda çiçek açtı Balıkesir'in Ekinlik Adası'nda bulunan ve UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'nde yer alan agave bitkisi çiçek açtı.
20. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne doğru UNESCO Dünya Miras Listesi'ndeki tarihi kent Safranbolu'da 25-28 Eylül'de düzenlenecek 20. Uluslararası Altın Safran Belgesel Fi..
Köyde tatil yapıp, havuzda serinliyorlar 1990'lı yıllarda başta güvenlik olmak üzere çeşitli nedenlerle terk ettikleri köylerinden Batman'a göç edenler, huzura kavuşan köylerini bu kez tatil ..
"Hatalarıma bakarak daha iyisini yazmaya çalıştım" Yazar Sevinç Çokum, "Kendime bir mektep olarak bakıyorum.
Evgeny Grinko, Marmaris'te konser verdi Rus müzisyen Evgeny Grinko, Türkiye turnesi kapsamında Marmaris'te hayranlarıyla bir araya geldi.