26 Temmuz 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

26 Temmuz 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aziz Sancarın eşi, KKTC Miami Fahri Temsilcisi oldu
Aziz Sancar'ın eşi, KKTC Miami Fahri Temsilcisi oldu
NOBEL Kimya ödüllü Prof.Dr. Aziz Sancar'ın eşi Prof. Gwen Sancar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Miami Fahri Temsilcisi oldu.
Batı Nil virüsü KKTC'de can aldı(2) KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Sağlık Bakanlığı, Batı Nil Virüsü teşhisiyle Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Genel Yoğun Bakım Ser..
Çantasındaki taşınabilir şarj patladı Tayland'da bir turistin havalimanına girişi sırasında sırt çantasındaki taşınabilir şarj patladı.
Arızalı yürüyen merdiveni kullandı, sol bacağından oldu Çin'de bir kadın, arızalı olduğu belirtilen yürüyen merdiveni kullanmak isteyince, bacakları merdivenlere sıkıştı.
Romanyada trafik kazası: 3 Türk hayatını kaybetti
Romanya'da trafik kazası: 3 Türk hayatını kaybetti
Romanya'da meydana gelen ve 3 aracın karıştığı trafik kazasında 3 Türk hayatını kaybetti.
Yardım çağrısı gönderen İran gemi murettebatı kurtarıldı Azerbaycanlı yetkililer, Hazar Denizi'nde acil yardım çağrısı gönderen İran bandıralı yük gemisindeki 9 kişinin kurtarıldığını duyurdu..
Bakan Soylu, Arnavutlukta mevkidaşı Sander Lleshaj ile bir araya geldi
Bakan Soylu, Arnavutluk'ta mevkidaşı Sander Lleshaj ile bir araya geldi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Arnavutluk İçişleri Bakanı Sander Lleshaj ile görüştü.
Bakan Soylu, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile görüştü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, resmi ziyaret kapsamında Arnavutluk'un başkenti Tiran'a geldi.
Güney Kore'li kadınlar evlenmeyi ve anneliğini reddediyor Güney Kore'de giderek daha fazla kadının 'evlilik' ve 'annelik' gibi uzun süreli toplumsal rolleri reddetmeye başladığı bildirildi.
Su parkında kaptığı amip sonu oldu ABD'de 59 yaşındaki bir adam, yüzmek için gittiği su parkında kaptığı beyin yiyen amip sonucu hayatını kaybetti.
Boris Johnson ile İngilteredeki sağ değişime girdi
Boris Johnson ile İngiltere'deki sağ değişime girdi
İngiltere'nin yeni Başbakanı Boris Johnson'ın İktidardaki Muhafazakar Parti'nin başına gelmesinin ardından ülkedeki 'sağ' görüşün daha modern bir yapıya bürüneceğini söyleyen Siyaset Bilimci Dr. Öğr. Üyesi Alihan...
Çavuşoğlu, Chiang Mai Ticaret Odası Başkanı Varodom Pitakanonda ile görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) toplantısına katılmak ve ikili temaslard..
Avrupa'da ormanlık alan son 20 yılda artış gösterdi Dünya genelinde ormanlık alanlar giderek azalırken, Avrupa kıtasında büyümeye devam ediyor.
Çavuşoğlu, Chiang Mai Valisi Sukprachai Iamsuwan'ı ziyaret etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) toplantısına katılmak ve ikili temaslarda bulunma üz..
Pompeo: İstediğimiz şey, S-400'lerin operasyonel hale getirilmemesi Türkiye'nin S-400 alımına dair konuşan ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, "Açıkçası, asıl istediğimiz şey S-400'lerin operas..
Almanya tarihi sıcağı yaşadı… İnsanlar park ve nehir kenarına akın etti Avrupa'yı kavuran sıcak havadan Almanya da nasibini aldı.
Son 70 yılın en sıcak günlerinin yaşandığı Almanya'da gurbetçiler, kendini Adana'da hissediyor
Almanya'da, son 70 yılın en yüksek sıcaklığını yaşanıyor. Termometrelerin 42 dereceyi gösterdiği ülkede, gurbetçiler kendilerini Adana'da gibi hissettiklerini söylüyor.
Londra'da Mesut Özil'e bıçaklı saldırıyı Arsenalli takım arkadaşı Sead Kolasinac engelledi Arsenal Futbol Kulübü'nün yıldız oyuncularından Mesut Özil ve takım arkadaşı Sead Kolasinac, Londra'..
Özel | Cezaevinden mektuplar yazı dizisi - 5: Gazeteci Ayşenur Parıldak OHAL kararları çerçevesinde kapatılan Zaman gazetesinin eski çalışanlarından Ayşenur Parıldak, 11 Ağustos 2016’da tutuk..
Pompeo: S-400'lerin aktif hale getirilmesi kabul edilemez, Türkiye'ye daha fazla yaptırım gelebilir Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Türkiye’nin satın aldığı S-400 ha..
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo: S-400ün operasyonel olmamasını istiyoruz
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo: S-400'ün operasyonel olmamasını istiyoruz
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Bloomberg röportajında, "Daha fazla yaptırım olabilir ancak asıl istediğimiz S-400'lerin operasyonel olmaması" dedi.