25 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

25 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filistin Devlet Başkanı Abbas: "İsrail ile yapılan tüm anlaşmalar askıya aldık" Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail ile yapılan tüm anlaşmaları askıya aldıklarını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tunus'a taziye mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tunus Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sebsi'nin vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
Juncker'den Johson'a "Brexit anlaşması değiştirilemez" uyarısı Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, İngiltere'nin yeni Başbakanı Boris Johnson'la yaptığı telefon görüşmesinde Brexit ..
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail ile imzalanan tüm anlaşmaların askıya alındığını... Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail ile imzalanan tüm anlaşmaların askıya alındığını ..
ABDnin yeni Savunma Bakanı Esper yemin etti
ABD'nin yeni Savunma Bakanı Esper yemin etti
ABD Ordusundan emekli Mark Thomas Esper, Pentagon'da düzenlenen törenle yeni Savunma Bakanı olarak yemin etti.
Erdoğan, Malezya Başbakanı Muhammedi törenle karşıladı (2)
Erdoğan, Malezya Başbakanı Muhammed'i törenle karşıladı (2)
CUMHURİYET NİŞANI TEVCİH ETTİCumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed ile baş başa ve heyetler arası görüşmeler gerçekleştirdi.
İmamoğlundan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürüne ziyaret
İmamoğlu'ndan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün'e ziyaret
23 Haziran seçimlerinin ardından tatil için Bodrum'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tatil sonrası Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü ziyaret etti.
Malezya Başbakanı Mahathir Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim için Hakan Atilla'ya herhangi bir bariyer söz konusu değildir.
Somali'deki Türk askeri eğitim üssü 152 mezun verdi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Hepimizin ortak amacı olan huzur ve barış doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Silahlı Kuvvetleri,..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahathir bin Mohamade Cumhuriyet Nişanı tevcih etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahathir bin Mohamad'e Cumhuriyet Nişanı tevcih etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim için Hakan Atilla'ya herhangi bir bariyer söz konusu değildir.
İmamoğlu'ndan "İstanbul seçiminin kazananı tüm Türkiye" açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul seçiminin kazananı tüm Türkiye. Tüm Türkiye'ye layık olacağız..
Erdoğan: "(Rusya'nın Türk vatandaşlarına vizeyi kaldırması) Uzun zamandır aramızdaki diyaloğun, bu... Erdoğan: "(Rusya'nın Türk vatandaşlarına vizeyi kaldırması) Uzun zamandır aramızdaki diya..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Rusya'nın Türk vatandaşlarına vize uygulamasını kaldırması) Sayın Putin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Rusya'nın Türk vatandaşlarına vize uygulamasını kaldırması) Sayın ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İslam dünyasının birliği, beraberliği bizim için her konuda çok önemli. Şu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İslam dünyasının birliği, beraberliği bizim için her konuda çok ö..
CHP çalıştayı için hazırlıklar tamamlandı
CHP çalıştayı için hazırlıklar tamamlandı
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi çalıştayı için yapılan hazırlıklar tamamlandı.
Malezya Başbakanı Muhammade Fahri Doktora unvanı
Malezya Başbakanı Muhammad'e 'Fahri Doktora' unvanı
ANKARA Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nce (AYBÜ) Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed'e, iki ülke arasında uluslararası işbirliğine sağladığı önemli katkılar nedeniyle 'Fahri Doktora' unvanı verildi.
Doğal gaz depolama kapasitesi 10 milyar metreküpe çıkarılıyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, doğal gaz depolama kapasitesinin 10 milyar metreküpe çıkarılması için hem özel hem..
Milletvekili Atay Uslunun Kumluca temasları
Milletvekili Atay Uslu'nun Kumluca temasları
TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kumluca ilçesinde STK'ları, kamu kurumlarını ziyaret etti, yapımı tamamlanan yeni SGK binasında incelemelerde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanını resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanını resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Başbakanı Tun Dr. Mahathir bin Mohamad'ı resmi törenle karşıladı.
Tunus geçici Cumhurbaşkanı El Nasır'dan ilk açıklama Tunus geçici Cumhurbaşkanı Muhammed El Nasır göreve geldikten sonra yaptığı ilk açıklamada, "Devlet kurumlarında boşluk kalmayacak "dedi.T..
İspanyada Sanchez hükümeti için güven oylamasında ikinci tur
İspanya'da Sanchez hükümeti için güven oylamasında ikinci tur
Nisan'da yapılan erken genel seçim sonrasında İspanya Başbakanı ve Sosyalist İşçi Partisi lideri Pedro Sanchez'in kurmak istediği azınlık hükümeti için bugünkü güven oylamasında sonuç yine olumsuz oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanını resmi törenle karşıladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanını resmi törenle karşıladıANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Başba..
AYM Başkanı Arslan: İhlalin kaynağı kurutulmalı
AYM Başkanı Arslan: İhlalin kaynağı kurutulmalı
ANAYASA Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan, bireysel başvurular ile AYM'nin iş yükünün çok fazla arttığını, ihlal kararının kanundan kaynaklanması durumunda yeniden yargılama yapılmasının hiçbir faydası olmadığını...
Türkiye ile Burundi arasında, güvenlik işbirliği anlaşması imzalandı İÇİŞLERİ Bakanlığı'nda, Türkiye Cumhuriyeti ile Burundi Cumhuriyeti arasında güvenlik işbirliği anlaşması imzalandı.
Türkiye ile Burundi arasında, güvenlik işbirliği anlaşması imzalandı
Türkiye ile Burundi arasında, güvenlik işbirliği anlaşması imzalandı
İÇİŞLERİ Bakanlığı'nda, Türkiye Cumhuriyeti ile Burundi Cumhuriyeti arasında güvenlik işbirliği anlaşması imzalandı.
Anka, Hürkuş ve Atak, Malezya Başbakanı için uçtu
Anka, Hürkuş ve Atak, Malezya Başbakanı için uçtu
MALEZYA Başbakanı Mahathir Muhammed, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii 'TUSAŞ' tesislerinde Atak helikopteri, Hürkuş temel eğitim uçağı ve Anka insansız hava aracının uçuş gösterisini izledi.
Tatar: "Envanter çalışmalarından sonra diğer adımlar da atılacak" KKTC Başbakanı Ersin Tatar, 1974'ten beri kapalı kalan 'hayalet şehir' Maraş'ın açılması için yapılacak envanter çalışmaların..
Tunus Cumhurbaşkanı Sibsi hayatını kaybetti Tunus'un 92 yaşındaki Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sibsi, dün gece kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı hastanede bu sabah hayatını kaybetti.
Bahçeli, "teşekkür-takdir-tebrik" ziyaretlerine devam ediyor MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçim sonuçları sonrasında başlattığı teşekkür, takdir ve tebrik başlıklı ziyaretl..
Türkiye ile Burundi arasında Güvenlik İşbirliği Anlaşması imzalandı
Türkiye ile Burundi arasında Güvenlik İşbirliği Anlaşması imzalandı
Türkiye ile Burundi arasında Güvenlik İşbirliği Anlaşması imzalandı.
Tunus'un geçici Cumhurbaşkanı El Nasır oldu Tunus Parlamentosu Başkanı Muhammed El Nasır hayatını kaybeden Sibsi'nin yerine geçici Cumhurbaşkanı olarak atandı.
Milli Savunma Bakanlığından "sıfır atık" açıklaması Milli Savunma Bakanlığı, bakanlık ve Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı birimlerde 'sıfır atık' bilincinin gün geçtikçe geliştiğini bildirdi.
Malezya Başbakanı Muhammed, TUSAŞı ziyaret etti
Malezya Başbakanı Muhammed, TUSAŞ'ı ziyaret etti
Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed, Savunma Sanayii Başkanlığının ev sahipliğinde Türk savunma sanayii sektörüyle bir araya geldi.
Anayasa Mahkemesinin iptal kararı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Anayasa Mahkemesinin, çevre ve kıyıların korunmasına yönelik düzenlemelerin, bazı alanlarda uygulanmamasını öngören kanun h..
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur Açıklaması CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, "Suudi Arabistan'ın çapını sürekli genişlettiği, gün geçtikçe derinleştirdiği Türkiye boykotu y..
Cumhurbaşkanına hakaret eden CHPli avukat partiden ihraç edilecek
Cumhurbaşkanına hakaret eden CHP'li avukat partiden ihraç edilecek
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik küfürlü paylaşımları nedeniyle tutuklanan CHP li avukatla ilgili, CHP'den açıklama yapıldı.
Tunus Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sibsi hayatını kaybetti.
Tunus Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sibsi hayatını kaybetti.
Tunus Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sibsi hayatını kaybetti.
İYİ Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu, "İYİ Parti'nin taze bir kana ihtiyacı varsa, o kanı kongrede t..
TBMM Başkanı Şentop, Dr. Sadık Ahmet'i anma törenine katıldı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yunanistan ziyaretinde İskeçe Müftülüğü ve Sünne Camisi ziyaretlerinin ardından, Gümülcine'ye geçerek..
Porto Rikoda protestolar valiye geri adım attırdı
Porto Riko'da protestolar valiye geri adım attırdı
Porto Riko Valisi Ricardo Rossello, istifasının istendiği büyük çaplı protestoların ardından geri adım atarak 2 Ağustos'ta görevi bırakacağını açıkladı.
MSB: "6 aylık hizmet süresini tamamlayarak terhise hak kazanan 122 bin yükümlünün tamamı terhis... MSB: "6 aylık hizmet süresini tamamlayarak terhise hak kazanan 122 bin yükümlünün tamamı ter..
MSB: "Yoklama kaçağı, bakaya durumunda olanlar bedelli askerlikten yararlanamayacak" MSB: "Yoklama kaçağı, bakaya durumunda olanlar bedelli askerlikten yararlanamayacak"
HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu Açıklaması HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, "CHP'nin, KHK'lerin iptaliyle ilgili yaptığı başvuru Anayasa Mahkemesinin önünde.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan'ın, Türk vatandaşlarına yönelik vize uygulamasını 1... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan'ın, Türk vatandaşlarına yönelik vize uygulam..
"Kurban sayısı bu yıl azalacak" CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, geçen yıl Kurban Bayramı'nda 866 bin 143 büyükbaş, 2 milyon 682 bin 612 küçükbaş hayvanın kurban edildiğini belirterek..
» 1 2