25 Temmuz 2019 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

25 Temmuz 2019 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
76. Venedik Film Festivali'ne doğru İtalya'da bu yıl 76'ncısı düzenlenecek Uluslararası Venedik Film Festivali'nde gösterilecek filmler belli oldu.
129. Geleneksel Uluslararası Altın Kemer Karakucak Güreş Festivali Erzurum'un Tortum ilçesinde, vefat eden milli güreşçi Asım Bülbül anısına "129. Geleneksel Uluslararası Altın Kemer Karakuca..
Şanlıurfa'da yamaçtan kopan kaya parçası ahıra zarar verdi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yamaçtan kopan kaya parçası bir evin yanındaki ahıra zarar verdi.
Tarihi Yusuf Ziya Paşa Camisi ve Külliyesinde restorasyon sürüyor Elazığ'ın Keban ilçesindeki Yusuf Ziya Paşa Camisi ve Külliyesinde başlatılan restorasyon çalışmaları sürüyor.
Yalova 2. kitap günleri başladı Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen "Yalova 2. Kitap Günleri"nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
İnsanların Yaşam Alanlarına Saygısı Olmayan 10 Kedi
İnsanların Yaşam Alanlarına Saygısı Olmayan 10 Kedi
Daha önce defalarca söyleşiymişizdir siz kedi almıyorsunuz kedi sahip alıyor.
Euromos'ta kazı çalışmaları Muğla'nın Milas ilçesindeki, Zeus Tapınağı'nın da yer aldığı Euromos Antik Kenti'nde kazı çalışmalarına başlandı.
Bozcaada bağ bozumuna hazırlanıyor Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde bu yıl 6-8 Eylül'de "20. Bozcaada Kültür, Sanat ve Bağ Bozumu Festivali" düzenlenecek.
Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı, Ataşehirli genç müzisyenleri izledi
Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı, Ataşehirli genç müzisyenleri izledi
ULUSAL ve uluslararası alanda birçok başarıya imza atan Türkiye'nin sayılı orkestra şeflerinden İbrahim Yazıcı, Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası'nın çalışmalarını izledi.
Hobi olarak başladığı resimde Almanya'da sergi açacak Kocaeli'de, felç geçiren eşininin tedavisi sürecinde yaşadığı travmadan kurtulmak ve kendini rehabilite etmek için 1,5 yıl önce resim yap..
Sevdiğiyle Yaşadığı 365 Günü de Özel Kılanların Anlayacağı Aşk Dolu Çizimler
Sevdiğiyle Yaşadığı 365 Günü de Özel Kılanların Anlayacağı Aşk Dolu Çizimler
Sevgili ile her günü özel kılanların iyi bildiği bir şey var; hastalıkta, sağlıkta, iş yaparken hatta kavga ederken bile paylaşılan anlar sizin BİRLİKTE olmanızın meyveleri. Evlenince aşkın bittiğini düşünenler ise bu...
Yetim ve öksüz çocukların bayramlığı engellilerden Şanlıurfa'da bir grup engeli tarafından tasarımı yapılarak dikilen kıyafetler, Kurban Bayramı öncesi kentteki ihtiyaç sahibi yetim ve öksüzl..
61 yıllık lezzet turist çekiyor İzmir'in Tire ilçesinde yaşayan 73 yaşındaki Ayhan Toran, 61 yıldır dondurma yapıyor.
Adrenalin tutkunlarının gözdesi: Şahinkaya Doğal güzelliklerinin yanı sıra alternatif turizm seçenekleriyle dikkati çeken Trabzon, sarp ve kayalıklarıyla da dağcılar başta olmak üzere adrenal..
Ovacık "lavanta" koktu Tunceli'nin Ovacık ilçesinde yaşayan çiftçi Ahmet Kıl ile ziraat yüksek mühendisi Deniz Yusuf İlgiç'in deneme amaçlı ektiği ve iklim şartlarına uyum sağladığı lavantala..
Bu hafta 9 film vizyona girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 9 film vizyona girecek.
Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası Berlin'de konser verdi Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası (TUGFO), Almanya'nın başkenti Berlin'de konser verdi.