23 Temmuz 2019 Salı Günü Politika Haberleri

23 Temmuz 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hakan Atilla, ABD'den Türkiye'ye gönderilmek üzere havalimanına getirildi Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın, ABD'de bulunduğu gözaltı merkezinden Türkiye'ye gön..
Bakan Pakdemirli: Besi ve kesim fiyatlarının artması için tedbir alacağız TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çiftçiyi, köylüyü, üreticiyi, artan maliyetler karşısına ezdirmeme gayreti iç..
Ticaret Bakanı Pekcan, Yüksekovayı ziyaret etti
Ticaret Bakanı Pekcan, Yüksekova'yı ziyaret etti
HAKKARİ (İHA) – Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Hakkari'nin Yüksekova ilçesi ve Esendere beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Milletvekillerinden Başkan Aydına ziyaret
Milletvekillerinden Başkan Aydın'a ziyaret
AK Parti Bursa Milletvekillerimiz Mustafa Esgin ve Zafer Işık, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Kaçak yapıya geçit yok
Kaçak yapıya geçit yok
Bursa'da kaçak yapıların yıkılmasını ve inşaatı yapan müteahhit ile firmaların cezalandırılmasını öngören karar, Büyükşehir Belediye Meclisinde oy birliğiyle kabul edildi.
Afganistan'dan Trump'ın açıklamalarına tepki Afganistan Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada ABD Başkanı Donald Trump'ın ülkeyi hedef alan sözleri eleştirilerek, Trump'a sözlerine açıklık ..
ABD Senatosu Mark Esper'in Savunma Bakanlığını onayladı ABD Senatosu tarafından yapılan oylama sonucu Mark Esper, ABD'nin yeni savunma bakanı olarak seçildi.
CHP Ereğli İlçe Teşkilatı yönetimine kayyum atandı
CHP Ereğli İlçe Teşkilatı yönetimine kayyum atandı
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı yönetimine genel merkezin kararıyla kayyum atandı.
ABD Senatosu tarafından yapılan oylama sonucu Mark Esper, ABD'nin yeni savunma bakanı olarak... ABD Senatosu tarafından yapılan oylama sonucu Mark Esper, ABD'nin yeni savunma bakanı olarak se..
Bakan Pakdemirli: Besi ve kesim fiyatlarının artması için tedbir alacağız
Bakan Pakdemirli: Besi ve kesim fiyatlarının artması için tedbir alacağız
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çiftçiyi, köylüyü, üreticiyi, artan maliyetler karşısına ezdirmeme gayreti içinde olduklarını belirterek, "Et ve Süt Kurumu olarak piyasalara müdahale edip, mümkün mertebe bu besi...
Başkan Aktaş: 'Milli değerlere bağlılığımı kimse tartışamaz'
Başkan Aktaş: "Milli değerlere bağlılığımı kimse tartışamaz"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, '30 Ağustos bahane edilerek' kendisi hakkında atılan iftiralara Büyükşehir Belediye Meclisi'nden cevap verdi.
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Lute ile görüştü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler'in (BM) Kıbrıs için görevlendirdiği geçici özel danışman Jan..
Fransa, İngiltere, Almanya ve İspanya'dan İsrail'e kınama Fransa, İngiltere, Almanya ve İspanya, İsrail hükümetinin Kudüs'ün güney bölgesinde, Filistinlilere ait evleri yıkmasını kınadı.
Türkiye Özbekistan ile 27 farklı alanda iş birliği yapacak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "TCDD ve Özbek Demiryolları arasında işbirliğine dair bir anlaşma imzalanmış, karayolu alanında..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "TCDD ve Özbek Demiryolları arasında iş birliğine dair bir anlaşma... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "TCDD ve Özbek Demiryolları arasında iş birliğine dair bi..
Bakan Pekcanın zor anları
Bakan Pekcan'ın zor anları
HAKKARİ (İHA) – Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, karşılama merasiminde bir anda dengesini kaybederek düşme tehlikesi geçirdi.
Dünya liderleri ve diplomatlardan Johnsona tebrik
Dünya liderleri ve diplomatlardan Johnson'a tebrik
Dünya liderleri ve diplomatlar İngiltere Başbakanı seçilen Boris Johnson'ı tebrik etti.
Fransız bakanın konut tadilatında yolsuzluk yok Yolsuzluk iddiaları nedeniyle istifa eden Fransa eski Çevre Bakanı François de Rugy hakkında inceleme tamamlandı.
AK Parti milletvekili Açıkgöz, Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı
AK Parti milletvekili Açıkgöz, Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı
AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
CHP milletvekili Sarıaslan, Belediye Başkanı Arıyı ziyaret etti
CHP milletvekili Sarıaslan, Belediye Başkanı Arı'yı ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret ettiMilletvekili Faruk Sarıaslan, beraberinde CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve parti yöneticileri ile...
Yılmaz: 'En iyisini yapmak zorundayız'
Yılmaz: "En iyisini yapmak zorundayız"
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Teşkilatlar olarak el ele verip halkımıza, vatanımıza, davamıza en iyi hizmeti sunmak zorundayız" dedi.
MSB: "Türk ve Amerikan askeri yetkilileri arasında gerçekleşen görüşmelerin önümüzdeki günlerde... Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Suriye'nin kuzeyinde koordineli bir şekilde ..
MSB: "Bakan Akar ile ABD Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey arasındaki görüşmede mutabık kalındığı... MSB: "Bakan Akar ile ABD Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey arasındaki görüşmede mutabık kalındığ..
Dışişleri Bakanlığı: "İsrail'in işgal altında tuttuğu Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait bazı evleri... Dışişleri Bakanlığı: "İsrail'in işgal altında tuttuğu Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait ba..
MSB: "Türk ve Amerikan askeri yetkilileri arasında gerçekleşen görüşmelerin önümüzdeki günlerde... MSB: "Türk ve Amerikan askeri yetkilileri arasında gerçekleşen görüşmelerin önümüzdeki günle..
Dışışleri Bakanlığı'ndan İsrail'e tepki DIŞİŞLERİ Bakanlığı, "İsrail'in işgal altında tuttuğu Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait bazı evleri yıkması, İsrail'in işgalci ve saldırgan politikaları..
Afganistan Devlet Başkanı, Trump'ın savaş yorumlarına açıklama istedi Afganistan Devlet Başkanı Eşref Gani, ABD Başkanı Donald Trump'ın ülkesiyle ilgili savaş yorumları için açıklama istedi.
Trumptan İngilterenin yeni başbakanına tebrik: 'Muhteşem olacak'
Trump'tan İngiltere'nin yeni başbakanına tebrik: "Muhteşem olacak"
ABD Başkanı Donald Trump, İngiltere'nin yeni başbakanı seçilen Boris Johnson'u "Muhteşem olacak" sözleriyle tebrik etti.
Erzurum Kongresi'nin 100'üncü yılı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Erzurum Kongresi'nin 100'üncü yılında bizlere düşen sorumluluk her alanda tam bağımsız ve kalkınmış bir ü..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Birleşik Krallık'ın 77. Başbakanı olan Boris Johnson'ı tebrik... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Birleşik Krallık'ın 77. Başbakanı olan Boris Johnson..
Başkan Bulutun Basın Bayramı kutlaması
Başkan Bulut'un Basın Bayramı kutlaması
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, 2 4 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında, Basının vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması gibi önemli bir görev ifa ettiğini...
Boris Johnson: 'Brexiti tamamlayacağız'
Boris Johnson: "Brexit'i tamamlayacağız"
İngiltere'nin yeni Başbakanı Boris Johnson'ın ilk açıklaması, 31 Ekim'de tamamlanması beklenen Brexit'le ilgili oldu.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Ganiyev onuruna yemek Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye-Özbekistan Karma Ekonomik Komisyon toplantısı için Türkiye'de bulunan Özbekistan Başbakan..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Nevşehir'de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Nevşehir'e geldi.
CHPden Düzce için 'afet bölgesi' çağrısı
CHP'den Düzce için "afet bölgesi" çağrısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Düzce'de vatandaşlarımızın yaralarının sarılması, maddi zararların giderilmesi, geçici yerleşim birimlerinin hayata geçirilmesi, kredi ve vergi borçlarının ertelenmesi...
"Fındık fiyatı en az 20 lira olmalıdır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Fındığın fiyatı en az 20 lira olmalıdır ki üretici zarar etmesin, üretici hiç değilse alın terinin karşılığın..
Milletvekili Erdinçten belediyeden çıkarılan işçilere destek
Milletvekili Erdinç'ten belediyeden çıkarılan işçilere destek
Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı İslam Bünül ve ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.
İran Sivil Savunma Başkanı: "ABD ile müzakere fitnedir" İran Sivil Savunma Teşkilatı Başkanı Gulam Rıza Celali, ABD ile müzakerenin bir fitne olduğunu söyleyerek, "Mevcut durumda düşman çares..
Süleyman Soylu: 'Yol belgesi olmayanları tutarsak İstanbulu hiç kimse kontrol edemez'
Süleyman Soylu: "Yol belgesi olmayanları tutarsak İstanbul'u hiç kimse kontrol edemez"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, KAAN ve ÖGNET projelerinin açılış programında yaptığı konuşmada, "İstanbul'da 540 bin civarında Suriyeli kardeşimiz var. Bunların hepsinin İstanbul'da oturum belgeleri var.
CHP Kadın kolları il başkanları toplantısı Nevşehirde yapılıyor
CHP Kadın kolları il başkanları toplantısı Nevşehir'de yapılıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kadın kolları il başkanları toplantısı Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde yapılıyor.
İngiltere Başbakanı Theresa Mayin istifa etmesiyle, iktidardaki Muhafazakar Partide yapılan...
İngiltere Başbakanı Theresa May'in istifa etmesiyle, iktidardaki Muhafazakar Parti'de yapılan...
İngiltere Başbakanı Theresa May'in istifa etmesiyle, iktidardaki Muhafazakar Parti'de yapılan seçimi Boris Johnson kazandı.
İmran Khan: "Nükleer savaş bir seçenek değil" Pakistan Başbakanı İmran Khan yaptığı açıklamada, nükleer savaşın bir seçenek olmadığını söyleyerek Hindistan'ı müzakereye çağırdı.
» 1 2