22 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

22 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irak Başbakanı Abdülmehdi, Ruhani ile görüştü
Irak Başbakanı Abdülmehdi, Ruhani ile görüştü
İran'a sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Irak Başbakan Adil Abdülmehdi, Tahran'da İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir araya geldi.
TBMM Başkanı Şentop'tan Erzurum Kongresi'nin yıl dönümü mesajı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türk milletinin var olma mücadelesindeki kararlılığını gösterdiği b..
Bakan Kurum: Yatay mimari ve cami merkezli kentsel dönüşüm için çalışıyoruz ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kentsel dönüşüm projelerimizi yatay mimariye uygun bir şekilde, cami merke..
Temelli: Hep birlikte yarınımızı inşa edeceğiz HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Radikal demokrasinin gereği neyse mahallemizde, sokağımızda, iş yerimizde onu hayata geçireceğiz.
Dışişlerinden UAEA Genel Direktörü Amano için taziye mesajı Dışişleri Bakanlığı, vefat eden Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Genel Direktörü Yukiya Amano için taziye mesajı yayımladı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Özbekistan ile) İkili ticaret hacmimiz 900 milyon dolara... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Özbekistan ile Türkiye'nin ticaret hacminin bu yılın ilk 5 a..
Trumptan Keşmir için ara buluculuk teklifi
Trump'tan Keşmir için ara buluculuk teklifi
ABD'nin başkenti Washington'da Pakistan Başbakanı Imran Khan ile bir araya gelen ABD Başkanı Donald Trump, Pakistan'ın Hindistan ile arasındaki Keşmir sorunu için ara buluculuk yapmaya hazır olduğunu söyledi.
Temelli: Hep birlikte yarınımızı inşa edeceğiz
Temelli: Hep birlikte yarınımızı inşa edeceğiz
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Radikal demokrasinin gereği neyse mahallemizde, sokağımızda, iş yerimizde onu hayata geçireceğiz.
Özbekistan ile yıl sonu ticaret hacmi hedefi 2 milyar dolar Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Gayretlerimiz neticesinde, ikili ticaret hacmimiz bildiğiniz gibi 2019 yılının ilk beş ayında..
Binali Yıldırım Bergamada
Binali Yıldırım Bergama'da
İzmir'in Bergama ilçesinde halka seslenen eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım, sene sonunda tamamlanması planlanan İstanbul-İzmir otoyolu sayesinde iki şehir arasındaki mesafenin 2 saat 50 dakikaya ineceğini hatırlatarak,...
AK Partili Turan'dan CHP'li Ülgür Gökhan'a ziyaret ÇANAKKALE Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan'ı makamında ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "..
Dışişleri Bakanlığı, Mogadişu'daki terör saldırısını kınadı Dışişleri Bakanlığı, Mogadişu'daki terör saldırısını kınadı.
Dışişleri Bakanlığı, Mogadişu'daki saldırıyı kınadı DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Somali'nin başkenti Mogadişu'da bu sabah bomba yüklü araçla gerçekleştirilen bombalı terör saldırısını kınadı.
Bakan Kurum: Yatay mimari ve cami merkezli kentsel dönüşüm için çalışıyoruz
Bakan Kurum: Yatay mimari ve cami merkezli kentsel dönüşüm için çalışıyoruz
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kentsel dönüşüm projelerimizi yatay mimariye uygun bir şekilde, cami merkezli dönüşüm yapmak üzere geliştirmeye gayret gösteriyoruz" dedi.
James Jeffry, Bakan Yardımcısı Önal ile görüştü ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffry ve beraberindeki heyet, Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal ile görüştü.
AK Partili Turandan CHPli Ülgür Gökhana ziyaret
AK Partili Turan'dan CHP'li Ülgür Gökhan'a ziyaret
ÇANAKKALE Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan'ı makamında ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "Önümüzdeki 5 yılda yatırımların öne çıktığı, muhabbetin, sohbetin, ilişkinin...
Dışişleri Bakanlığı, ABD heyeti ile yapılan toplantının sonra erdiğini açıkladı. Dışişleri Bakanlığı, ABD heyeti ile yapılan toplantının sonra erdiğini açıkladı.
Bülent Turandan Ülgür Gökhana ziyaret
Bülent Turan'dan Ülgür Gökhan'a ziyaret
AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve Çanakkale Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel ile birlikte Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefonda görüştü. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefonda görüştü.
"Önümüzde çok temiz bir hizmet dönemi var" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Türkiye'nin önünde seçimsiz uzun bir dönem olduğunu belirterek, "Önümüzde çok temiz bir dönem var. Hizmet d..
"Yaptırımları tasvip etmemiz mümkün değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Türkiye'nin S-400 savunma sistemini almasına ilişkin, "Türkiye'nin kendi savunması için ge..
CHPli Öztrak: Yaptırım uygulamasını tasvip etmemiz mümkün değil
CHP'li Öztrak: Yaptırım uygulamasını tasvip etmemiz mümkün değil
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye'nin kendi savunması için gerekli adımları atma hakkı vardır.
CHP Kuşadası ilçe Başkanı Mehmet Gürbilek;
CHP Kuşadası ilçe Başkanı Mehmet Gürbilek;
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kuşadası ilçe Başkanı Mehmet Gürbilek, siteler bölgesindeki sağlık hizmetlerinin yetersizliği ve karayollarının çalışmalarının durması nedeniyle yaşanan tartışmaların ardından yeni bir...
Bakan Çavuşoğlu: Trump yaptırım uygulamak istemiyor DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yaptırımlar konusunda ABD'de anlaşmazlıklar var. Trump yaptırım uygulamak istemiyor, CAATSA (ABD'nin Ha..
Akıncı ve Anastasiadis 9 Ağustos'ta görüşecek KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Güney Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Öz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'ın ana vatana katılmasının yıl dönümü mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Temmuz Hatay'ın ana vatana katılmasının yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj ..
Filistin Devlet Başkanlığı: "İsrail'in yıkımları sözde Yüzyılın Anlaşması planının parçası" Filistin Devlet Başkanlığı, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait evleri yıkma..
Bakan Akar, Fransız mevkidaşı ile telefonda görüştü
Bakan Akar, Fransız mevkidaşı ile telefonda görüştü
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fransa Savunma Bakanı Florence Parly ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 'Tersine adım atılırsa varlığımızı daha da artırırız'
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Tersine adım atılırsa varlığımızı daha da artırırız"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Siz biz çözüm bulmak yerine Rumları mutlu etmek için bir karar alırsanız biz kararlığımızı arttırırız. Siz Rumları mutlu etmek adına bir adım atıyorsanız biz buradaki varlığımızı daha...
Binali Yıldırım, İzmirde
Binali Yıldırım, İzmir'de
Çeşitli ziyaret ve açılışlar yapmak üzere İzmir'e gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bakan Pakdemirli: İspanyadan getirilen hayvanlarda karantina devam ediyor
Bakan Pakdemirli: İspanya'dan getirilen hayvanlarda karantina devam ediyor
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İspanya'dan Türkiye'ye getirilen 2 bin 939 besilik canlı hayvan ile ilgili "İspanya'dan yola çıkıp Lübnan'a gitmesi planlanan;
MSB: "Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fransa Savunma Bakanı Florence Parly ile bir telefon... MSB: "Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fransa Savunma Bakanı Florence Parly ile bir telefon gö..
"Türkiye'nin büyümesi için var gücümüzle çalışacağız" AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde seçimsiz 4 yılda Türkiye'nin büyümesi iç..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erzurum Kongresi mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Temmuz Erzurum Kongresi'nin yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Bakan Çavuşoğlu, 'F-35i vermedikleri zaman Türkiye başka alternatiflere yönelir'
Bakan Çavuşoğlu, "F-35'i vermedikleri zaman Türkiye başka alternatiflere yönelir"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Diyelim ki, en kötü senaryoyu konuşuyoruz, F-35'i vermedikleri zaman da Türkiye başka alternatiflere yönelirse söyleyecekleri sözleri olmaz. Türkiye ihtiyacını kendi ortak olduğu...
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Hatay mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Hatay' mesajı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Kendi hu¨r iradesiyle anavatanla kucaklas¸mayı tercih eden Hatay, milli birligˆimizi, bu¨tu¨nlu¨gˆu¨mu¨zu¨ gu¨c¸lendirmis¸; barıs¸ ic¸inde yas¸ama, birlik ve beraberligˆimize sahip...
İçişleri Bakanı Soylu, TDVye kurban bağışında bulundu
İçişleri Bakanı Soylu, TDV'ye kurban bağışında bulundu
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Diyanet Vakfı'na (TDV) kurban bağışında bulunarak 'Vekaletle Kurban Kesim Programı'na destek oldu.
Fındık bölgesi milletvekilleri Bakan Pakdemirli ile biraraya geldi AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti Milletvekilleri tarafından oluşturulan "Fındık Çalışma Grubu"nun Tarım ..
İngiltere'de sürpriz istifa İngiltere Dışişleri Bakanlığının Avrupa ve Amerika'dan Sorumlu Bakanı Alan Duncan istifa etti.
Dışişleri Bakanı Çavuşyoğlu,"Rejiminin saldırılarını durdurma sorumluğu Rusya'nındır" Dışişleri Bakanı Çavuşyoğlu,"Rejiminin saldırılarını durdurma sorumluğu Rusya'nındır"
Bakan Çavuşoğlu: "Bu hafta artık güvenli bölgenin oluşturulması konusu konuşulacak." Bakan Çavuşoğlu: "Bu hafta artık güvenli bölgenin oluşturulması konusu konuşulacak.
Bakan Çavuşoğlu,"ABD'den Münbiç yol haritasıyla ilgili somut adım yok" Bakan Çavuşoğlu,"ABD'den Münbiç yol haritasıyla ilgili somut adım yok"
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu,"Tehdit artarsa harekatı başlatırız" Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu,"Tehdit artarsa harekatı başlatırız"
» 1 2