21 Temmuz 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

21 Temmuz 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bodrum'da "Allegra Ensemble" konseri Muğla'nın Bodrum ilçesinde "Allegra Ensemble" grubu konser verdi.
Bilecik'te off-road heyecanı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde düzenlenen ve aralarında kadın sürücülerin de bulunduğu off-road gösterisi büyük ilgi gördü.
"Geleneksel Olta Balıkçılığı Günleri" Kocasinan Belediyesi tarafından "Geleneksel Olta Balıkçılığı Günleri" etkinliği düzenlendi.
Yunanistan'da "Kapadokya'nın geleneklerini" yaşatıyorlar Kapadokya'dan mübadeleyle Yunanistan'a giden Rumlar, düzenledikleri Uluslararası Güneş ve Taş Festivali ile bölgenin gelenek ve görene..
Valinin makam aracı şehit kardeşinin gelin arabası oldu Tunceli Valisi Tuncay Sonel, evlenen şehit kardeşi Muzaffer Gül'e makam aracını gelin arabası olarak tahsis etti.
AK Parti İl Başkanı Kılıç'tan Savur'a ziyaret AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Savur ilçesinde partililer ve esnaf ile görüştü.
Mirasçısı kalmayan tarihi bina, müzeye dönüştürüldü
Mirasçısı kalmayan tarihi bina, müzeye dönüştürüldü
SAMSUN'un Ladik ilçesinde, 1889 yılında yapılan ve eski Ladik Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Işık Yeten'e ait olan ev, ailenin mirasçısı kalmaması nedeniyle müzeye dönüştürülmek üzere kaymakamlığı devredildi.
Huzuru Köyde Bulanlar - Emeklilik hayatını çocukluk anılarını süsleyen göle adadı İsviçre'den 13 yıl önce özlem duyduğu memleketi Elazığ'ın Ağın ilçesinin Balkayası köyüne yerleşen 76 yaşında..
Kentte çiçekçi yaylada çoban Ardahanlı Salih Topçu, çiçekçilik mesleğinin yanında, çobanlığı da başarıyla yapmanın mutluluğunu yaşıyor.
Midyat'ta metruk binalar yıkılıyor Mardin'in Midyat ilçesinde madde bağımlılarının mekanı haline gelen metruk binalar belediye ekipleri tarafından yıkılıyor.
Doğu'nun saklı güzelliği: "Balık Gölü" Türkiye'nin 2 bin 241 rakımlı en yüksek gölü olan Balık Gölü ve çevresi, rotalarını Doğu Anadolu Bölgesi'ne çeviren turistlerin vazgeçilmez adreslerinde..
Beş yıldızlı doğa kampı Şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenlerin tercihi doğa kampları, misafirlerine beş yıldızlı hizmet sunuyor.
2'nci Uluslararası Çanakkale Troya Halk Dansları Festivali başladı ÇANAKKALE'de, bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Uluslararası Çanakkale Troya Halk Dansları Festivali', 13 ülkeden 1100 dansçı ve 24..
Ünye 20. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali Ordu'nun Ünye ilçesinde kaymakamlık ve belediye tarafından düzenlenen "Ünye 20. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali" kapsamınd..