21 Temmuz 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

21 Temmuz 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ukrayna'da seçimin galibi Zelenski'nin partisi Ukrayna'da bugün gerçekleşen parlamento seçimlerinin hemen ardından yayımlanan sandık çıkış anketlerine göre, beş parti yüzde 5'lik seçim barajı..
Avukat, hâkimlere kemerle saldırdı Endonezya'da bir avukat, duruşma salonunda kararın okunduğu sırada hakimlere belinden çıkardığı kemerle saldırdı.
Yeni Zelanda'da cami saldırısı önlemi: 10 bin silah ve teçhizat emniyete teslim edildi Yeni Zelanda'da 15 Mart'ta 51 kişinin hayatını kaybettiği cami saldırısının ardından 10 binden fazla sil..
Kırgızistan'da yarış otomobili izleyicilerin arasına daldı: 6 yaralı Kırgızistan'da düzenlenen bir otomobil yarışında, virajı dönen otomobil, kontrolden çıkarak kalabalığın arasına daldı.
Trump: Özür dilemeliler ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 4 kadın Demokratik Parti üyesine "Özür dilemelisiniz" dedi.
Alparslan Türkeş Müzesi'nin açılışı yapıldı Alparslan Türkeş'in Lefkoşa'daki müzeye çevrilen evinin açılışını, KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Alparslan Tür..
Ukrayna'da Devlet Başkanı Zelenski oyunu kullandı Ukrayna'da parlamento seçimlerinde, Devlet Başkanı Volodimir Zelenski oyunu kullandı.
Kıbrısta 3 aşamalı çözüm süreci
Kıbrıs'ta 3 aşamalı çözüm süreci
DOĞU Akdeniz'de doğalgaz gerilimin yaşandığı bir dönemde Kıbrıs sorununda hareketlenme yaşanması bekleniyor.
ABD, Basra Körfezi'nde gözetleme ve istihbarat çalışmalarına başlayacak İran Devrim Muhafızları'nın Hürmüz Boğazı'nda İngiltere'ye ait bir gemiye el koymasının ardından, gemilerin körfezden s..
İngiliz polisi 5 milyon dolar değerinde altın ele geçirdi Londra Heathrow Havalimanı'nda görevli sınır polisleri, Güney Amerikalı bir uyuşturucu çetesine yönelik uluslararası bir operasyon çe..
Alparslan Türkeş Müzesinin açılışı yapıldı
Alparslan Türkeş Müzesi'nin açılışı yapıldı
Alparslan Türkeş'in Lefkoşa'daki müzeye çevrilen evinin açılışını, KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Alparslan Türkeş'in oğlu AK Partili Milletvekili Tuğrul Türkeş birlikte yaptı.
Ukrayna'da Devlet Başkanı Zelenski oyunu kullandı Ukrayna'da parlamento seçimlerinde, Devlet Başkanı Volodimir Zelenski oyunu kullandı.
Ukrayna'ya ait gemide yangın: 1 denizci kayıp Ukrayna'ya ait bir gemide yangın çıktı.
İran'ın İngiliz tankerine el koymasından hemen önceki telsiz konuşmaları yayımlandı Körfez Bölgesi'nde, İngiliz bandralı bir gemiye el konulmasından önce İran Ordusu'na ait gemilerle, İngiliz..
Pakistan'da kontrol noktasına saldırı: 7 ölü, 24 yaralı Pakistan'da kontrol noktasına silahlı saldırı sonrası intihar saldırısı düzenlendi.
Sarı Yelekliler eylemleri 36'ncı haftasında devam ediyor Fransa'nın başkenti Paris'te Kasım 2018'de başlayan sarı yelekliler eylemleri, 36'ncı haftasında devam etti.
British Airways Kahire uçularını bir haftalığına iptal etti British Airways, güvenlik "önlemi" olarak Mısır'ın başkenti Kahire'ye tüm uçuşlarını bir haftalığına iptal etti.
British Airways Kahire uçularını bir haftalığına iptal etti British Airways, güvenlik "önlemi" olarak Mısır'ın başkenti Kahire'ye tüm uçuşlarını bir haftalığına iptal etti.
Ukrayna, parlamento seçimleri için sandık başında Ukrayna'da halk erken parlamento seçimleri için bugün sandık başında.
(ÖZEL) Alparslan Türkeş'in evi müzeye dönüştü MİLLİYETÇİ Hareket Partisi'nin (MHP) kurucusu ve merhum genel başkanı Alparslan Türkeş'in, doğduğu ve 8 yaşına kadar yaşadığı Lefkoşa'daki evi mü..
» 1 2