20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Yaşam Haberleri

20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Yaşam Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hava sıcaklıkları 30 dereceyi aştı vatandaşlar soluğu plajda aldı
Hava sıcaklıkları 30 dereceyi aştı vatandaşlar soluğu plajda aldı
Eskişehir yağışlı geçen günlerin ardından güneşe tekrar kavuşurken, vatandaşlar hafta sonunu da fırsat bilerek 'Bozkırın ortasındaki deniz' olarak nitelendirilen Kent Park Plajı'nda soluklandı.
Engelliler piknikte buluştu Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği üyeleri, aileleriyle birlikte Sosyal Hayatta Engel Yok projesi kapsamında düzenlenen piknik etkinliğinde stres attı.
Söğüt-Eskişehir ve Söğüt-Bilecik yolu için sıcak asfalt müjdesi
Söğüt-Eskişehir ve Söğüt-Bilecik yolu için sıcak asfalt müjdesi
Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Söğüt-Eskişehir ve Söğüt-Bilecik karayolunun sıcak asfalt yapılabilmesi için çalışma dosyasını Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sunduğunu açıkladı.
Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi başarıya imza attı Bilecik'te eğitim veren Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi'nden mezun olan öğrenciler Lisans Yerleştirme Sınavı'ndan elde ettikleri puanl..
Baba ile oğlun 30 yıl sonra film gibi buluşması
Baba ile oğlun 30 yıl sonra film gibi buluşması
Avusturya'ya çalışmaya giden ve 30 yıldır Türkiye'ye dönmeyen 80 yaşındaki Hüseyin amca, Avusturyalı ev sahibi tarafından ailesiyle görüşebilmesi için Türkiye'ye getirildi.
Rektör Taşın Kıbrıs Barış Harekatının 45. yıldönümü mesajı
Rektör Taş'ın Kıbrıs Barış Harekatı'nın 45. yıldönümü mesajı
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 45. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Denizlide imamlar tütün bağımlılığı ile mücadele ediyor
Denizli'de imamlar tütün bağımlılığı ile mücadele ediyor
Denizli Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından yürütülen "Tütün Bağımlılığı ile Mücadele Projesi" kapsamında çalışmalar devam ediyor.
Musabeyli ilçesinde  Aişe Caminin ibadete açıldı
Musabeyli ilçesinde Aişe Caminin ibadete açıldı
Kilis'in Musabeyli ilçesinde Hz Aişe cami düzenlenen tören ile ibadete açıldıProgramda konuşan Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Caminin yapılmasında emeği, katkısı olan herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, "Allah...
Kaymakam Abbasoğlu ve Başkan Akağaçtan yaşlılara ziyaret
Kaymakam Abbasoğlu ve Başkan Akağaç'tan yaşlılara ziyaret
Kütahya'nın Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu ve Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, köylerde yaşayan yaşlıları evlerinde ziyaret ettiler.
Ses tonuna aşık olduğu engelliyle evlendi
Ses tonuna aşık olduğu engelliyle evlendi
Mersin'in Silifke ilçesinde herhangi bir engeli bulunmayan Aylin Madenci, 3 ay boyunca telefona konuşup ses tonundan aşık olduğu bedensel engeli nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkum olan 43 yaşındaki Asaf Işıl ile...
(Özel) 32. saatte gelen 'yeni hayat'
(Özel) 32. saatte gelen "yeni hayat"
Karaciğeri iflas ettiği için 48 saat içinde nakil olması gereken tiyatro sanatçısı Melih Hakkı Karaman, 32. saatte trafik kazası geçiren ve cüzdanında organ bağış kartı bulunan kadının organıyla hayata ikinci kez...
Hayırsever vatandaştan hastaneye mescit
Hayırsever vatandaştan hastaneye mescit
Kütahya'nın Emet ilçesinde hayırsever bir vatandaş tarafından Emet Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesi'ne mescit yaptırılması takdirle karşılandı.