20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk Yıldızlarından KKTCde gösteri uçuşu
Türk Yıldızları'ndan KKTC'de gösteri uçuşu
TÜRK Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi takımı Türk Yıldızları, Girne'de yaptığı gösteri uçuşu ile nefes kesti.
Aracında hırsız var sandı, 'ayı' çıktı ABD'de bir adam, aracından gelen sesler üzerine, seslerin nedenini öğrenmek için hemen aracına koştu.
Türkiyeden KKTCye 750 milyon TL kaynak
Türkiye'den KKTC'ye 750 milyon TL kaynak
TÜRKİYE ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında 'İktisadi ve Mali İşbirliği Anlaşması' imzalandı.
Erbil'de Türk diplomatı şehit eden terörist ve 3 kişi yakalandı IRAK Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Güvenlik Ajansı, Erbil'de Türkiye Başkonsolosluğu görevlisi Osman Köse'nin şehit, 2 Iraklını..
Erbil'de Türk diplomatı şehit eden terörist ve 3 kişi yakalandı IRAK Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Güvenlik Ajansı, Erbil'de Türkiye Başkonsolosluğu görevlisi Osman Köse'nin şehit, 2 Iraklını..
Erbilde Türk diplomatı şehit eden terörist ve 3 kişi yakalandı
Erbil'de Türk diplomatı şehit eden terörist ve 3 kişi yakalandı
IRAK Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Güvenlik Ajansı, Erbil'de Türkiye Başkonsolosluğu görevlisi Osman Köse'nin şehit, 2 Iraklının ise hayatını kaybettiği saldırıyı düzenleyen terörist Mazlum Dağ ile saldırıyla bağlantısı...
Almanya'da küçük uçak düştü: 3 ölü Almanya'nın Bruchsal şehrinde küçük uçak, ev ve bahçe malzemeleri satan bir mağazanın ön tarafına düştü.
'Eyleme değil, evlenmeye gidiyoruz' KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yaptıkları eylemlerle öne çıkan Çiftçiler Birliği, bu kez farklı bir etkinlikle gündeme geldi.
Fuat Oktay: Görüşmeler kaldığı yerden devam edemez CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'yı ziyaret etti.
Fuat Oktay: Görüşmeler kaldığı yerden devam edemez
Fuat Oktay: Görüşmeler kaldığı yerden devam edemez
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'yı ziyaret etti.
Fuat Oktay: Türkiye, Kıbrıs'ta tek vücut, tek yürek CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Doğu Akdeniz'deki hidrokarbon faaliyetlerine kararlılıkla devam edeceklerini belirterek, "Bilinmelidir..
Ünlü aktör ve film yapımcısına bıçaklı saldırı Hong Kong'lu aktör ve film yapımcısı Simon Yam, Çin'de bir tanıtım etkinliğinde sahnede konuşurken bıçaklandı.
Eyleme değil, evlenmeye gidiyoruz
'Eyleme değil, evlenmeye gidiyoruz'
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yaptıkları eylemlerle öne çıkan Çiftçiler Birliği, bu kez farklı bir etkinlikle gündeme geldi.
KKTC'de Şafak Nöbeti tutuldu -2 KIBRIS Barış Harekatı'nın 45. yıl dönümünde, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları çerçevesinde Şafak Nöbeti tutuldu.
KKTC'de Şafak Nöbeti tutuldu KIBRIS Barış Harekatı'nın 45. yıl dönümünde, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları çerçevesinde Şafak Nöbeti tutuldu.
Uçağın denize indiği o an kokpit kamerasında Papua Yeni Gine Kaza Araştırma Komisyonu, Mikronezya'nın Chuuk Lagoon eyaleti yakınlarında denize inmek zorunda kalan Air Niugini'ye ait Boeing 73..
Dördüncü yılında Suruç'ta acılar hâlâ taze Suruç'taki saldırının üzerinden dört yıl geçti.
Yolunu şaşıran geyik markete daldı ABD'de yolunu şaşıran bir geyik, akaryakıt istasyonunun marketinin camlarından içeri daldı.
Fuat Oktay: Türkiye, Kıbrısta tek vücut, tek yürek
Fuat Oktay: Türkiye, Kıbrıs'ta tek vücut, tek yürek
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Doğu Akdeniz'deki hidrokarbon faaliyetlerine kararlılıkla devam edeceklerini belirterek, "Bilinmelidir ki; Türkiye, bu konuda tek vücut, tek ses, tek yürektir" dedi.
» 1 2