18 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

18 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
2019-2023 dönemini kapsayan 11. Kalkınma Planı, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. 2019-2023 dönemini kapsayan 11. Kalkınma Planı, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
"Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmaz, güçlü olmamız lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmaz, onun için güçlü olmak lazım. Yoksa bir gün gel..
AK Parti'li Çelik'ten Karamollaoğlu'na tepki AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Saadet Partisi Genel Başkanı, partimizi 'FETÖ'nün siyasi ayağı' olarak tanımlamak gibi basiretsiz bir açıklama yapmı..
Dışişleri'nden Afganistan'daki terör saldırısına kınama Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'ın Kandahar şehrinde meydana gelen terör saldırısını kınadı.
Bakan Akar, ABD'nin F-35 kararını değerlendirdi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'nin F-35 programına yönelik kararıyla ilgili, "F-35 programından çıkarılmamız NATO'nun özellikle güney ka..
"AK Parti'ye terör örgütüyle ilişkili tanımlama yapılması siyasi ahlakla bağdaşmaz" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Saadet Partisi Genel Başkanı, partimizi 'FETÖ'nün siyasi ayağı' olarak tanıml..
Bakan Akar: F-35 programından çıkarılmamız, NATOnun gücünü olumsuz etkileyecektir
Bakan Akar: F-35 programından çıkarılmamız, NATO'nun gücünü olumsuz etkileyecektir
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, "F-35 programından çıkarılmamız, NATO'nun özellikle güney kanadındaki gücünü de olumsuz etkileyecektir.
Trump: "Önceki yönetim Türkiye konusunda çok büyük hata yaptı" ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye'nin S-400 alımıyla ilgili, "Bir önceki yönetimde bunlar daha iyi yapılabilirdi.
Bakan Akar: "F-35 programından çıkarılmamız NATO'nun özellikle güney kanadındaki gücünü de olumsuz... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "F-35 programından çıkarılmamız NATO'nun özellikle güne..
Trump: "Türkiye'ye şu an için yaptırım düşünmüyorum" ABD Başkanı Donald Trump, S-400 meselesi üzerinden Türkiye'ye herhangi bir yaptırım uygulamayı düşünmediğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Ramayı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti.
"Irak Cumhurbaşkanı Salih'ten Erdoğan'a taziye telefonu" başlıklı haberimizin başlığı, spotu,... Irak Başbakanı Adil Abdulmehdi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak Erbil'..
11. Kalkınma Planı TBMM Genel Kurulunda CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "11. Kalkınma Planı, ülkenin içinde bulunduğu krizden çıkış için kullanılabilecek önemli bir ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti.
Suvarlı Beldesinde MHP aday göstermeyecek
Suvarlı Beldesinde MHP aday göstermeyecek
Adıyaman'ın Besni İlçesine bağlı Suvarlı Beldesi'nde 4 Ağustos tarihinde yapılacak olan belediye seçimlerine sayılı günler kala Memet Korkmaz'ın MHP'den aday olmayacağı açıklandı.
11. Kalkınma Planı TBMM Genel Kurulunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, 11. Kalkınma Planı'nın, Türkiye'nin uluslararası rekabet edebilirliğ..
Milletvekili Ahmet Erbaş: Emet Bor İşletmesinin taşıma ihalesi tekrar gözden geçirilsin
Milletvekili Ahmet Erbaş: Emet Bor İşletmesi'nin taşıma ihalesi tekrar gözden geçirilsin
Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan Emet Bor İşletme Müdürlüğü taşıma ihalesinin yeniden gözden...
TBMM'den 'Doğu Akdeniz' için ortak bildiri TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM), yayımladığı ortak bildiriyle, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler Konseyi Toplantısı Sonuç Bildirgesi'nde açıklan..
TBMM'den AB'nin yaptırım kararına tepki TBMM'de grubu bulunan 4 siyasi parti, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler Konsey Toplantısı Sonuç Bildirgesi'nde açıklanan Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de pe..
TBMM'de dört partiden "Doğu Akdeniz" bildirisi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde dört parti AB yaptırımlarına karşı ortak bildiri yayınladı.
Madridde Türk dış politikası anlatıldı
Madrid'de Türk dış politikası anlatıldı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, İspanya'nın başkenti Madrid'de "Küresel ve Bölgesel Gelişmeler Karşısında Türk Dış Politikası" başlıklı bir panel düzenledi.
IKBY'nin Türkmen Bakanı Selim: Haince, kalleşçe bir saldırı IRAK Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Devlet Bakanı, Türkmen Cepheli (ITC) Aydın Maruf Selim, Erbil'de, Türk diplomatın şehit edildiği..
IKBYnin Türkmen Bakanı Selim: Haince, kalleşçe bir saldırı
IKBY'nin Türkmen Bakanı Selim: Haince, kalleşçe bir saldırı
IRAK Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Devlet Bakanı, Türkmen Cepheli (ITC) Aydın Maruf Selim, Erbil'de, Türk diplomatın şehit edildiği saldırıyı kınadı.
İYİ Parti İl Başkanlığına Hocaoğlu getirildi İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığına Oğuz Hocaoğlu getirildi.
TBMM Genel Kurulunda, AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grup başkanvekillerinin ortak imzasıyla... TBMM Genel Kurulunda, AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grup başkanvekillerinin ortak imzasıyla ..
TBMM, AB Dış İlişkiler Konseyi Toplantısı Sonuç Bildirgesi'nde açıklanan yaptırımları telin etti TBMM, AB Dış İlişkiler Konseyi Toplantısı Sonuç Bildirgesi'nde açıklanan yaptırımları telin et..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Bolton ile görüştü CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile telefonda görüşerek, ABD'nin, Türkiye'yi ortak üretici..
Irak Cumhurbaşkanı Salih'ten Erdoğan'a taziye telefonu IRAK Cumhurbaşkanı Berhem Salih, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak Erbil'de şehit olan Türk diplomat için taziyede..
Kalın ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton ile görüştü Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile telefonda, ikili ilişkileri ve bölgesel gelişmeler..
Irak Cumhurbaşkanı Salih'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taziye telefonu Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak şehit olan Türkiye'nin Erbil Başk..
Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak Erbil'de... Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak E..
Sözcü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton ile görüştü Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, bugün ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile ikili ilişkilerin ve bölges..
11. Kalkınma Planı Genel Kurulda HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Bu kalkınma planında işçiler, emekçiler, esnaf ve köylüler yok. Bu planda hukuk yok. Hukuktan genel geçer laflarla b..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile bir... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bol..
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu Lefke Avrupa Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Elemanı ve İlgi Otizm Derneği Eğitim Koordinatörü Dr. Ersin Ufuk Timu..
MHP'li Enginyurt: "Fiyat açıklanmadıkça fındık üzerindeki kirli oyunlar devam ediyor" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "Fındık fiyatı hala açıklanmadı.
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton, Özbekistan Dışişleri Bakanı Kamilov ile görüştü
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton, Özbekistan Dışişleri Bakanı Kamilov ile görüştü
Dini Özgürlükleri İlerletme Konferansı'na katılmak üzere Washington'a giden Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile görüştü.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan: "Gemilerin bekleme süresi 2 günden 7 güne çıkarılacak" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, " Türk Boğazlarından uğraksız geçiş yapan gemilerin..
11. Kalkınma Planı Genel Kurulda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Şehirlerimizde sağlıklı yaşam alanları oluşturmak, kentsel yeşil alan standartlarını ve yaşam kalitesini yükseltmek için..
11. Kalkınma Planı TBMM Genel Kurulunda İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, 2019-2023 dönemini kapsayan 11. Kalkınma Planı'nın geçmişi de planladığını savunarak, "Bu plan atın arka..
11. Kalkınma Planı Genel Kurulda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "2013 yılında 1,6 milyar dolar olan savunma sanayisi ihracatımız 2018 yılında 2,2 milyar dolara yükselmiştir.
Belediyenin çıkardığı işçi, AK Parti milletvekiline danışman olacak AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman'ın Gölbaşı ve Kahta belediyelerini işten çıkarma ve mobing u..
Bakan Akar sınırın sıfır noktasında
Bakan Akar sınırın sıfır noktasında
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Suriye sınırının sıfır noktasındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunarak, Mehmetçik ile yemek yedi.
CHP'den "ABD'nin F-35 programı" kararına ilişkin açıklama CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, "Ülkemizin F-35 projesinden çıkarılması dolayısıyla uğrayacağı ekonomik ve siyasi kayıpları..
» 1 2