16 Temmuz 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

16 Temmuz 2019 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malatya Kayısı Festivali kortej yürüyüşü ile başladı
Malatya Kayısı Festivali kortej yürüyüşü ile başladı
MALATYA'da, 5 yıl aradan sonra 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali yürüyüşü ile başladı.
23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali Malatya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 23'üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Malatya Kültür Sanat..
CerModern'de yaz boyunca tiyatro sineması CerModern Açık Hava Film Günleri kapsamında National Theatre ve CerModern iş birliğiyle her perşembe açık havada, İngiliz tiyatrosunun seçkin eserler..
Balıkesir'de köpeklerin zehirlendiği iddiası Balıkesir'in Erdek ilçesinde, boş bir arazide bulunan köpeklerin zehirlenerek öldürüldüğü iddiası üzerine AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa ..
Tavas 3. Zeybek, Kültür ve Sanat Festivaline doğru Denizli'nin Tavas ilçesinde bu yıl 3. düzenlenecek Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali, Türkiye Gençler Halk Oyunları Finallerine ev sahipliği..
Londra'da Türk öğrencilerden 15 Temmuz sergisi İngiltere'de yaşayan Türk öğrencileri, 15 Temmuz darbe girişimini resimleriyle anlattı.
Suriyeli kadınlar "Antep lezzetlerini" öğreniyor Gaziantep'te kurulan kadın kooperatifinin düzenlediği ve kültürlerarası iletişimi artırmak amacıyla verilen eğitimlerde Suriyeli kadınlar mutf..
3 bin yıllık lahit kapağına spreyle yazı yazıldı BARTIN'ın Amasra ilçesinde, Roma Dönemi'ne ait lahit mezar ve mezar kapağına sprey boyayla yazı yazıldı.
3 bin yıllık lahit kapağına spreyle yazı yazıldı
3 bin yıllık lahit kapağına spreyle yazı yazıldı
BARTIN'ın Amasra ilçesinde, Roma Dönemi'ne ait lahit mezar ve mezar kapağına sprey boyayla yazı yazıldı.
İstanbul konserlerinin solisti türk piyanist Gökhan Aybulus Orkestranın 20 günlük kamp döneminin ardından çıkacağı turnenin ilk adımı olan konserler, izleyenlere Şef Cem Mansur yönetiminde bi..
Fatih Sultan Mehmet'in namaz kıldığı Ulu Cami, zamana meydan okuyor TOKAT'ta, Danişmendliler döneminde yaptırılan ve Fatih Sultan Mehmet'in Trabzon seferi sırasında ibadetini yapmasından dola..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri Mardin'in Midyat ve Ömerli ilçelerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Fatih Sultan Mehmetin namaz kıldığı Ulu Cami, zamana meydan okuyor
Fatih Sultan Mehmet'in namaz kıldığı Ulu Cami, zamana meydan okuyor
TOKAT'ta, Danişmendliler döneminde yaptırılan ve Fatih Sultan Mehmet'in Trabzon seferi sırasında ibadetini yapmasından dolayı önemli bir yere sahip olan 873 yıllık Niksar Ulu Cami, farklı mimari yapısıyla dikkat çekiyor.
Kalp atım hızı 360'tan normale döndürüldü İzmir'de, kalbi dakikada 250-360 atan kadının nabzı, kas damarları yakılarak yapılan müdahale sonucunda normale döndü.
Kayserili turizmcilerin hedefi İranlı turistler Kayserili turizmciler, yeni turizm ve tanıtım stratejisi kapsamında pazar olarak belirlenen İran'a gezi düzenleyerek, buradaki meslektaşları il..