15 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

15 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda CHP Genel Başkan Yardımcısı, Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Türkiye'nin 2023 yılında 500 milyar dolarlık ihracat hedefinin de aralarında..
TBMM Genel Kurulunda CHP Grup Başkanvekili Özkoçun sözlerine tepki
TBMM Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili Özkoç'un sözlerine tepki
TBMM Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un sözleri tartışmaşa neden oldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Pençe-2 harekatını yapıyoruz, teröristleri yerle yeksan... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Pençe-2 harekatını yapıyoruz, teröristleri yerle yeksan ed..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, S-400'ler ile ilgili, "Nisan 2020'de tamamı yerlerine... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, S-400'ler ile ilgili, "Nisan 2020'de tamamı yerlerine yerleşti..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "15 Temmuz milletimize esaret boyunduruğu vurma çabalarının... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "15 Temmuz milletimize esaret boyunduruğu vurma çabaları..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından ..
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, faizin düşürülmesine yönelik atılacak adımların enflasyonun düşmesine ve yatırımların artması..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "15 Temmuz'dan sonra artık hiç kimse milletin iradesine el... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "15 Temmuz'dan sonra artık hiç kimse milletin iradesine e..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Hiçbir darbe, darbe girişimi yapanların yanına kar kalmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Hiçbir darbe, darbe girişimi yapanların yanına kar kalmad..
"15 Temmuz darbe ve ihtilal değil, işgal teşebbüsüydü" Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "İhtilaller bütün bir sistemi değiştiren hadiselerdir ama idaredekileri değiştirip yerine başkalarını..
Erdoğan: Asıl sorumluluğumuz, FETÖyü doğuran ekosistemi yok etmek
Erdoğan: Asıl sorumluluğumuz, FETÖ'yü doğuran ekosistemi yok etmek
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Kamu kurumlarını FETÖ'den ve diğer terör örgütü sempatizanlarından arındırmak kadar, devletin içinde bir daha böyle yapıların oluşmasının önüne geçmek de önemlidir.
Eski TBMM Başkanı 15 Temmuzda yaşananları anlattı
Eski TBMM Başkanı 15 Temmuz'da yaşananları anlattı
Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, 15 Temmuz'un bir işgal girişimi olduğunu belirterek, "O gece eğer muvaffak olsaydılar Daeşistan, Kürdistan, Ermenistan kurulmuş olacaktı" dedi.
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, 11. Kalkınma Planına ilişkin, "Verimli olarak hayata geçirilmezse telafisi zor olan ama diğer ta..
TBMM Genel Kurulu özel gündemle toplandı - TİP Genel Başkanı Baş İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, "15 Temmuz, millet iradesine bir suikast olmaktan önce milletin şahsiyetine sui..
Kılıçdaroğlu'ndan "15 Temmuz" paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Darbeleri ve darbe girişimlerini tarihin çöp sepetine atmak için Cumhuriyeti gerçek bir demokrasi ile taçlandırm..
Erdoğan: "Bu ihanet çetesiyle mücadele ederken FETÖ'yü besleyen ve büyüten hataların tamamen... Erdoğan: "Bu ihanet çetesiyle mücadele ederken FETÖ'yü besleyen ve büyüten hataların tamamen or..
Erdoğan: "Hizipçilik, ekipçilik, dar kadroculuk gibi bürokratik oligarşiye yol açan hastalıkları bu... Erdoğan: "Hizipçilik, ekipçilik, dar kadroculuk gibi bürokratik oligarşiye yol açan hast..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Adalet, liyakat, hukuk ve demokrasi sütunları üzerinde yükselen bir yapıyı... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Adalet, liyakat, hukuk ve demokrasi sütunları üzerinde yükselen b..
TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz oturumu
TBMM Genel Kurulu'nda '15 Temmuz' oturumu
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümünde özel oturumla toplandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bir daha milletimize 15 Temmuz benzeri ihanetler yaşatmamak için gereken... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bir daha milletimize 15 Temmuz benzeri ihanetler yaşatmamak için ge..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletine ve devletine bağlı askerlerimiz, polislerimiz,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletine ve devletine bağlı askerlerimiz, polislerimiz, istihbaratçılarımız olduğu..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla TBMM Genel Kurulunda özel oturum düzenlendi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, "15 Temmuz, millet iradesine bir suikast olmaktan önce milletin şahsiyetine suikast kurmuş bir şebekeni..
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe..
TBMM'de 15 Temmuz özel oturumu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "15 Temmuz, Türk milletinin iradesine sahip çıktığı, yeniden diriliş destanını yazdığı gündür.
Kılıçdaroğlu: Cumhuriyeti gerçek bir demokrasi ile taçlandırmak zorundayız
Kılıçdaroğlu: Cumhuriyeti gerçek bir demokrasi ile taçlandırmak zorundayız
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Darbeleri ve darbe girişimlerini tarihin çöp sepetine atmak için cumhuriyeti gerçek bir demokrasi ile taçlandırmak zorundayız" dedi.
TBMM Genel Kurulu özel gündemle toplandı - Erkan Akçay - (2) MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 15 Temmuz kalkışmasına "tiyatro, kontrollü darbe" diyenlerin bizatihi kendilerinin "kontrollü s..
ÖZ ULAŞ AŞ. Başkanı Sedat Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı yayımladı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı yayımlayan ÖZ ULAŞ AŞ. Başkanı Sedat Şahin, Türk milletinin bir karış toprağının bile hainlere teslim edlimeyeceği vurgusu yaparak 15 Temmuz'un muhteşem bir zafer olduğunu...
KKTC'nin Rumlara sunduğu 9 maddelik önerinin detayları ortaya çıktı KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis'e sunduğu 9 maddelik yeni öneris..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 15 Temmuz gecesi gazi Mecliste, ölümü göze alan tüm partilerin, el birliğiyle güçlü parlamenter sistemi yeniden tes..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde 15 Temmuz darbe girişiminde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi pilotların attığı bombalarla hasar gören araçlar se..
Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM'den ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulundaki 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü özel oturumunu izledikten sonra Meclis'ten ayrıldı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 15 Temmuz kalkışmasına "tiyatro, kontrollü darbe" diyenlerin bizatihi kendilerinin "kontrollü siyasetçiler" olduğun..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Dostlarımız müsterih, düşmanlarımız haberdar olsunlar ki işgal veya ilhak niyetine bu milletin vereceği karşılık, ne zam..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, "Darbelerin olmaması için evrensel demokratik hak ve özgürlükler; hukukun üstünlüğü, demokratik cumhuriyetin..
» 1 2