15 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Güncel Haberleri

15 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Çankırı'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yürüyüş düzenlendi.
Gaziantep'te acil serviste "menenjit" karantinası
Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, yüksek ateş şikayeti ile Devlet Hastanesi'ne götürülen 72 yaşındaki Ö.Y., menenjit hastalığı şüphesiyle Gaziantep'e sevk edildi. Hastanın sevkinin ardından Acil Servis karantinaya...
Adıyaman'da 15 Temmuz etkinliği 15 TEMMUZ Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde hain darbe girişimi kınandı, şehit olanlar anıldı.
DHA YURT BÜLTENİ-20 Zonguldak'ta 15 Temmuz yürüyüşü ZONGULDAK'ta, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yürüyüşün ardından Madenci Anıtı önünde toplanan ..
Tartıştığı eşini tabancayla yaraladı ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinde, maden işçisi Fatih D. (35), evde tartıştığı eşi Gamze D.'yi (32) tabancayla ateş ederek yaraladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni gezdi (1) - İSTANBUL - "Hafıza 15 Temmuz Müzesi" açıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müzeyi gezmesi İSTANBUL - 15 Temmuz Şehitler..
Sincan'da 15 Temmuz coşkusu Ankara'nın Sincan ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü coşkuyla kutlandı.
AB'den Türkiye'ye yönelik "Doğu Akdeniz" kararları Avrupa Birliği (AB), Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki sondaj faaliyetlerinin yasa dışı olduğunu iddia ederek, bazı adımlar atma kararı aldı.
Erzurum Demokrasi Nöbetinde
Erzurum 'Demokrasi Nöbeti'nde
ERZURUM'da 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3'üncü yıldönümü sebebiyle demokrasi nöbeti tutuldu.
Hizanda 15 Temmuz  Demokrasi Nöbeti
Hizan'da 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti
Bitlis'in Hizan ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
15 Temmuz şehitleri Gürcistan'da anıldı Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit düşenler için anma programı düzenlend..
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Ankara'nın Çubuk ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında yürüyüş düzenlendi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde 15 Temmuz anıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde 15 Temmuz anıldı
Darbe girişimi sırasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) önünde şehit düşen 13 kişi, düzenlenen törenle anıldı.
Atatürk Havalimanı'ndaki 15 Temmuz anma etkinliği sona erdi ATATÜRK Havalimanı'nda düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği sona erdi.
İçişleri Bakanı Soylu: 'O gecenin hainleri, bugün hala mahkemede ileri geri konuşuyorlar'
İçişleri Bakanı Soylu: "O gecenin hainleri, bugün hala mahkemede ileri geri konuşuyorlar"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Özel Harekat Başkanlığı'nda şehit aileleri ile bir araya geldi.
Konya'da "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması" - Drone ile meydan görüntüsü Meydandan detaylar Kur'an-ı Kerim okunması Detay Konya Mevlana meydanında düzenlenen 15 Temmuz Demok..
Tunus'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkiye'nin Tunus Büyükelçiliği'nden detay İstiklal marşı okunması Tunus milli marşı okunması Türkiye'nin Tunus Büyükelçisi Ö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni gezdi (3) - İSTANBUL - "Hafıza 15 Temmuz Müzesi" açıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müzeyi gezmesi Müzeden detaylar İSTANBUL - 15 Te..
Zonguldak'ta 15 Temmuz yürüyüşü ZONGULDAK'ta, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yürüyüşün ardından Madenci Anıtı önünde toplanan vatandaşlar, hain da..
Binlerce İzmirli 15 Temmuz etkinliklerine katıldı (2) PAKDEMİRLİ: MİLLETİN DESTANSI DURUŞU ZİHİNLERDEN ÇIKARILMAMALIKonak Meydanı'ndaki etkinliklere katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdem..
Boluda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Bolu'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
BOLU'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde vatandaşlar Demokrasi Meydanı'nda bir araya geldi.
ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ 15 TEMMUZ ANMA ETKİNLİĞİ SONA ERDİ Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği sona erdi.
Bitliste '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinliği
Bitlis'te "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinliği
Bitlis'te '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ' dolayısıyla düzenlenen etkinlik gençlerin 300 metrelik Türk Bayrağını meşaleler eşliğinde taşıması ile başladı.
Adana'da sahte alkolden 1 kişi daha öldü ADANA'da metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılan V.Y. (64), hayatını kaybetti.
Tekirdağda mehteranlı yürüyüş
Tekirdağ'da mehteranlı yürüyüş
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Tekirdağ'da mehteranlı kortej yürüyüşü düzenlendi.
Erdoğan Hafıza 15 Temmuz Müzesi'nin açılışında konuştu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Hafıza 15 Temmuz Müze açılışında konuştu.
15 Temmuz şehitleri Stockholmde anıldı
15 Temmuz şehitleri Stockholm'de anıldı
İsveç'in başkenti Stockholm'de 15 Temmuz şehitleri için Stockholm Büyükelçiliği konutunda anma töreni düzenlendi.
Yalovada 15 Temmuz anma gecesi
Yalova'da 15 Temmuz anma gecesi
YALOVA'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Valilik tarafından düzenlenen anma gecesinde şehitler için dua edildi.
ERDOĞAN HAFIZA 15 TEMMUZ MÜZESİ'NİN AÇILIŞINDA KONUŞTU İlkay DİKİCİ - Yılmaz BEZGİN / İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hafıza 15 Temmuz Müze açılışında konuştu.
Aksarayda 15 Temmuz şehitleri anıldı
Aksaray'da 15 Temmuz şehitleri anıldı
AKSARAY (İHA) – Aksaray'da düzenlenen etkinliklerle 15 Temmuz şehitleri anıldı.
Bosna Hersek'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da ve Mostar şehrinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir dizi anma programı ..
Gaziler ve şehit yakınları o gün yaşananları anlattı 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde darbeci askerler tarafından şehit edilen "15 Temmuz Şehitleri" Atatürk Havalimanı'nda dü..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10