14 Temmuz 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

14 Temmuz 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
1850 rakımlı yaylada buluştular
1850 rakımlı yaylada buluştular
Düzce'nin Gölyaka ilçesinde bulunan 1850 rakımlı Kardüz Yaylası buluşması geniş bir katılımla gerçekleştirildi.
"Şehitlerin Vahşi Çığlığı" sergisi Artvin'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında "Şehitlerin Vahşi Çığlığı" heykel ve enstalasyon sergisi açıldı.
8. Hekimhan Ceviz, Maden ve Kültür Festivali Hekimhan Belediyesi tarafından "8. Hekimhan Ceviz, Maden ve Kültür Festivali" düzenlendi.
Boğalarla koşunun 8 günlük bilançosu 35 yaralı İspanya'nın kuzeyindeki Pamplona kentinin ünlü San Fermin festivalinin, insanların boğalarla birlikte sokakta koştuğu en büyük etkinliğinin 8 gü..
Ordu'da 3. Klasik Araba Festivali Ordu'nun Ünye ilçesinde 3'üncüsü düzenlenen Klasik Araba Festivali yoğun ilgi gördü.
Ödemiş'te keşkek ve fidan festivali İzmir'in Ödemiş ilçesinde keşkek ve fidan festivali düzenlendi.
Serindere Kanyonu keşfedilmeyi bekliyor Kocaeli'nin Başiskele ilçesi Yuvacık Barajı'nın üst kısmında yer alan Serindere Kanyonu, doğaseverler ve yürüyüş tutkunlarınca keşfedilmeyi bekliyor.
Kuşadasında Şebnem Ferah coşkusu
Kuşadası'nda Şebnem Ferah coşkusu
KUŞADASI Gençlik Festivali'nin 4'üncü gününde Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi ve Ceza'nın da aralarında olduğu 14 sanatçı sahne aldı.
Pamukkale'deki antik havuzda kaplıca keyfi UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan Pamukkale'deki 1800 yıllık antik havuz, yaz mevsiminde termal suya giren ziyaretçilerin akınına uğruyor.
Boz ayıların yiyecek arayışı Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki ormanlık alanda yaşayan ve dünyada tek göç edebilen ayılar olarak literatüre giren boz ayılar yiyecek arayışları sırasında kameralar..
Kasetler çoktan tarih olsa da mesleğini bırakmadı Kütahya'da 38 yıllık esnaf Şükrü Uçak, şarkıların internetten, akıllı telefonlardan dinlenildiği günümüzde kasetler çoktan tarih olsa da mesl..
"Sivrihisar sarkası"nın 74 yıllık ustası Eskişehir'de babasından öğrendiği mesleği sürdüren 82 yaşındaki terzi Kamil Yılmaz Baykal, 74 yıldır geleneksel kına gecesi giysisi "Sivrihisar sarkas..
Ölmeden Önce Yapılmadığı İçin En Çok Pişman Olunan 5 Şey
Ölmeden Önce Yapılmadığı İçin En Çok Pişman Olunan 5 Şey
Hayatı pişmanlıklardan yoksun yaşayın desek de ne yazık ki o işler öyle olmuyor.