12 Temmuz 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

12 Temmuz 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KKTCde denize giren 5 kişilik aileden 4ü boğuldu, küçük çocukları tedaviye alındı
KKTC'de denize giren 5 kişilik aileden 4'ü boğuldu, küçük çocukları tedaviye alındı
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Gazimauğusa bölgesinde denize giren aynı aileden 4 kişi akıntıya kapılarak boğuldu.
AB'li diplomatlar Türkiye'ye yaptırım önerisi üzerinde anlaştı Avrupa Birliği diplomatları Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki sondaj çalışmalarına cevap olarak arasında yaptırımların da bulunduğu ..
Sarı Yelekliler'den esinlenen 'Kara Yelekliler', belgesiz göçmenler için Pantheon'u bastı Belgesiz göçmenlerin haklarını savunan 'Kara Yelekliler' hareketi Pantheon Mozolesi'ni işgal etti
S-400'ler ilk kısmı Türkiye'ye ulaştı; bundan sonraki teslimat süreci nasıl işleyecek? Rusya'dan alınan S-400' Hava Savunma Sistemleri'nin teslimat süreci başladı. Peki bundan sonraki süreç n..
ABD'den S-400 tepkisi: F-35 programında pozisyonumuz değişmedi ABD Savunuma Bakan Vekili Mark Esper, F-35 programı hakkında pozisyonlarının değişmediğini ve gün içerisinde Türk mevkidaşıyla t..
"Erdoğan'ın diploması yok" iddiasına dair suç duyurusu AİHM'e taşındı Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üniversite diploması olmaması iddiasına ilişkin suç ..
7 yıl hapis cezası alan sosyal medya fenomeni Pucca kim ve anlamı ne? Sosyal medyada "Pucca" takma isimini kullanan Pınar Karagöz "uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendirm..
Çin'in Uygur politikalarına 37 ülkeden imzalı destek: Rusya ve Suudi Arabistan listede Çin'in Doğu Türkistan'daki toplama kamplarında zorla tutulan Uygurların derhal serbest bırakması için 22..
Araştırma: Emekli ABD askerleri Irak ve Afganistan savaşlarını 'değmez' buluyor Amerika Birleşik Devletleri ordusundan emekli askerler Irak, Afganistan ve Suriye'de yapılan askeri müdahaleler..
Alman istihbaratı aşırı sağcı 'Kimlikçiler Hareketi'ni takibe aldığını duyurdu Almanya'nın iç istihbarat birimi olan Anayasa Koruma Teşkilatı (BfV) Avrupa'da hızla büyüyen aşırı sağcı "Kimlik..
Büyükelçi Güldere: Türkiye, FETÖ şebekesini yok edene kadar mücadeleyi sürdürecek Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere, Ukrayna'nın önde gelen gazetelerinden Den'e yazdığ..
Rusya Savunma Bakanlığı, S400 sevkiyatının videosunu yayınladı Rusya Savunma Bakanlığı, S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi'nin, Mürted Hava Üssü'ne indirilmesine ilişkin v..
Duma Güvenlik Başkan Yardımcısı: S400 sevkiyatı, karşılıklı anlaşmanın göstergesi Duma'nın Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Yuriy Şvıtkin, Rus S-400 hava savunma sistemlerinin T..
El freni çekilmeyen otobüsten atlayan anne ve çocuk az kalsın ölüyordu – Kazakistan'da bir otobüs sürücüsü, kaza sonrası otobüsten indi, ancak otobüsün el frenini çekmeyi unuttu.
Kamyoncunun 'yumruk' öfkesi: Cipi böyle sürükledi... – Kazakistan'da bir kamyon sürücüsü, tartıştığı ve kamyonuna yumruk atan cip sürücüsünün aracına çarparak, onu yolda sürükledi.
İngiltere, Basra Körfezi'ne ikinci savaş gemisini gönderiyor Basra ve Umman Körfezi'ndeki askeri varlığını artırmak isteyen İngiltere'nin Körfez'e ikinci bir savaş gemisini yollayacağı belirt..
Yunanistan'da yeni hükümet Guaido'yu Venezuela'nın meşru lideri olarak tanıdı Venezuela'da geçen ocak ayında kendini ülkenin meşru lideri ilan Juan Guaido'yu resmen tanıyan ülkelere Yunanista..
Peskov: Her şey tamamen anlaşmalara uygun olarak yapılıyor – Rusya Devlet Başkanı Basın Sözcüsü Dmitriy Peskov, S-400 hava savunma füzelerinin tamamen 'ilgili anlaşmaya uygun şekilde' Türkiye..
NATO'dan S-400 açıklaması 400 hava savunma füzelerinin Türkiye'ye gelişi ile ilgili NATO yetkilisinin, 'endişeliyiz' dediği belirtildi.
Cezayir'in yarı final kutlamaları Fransa'da şiddete dönüştü: 1 ölü Fransa'nın Montpellier kentinde, Cezayir'in Afrika Uluslar Kupası'nda yarı finale yükselmesini kutlayan bir taraftar bir kiş..
Rusya: S-400'lerin sevkiyatı başladı – Rusya Federal Askeri-Teknik İşbirliği Servisi, Türkiye'ye S-400 sevkiyatlarının başladığını doğruladı.
» 1 2