11 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

11 Temmuz 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avrupa Komisyonu'nda Türkiye'ye yaptırım tartışması Avrupa Komisyonu, Kıbrıs açıklarında doğal gaz arama ve sondajlama faaliyetinin devam etmesi halinde Türkiye'ye yapılan ekonomik yardımları..
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'kıta sahanlığı' açıklaması DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki 92 bin kilometrekare kıta sahanlığı ile bazı adaların egemenliğini kaybettiği yönündeki..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, uluslararası anlaşmaların uygun bulunmasına dair iki kanun teklifi kabul edildi.
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan 'kıta sahanlığı' açıklaması Kıta sahanlığına ilişkin iddialara cevap veren Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Hükümetimizin, Doğu Akdeniz'de kıta s..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: "Türkiye'den gelen su boşa akmasın" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, KKTC'de tarım alanlarının azaldığına dikkat çekerek, "Dünyada ilk ke..
Mecliste İYİ Partili ve HDP'li vekil arasında terör tartışması TBMM Genel Kurulunda HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan ile İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu arasında terör tartı..
Putin ve Zelenskiy Ukrayna'nın doğusu için görüştü Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Ukrayna'nın doğusunda yaşanan kriz nedeniyle bir telefon ..
Bakan Pakdemirli: 'Yangında mahsur kalan 5 personelin sağlık durumu iyi'
Bakan Pakdemirli: "Yangında mahsur kalan 5 personelin sağlık durumu iyi"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dalaman'da yeniden aktif hale gelen yangının kontrol altına alındığını belirterek, "Yangında mahsur kalarak kurtarılan 5 personelimiz sağlıklı bir şekilde evlerine kavuştu" dedi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor TÜRKİYE'nin turizm fırsatlarının dünyada tanıtılması, turizm yatırımlarının ülke ekonomisindeki payının ve hizmet kalitesinin arttırılmas..
AK Partili Çelik'ten Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e FETÖ çağrısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'de darbe girişiminde bulunmuş ve Yunanistan'a kaçmış FETÖ üyesi asker üniforması giymi..
İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten Körfez'in iki önemli ülkesine çağrı İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Suudi Arabistan'a ABD ve İsrail tarafından oluşturuld..
Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kurulmasına ilişkin kanun teklifi kabul edildi Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kurulmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ve bazı AK Parti'li milletvekillerinin imzasını taşıyan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme..
Ekonomi alanındaki "torba teklif" Plan ve Bütçe Komisyonunda AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, "Yeniden yapılandırılacak kredilerle ilgili olarak nasıl bir yöntem izleneceğine dair b..
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten sistem açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sistemden geri dönüş ile ilgili bir tartışma değildir.
Kılıçdaroğlu'ndan TBMM Başkanı Şentop'a ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a tekrar seçilmesinden dolayı tebrik ziyaretinde bu..
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın kurulmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel... Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın kurulmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Ku..
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının kurulmasına ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel... Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının kurulmasına ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Ku..
AK Parti MKYK toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Yunanistan Dışişleri Bakanının ifadesini aynen iade ederek kullanırsak 'Akdeniz'in haylaz çocuğu, şımarık çocuğu' Rum tarafı ile herhang..
AK Parti MKYK Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'nin milli muhalefet konusunda çok ciddi bir cari açığı vardır.
AK Parti MKYK Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 15 Temmuz'a ilişkin, "Milletimiz topyekün direnerek demokrasinin milli kimliğimizin nasıl bir parçası olduğunu, demokrasiyi Türkiye'de in..
Kılıçdaroğlu'ndan Meclis Başkanı Şentop'a ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u ziyaret etti.
Trump ile Netanyahu İran üzerine konuştu
Trump ile Netanyahu 'İran' üzerine konuştu
ABD Başkanı Donald Trump'ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile İran'ın son dönemde attığı adımlar üzerine bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiği açıklandı.
Kılıçdaroğlundan Meclis Başkanı Şentopa ziyaret
Kılıçdaroğlu'ndan Meclis Başkanı Şentop'a ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u ziyaret etti.
BP'nin petrol tankeri Hürmüz'de durdurulmaya çalışıldı iddiası İngiltere'ye ait bir petrol tankerinin, Hürmüz Boğazı'ndan geçişi sırasında İran tarafından durdurulmaya çalışıldığı iddia edild..
Kılıçdaroğlu'ndan TBMM Başkanı Şentop'a ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a, "mevcut sistemin büyük ölçüde aksadığını ve Türkiye'ye büyük ölçüde ağır m..
CHPli Belediye Başkanları Kılıçdaroğlunu ziyaret etti
CHP'li Belediye Başkanları Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti
Afyonkarahisar'daki CHP'li belediye başkanları, Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal...
Srebrenitsa soykırımının 24. yılı AK Parti Denizli Kadın Kolları, Srebrenitsa soykırımının 24. yılı nedeniyle basın açıklaması yaptı.
Irak'ın kuzeyine hava harekatı Pençe Harekatı ile koordineli olarak Irak'ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan ve Metina'ya düzenlenen hava harekatlarında 5 terörist etkisiz hale getirildi.
TBMM Başkanı Şentop, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlunu kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu kabul etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kabul etti.
Ekonomi alanındaki "torba teklif" Plan ve Bütçe Komisyonunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, "Bundan 10 sene önce Türkiye'deki elektrik üretiminde özel şirketlerin..
Radyo Televizyon Üst Kurulu üyeliklerine Nurullah Öztürk, Faruk Bildirici ve Ali Ürküt seçildi Radyo Televizyon Üst Kurulu üyeliklerine Nurullah Öztürk, Faruk Bildirici ve Ali Ürküt seçildi.
Saadet Partisinin İlçe Başkanı Aslan hayatını kaybetti
Saadet Partisi'nin İlçe Başkanı Aslan hayatını kaybetti
Saadet Partisi Adıyaman Gerger İlçe Başkanı Halil Aslan hayatını kaybetti.
İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu Açıklaması İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, "Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın emeklilik borçlanma oranı yüzde 45'e çıkarılıyo..
AK Parti'den MHP'ye ziyaret AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'i ziyaret etti.
Başkan Alkayıştan 15 Temmuz açıklaması
Başkan Alkayış'tan 15 Temmuz açıklaması
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklamada bulundu.
MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek Açıklaması MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sivas Kongresi'nin bu yıl 100. yılının kutlanacağını anımsatarak, "Etkinlikler birkaç güne değil daha gen..
Srebrenitsa soykırımının 24. yılı AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Srebrenitsa soykırımına ilişkin, "Böylesi insanlık dışı hadiselerin bir daha tekrarlanmaması için masum sivilleri..
AK Partiden Srebrenitsa Soykırımı açıklaması
AK Parti'den Srebrenitsa Soykırımı açıklaması
Srebrenitsa Soykırımının 24. Yıl dönümü nedeniyle AK Parti Adıyaman İl başkanlığında basın açıklaması düzenlendi.
AK Partili Sürekliden MHPli Şahine iade-i ziyaret
AK Partili Sürekli'den MHP'li Şahin'e iade-i ziyaret
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'e iade-i ziyarette bulundu.
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "24 yıl önce bugün Srebrenitsa'da sızısını halen içimizde taşıdığımız, tarifi mümkün olmayan acılar yaşandı.
TBMM Genel Kurulu CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, okullarda koruyucu, önleyici ve iyileştirici tedbirler alınmadığını ve uyuşturucu madde kullanımının zararları konusunda etkili çal..
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı istişare toplantısı
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı istişare toplantısı
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığına Mestan Özcan'ın seçilmesiyle oluşturulan yeni yönetim kurulu ve il istişare heyeti ile ilk buluşma gerçekleştirildi.
HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran Açıklaması HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, "Cezaevlerindeki bazı uygulamaların, cezaevi müdürlerince fevri ve kendilerine iş edinilerek ya..
Srebrenitsa soykırımının 24. yılı AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı, Srebrenitsa soykırımında gerçek suçluların hukuk karşısında hesap vermesi ve adaletin yerini bulması çağrısı yapt..
Gazipaşa Belediyesi, borcu olan halcilerin hesabına tedbir koydu
Gazipaşa Belediyesi, borcu olan halcilerin hesabına tedbir koydu
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, Gazipaşa Belediyesi'ne devrettiği Gazipaşa Toptancı Halinde faaliyet gösteren halcilerin hesaplarına Belediyesi tarafından bloke kondu.
» 1 2 3