11 Temmuz 2019 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

11 Temmuz 2019 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Sabahat Emir sadece yazmakla görevlidir" Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Ümit Meriç, "Sabahat Emir için yazmak tanrı tarafından kendisine bahşedilen bir görevdir.
Şehit ve gazi çocukları Pamukkale'yi gezdi Şehit ve gazi çocukları, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfının düzenlediği kültür gezisi kapsamında Pamukkale'yi ziyaret etti.
24. Cide Rıfat Ilgaz Sarı Yazma Kültür ve Sanat Festivali Kastamonu"nun Cide ilçesinde "24. Cide Rıfat Ilgaz Sarı Yazma Kültür ve Sanat Festivali" başladı.
Karadenizli kadınların belgesel filmi hazırlandı TRABZON Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa Birliği (AB) Bilgi Merkezi tarafından düzenlenen Karadeniz Kadın Belgesel Film Günleri kapsamında çekil..
Yenimahalle'de kitap fuarı Yenimahalle Belediyesi, kitapseverleri Batıkent Meydan AVM'de açılacak kitap fuarında buluşturacak.
Köprünün üstünde yaptırılan restroran ilgi görüyor Rize'nin Çayeli ilçesinde üzeri ahşapla kapatılarak restorana dönüştürülen dere üzerindeki köprü ilgi görüyor.
Saklı cennet "Miraşe Yaylası" göz kamaştırıyor Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde doğal güzellikleriyle büyüleyen Miraşe Yaylası, gölü, mağarası ve coşkuyla akan şelalesiyle ziyaretçilerini bekliyor..
Kuşadası Gençlik Festivali başladı
Kuşadası Gençlik Festivali başladı
TÜRKİYE'nin en büyük müzik festivallerinden Kuşadası Gençlik Festivali başladı.
Sivas'ta 'Türkmenistan Kültür Günleri Konseri' düzenlendi SİVAS'ta, Milli Mücadelenin 100'üncü yılı kapsamında Türkiye ve Türkmenistan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sivas Valiliği ve Sivas Bele..
Tur şirketlerinin yeni durağı "kırmızı periler diyarı" UNESCO Türkiye Milli Komisyonu tarafından 2012 yılında Dünya Geçici Mirası Listesi'ne alınan Erzurum'daki Narman Peribacaları, rotaların..
Sivasta Türkmenistan Kültür Günleri Konseri düzenlendi
Sivas'ta 'Türkmenistan Kültür Günleri Konseri' düzenlendi
SİVAS'ta, Milli Mücadelenin 100'üncü yılı kapsamında Türkiye ve Türkmenistan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sivas Valiliği ve Sivas Belediyesi'nin destekleriyle 'Türkiye'de Türkmenistan Kültür Günleri Konseri' düzenlendi.
Mahalle sakinleri okullarını yeni döneme hazırladı Trabzon'un Arsin ilçesinde bir araya gelen Harmanlı Mahallesi sakinleri, imece usulüyle yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi mahallelerindeki o..
Türk öğrenciler, sıfır atık projesi ile ABD'de ödül aldı Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Bornova Koleji öğrencileri, ABD'de düzenlenen "Uluslararası Geleceğin Problemlerini Çözme Becerileri" konu..
Amerikalı şarkıcı Jason Derulo, Antalya'da konser verdi Amerikalı şarkıcı, aktör Jason Derulo, Antalya'da sevenleriyle buluştu.
"Türkiye'de Türkmenistan Kültür Günleri" Sivas Kongresi'nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında "Türkiye'de Türkmenistan Kültür Günleri Konseri" düzenlendi.
Bu hafta 10 film vizyona girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 10 film vizyona girecek.
Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması
Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması
Bursa'da bu yıl 33'üncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması, yurt dışından katılımcıların dans gösterileriyle devam etti.
Muğla'da "Senfoni ile Saz Eserleri" konseri Muğla'nın Bodrum ilçesinde "Senfoni ile Saz Eserleri" konseri düzenlendi.