11 Temmuz 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

11 Temmuz 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yolcu uçağı türbulansa girdi: 30 yaralı Kanada ile Avustralya seferini yapan yolcu uçağı, Hawaii hava sahasında türbulansa girdi, 30 kişi yaralandı.
Cebindeki 68 bin Euro'yu polise vermemek için denize atladı Hollanda'nın Rotterdam kentinde polis tarafından çevrilen bir şüpheli, cebindeki 68 bin Euro'yu vermemek için denize atladı.
Eşi ve 3 çocuğu Rumlarca katledilen binbaşının oğluna KKTC Milli Mücadele madalyası
Eşi ve 3 çocuğu Rumlarca katledilen binbaşının oğluna KKTC Milli Mücadele madalyası
KIBRIS'ta, 1963 yılındaki 'Lefkoşa Kumsal Katliamı'nda eşi ve 3 çocuğu Rumlar tarafından katledilen merhum Tuğgeneral Nihat İlhan'ın ikinci eşinden olan oğlu Prof. Dr. Mustafa Necati İlhan'a, Başbakan Ersin Tatar...
Adada GSMde birleşme sağlandı (2)
Ada'da GSM'de birleşme sağlandı (2)
AKINCI: SON DERECE ÖNEMLİ HİZMETKKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Türk ve Rum GSM şirketlerinin hatların Ada'nın tamamında kullanılmasına yönelik çalışmasıyla ilgili, "Bu konu son derece önemli bir hizmettir.
Rusya: NATO, yumruğunu bize doğrulttu Rusya Genelkurmay Başkanlığı Operasyonel Yönetim Dairesi Başkanı General Andrey Sterlin, NATO'nun Rusya sınırlarındaki kuvvetlerinin savunma değil, saldı..
Operatörler Kıbrısta sınırları kaldırdı
Operatörler Kıbrıs'ta sınırları kaldırdı
Kıbrıs'ta Kuzey ve Güney kesiminde yıllardır cep telefonları üzerinden iletişim kuramama sorunu liderler seviyesindeki görüşmeler sonucunda çözüldü.
Tayland'da savaş uçağı düştü: 1 ölü, 1 yaralı Tayland'da eğitim uçuşu yapan savaş uçağı düştü.
İtalya'yı dolu vurdu: 20 yaralı – İtalya'nın Adriyatik kıyısında etkili olan hortum ve dolu 20 kişinin yaralanmasına neden oldu.
5. Türk-Rus Toplumsal Forumu St.Petersburg'da başladı 5. Türk-Rus Toplumsal Forumu Toplantısı St. Petersburg'daki Tavriçeskiy Sarayı'nda başladı.
Merkel'in 'titreme nöbeti'ne sandalyeli tedbir Son yirmi günde üç defa 'titreme nöbeti' geçiren Almanya Başbakanı Angela Merkel, Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen'i karşılama töreninde, m..
Adada GSMde birleşme sağlandı
Ada'da GSM'de birleşme sağlandı
KIBRIS'ta Türk ve Rum GSM şirketleri yaptıkları anlaşma ile hatların Ada'nın tamamında kullanılmasını sağladı.
Vatikanda iki prensesin mezarları açıldı, 36 yıldır kayıp olan Emanuela Orlandi aranıyor
Vatikan'da iki prensesin mezarları açıldı, 36 yıldır kayıp olan Emanuela Orlandi aranıyor
1983'te 15 yaşındayken ortadan kaybolmasının ardından İtalya'nın en büyük gizemlerinden biri haline gelen Emanuela Orlandi'nin Vatikan'daki bir mezarlığa gömülü olduğu ihbarı üzerine bugün mezarlıkta operasyon...
AB Konseyi Başkanı: Sovyetler Birliği'nin dağılması, Avrupa için hayırlı oldu Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı ve Polonya eski Başbakanı Donald Tusk, Sovyetler Birliği'nin dağılmasının, Or..
Afrin'de patlama: 11 ölü, 35 yaralı Suriye'nin Afrin ilçesinde bomba yüklü yakıt tankeri infilak etti.
Süs havuzunda elektrik akımına kapılan çocuk hayatını kaybetti Çin'de bir kız çocuğu, girdiği süs havuzunda elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti.
ABD'de cip kafeye daldı: 2 yaralı – ABD'de kafeye dalan cip 2 kişinin yaralanmasına sebep oldu.
Rusya'da termik santralde büyük yangın – Rusya'da bir termik santralde yangın çıktı.
» 1 2