10 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

10 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor Türkiye'nin turizm fırsatlarının dünyada tanıtılması, turizm yatırımlarının ülke ekonomisindeki payının ve hizmet kalitesinin arttırılmas..
Büyükşehir meclisinde metro tartışması
Büyükşehir meclisinde metro tartışması
İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde Üçyol-Buca Metro Projesi damga vuruldu.
Brexit üçüncü defa ertelenebilir Avrupa Komisyonunun yeni başkanı Ursula Von der Leyen, Londra'nın ihtiyaç duyması halinde Brexit'in bir kez daha ertelenebileceğini söyledi.
İran nükleer anlaşma konusunda bir kez daha ABDyi suçladı
İran nükleer anlaşma konusunda bir kez daha ABD'yi suçladı
Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Toplantısı sonrası açıklama yapan İran Büyükelçisi Kazem Gharibabadi, 'nükleer anlaşma' krizinin sorumlusu olarak ABD'yi gösterdi.
"Tanıtım yapmazsanız markalaşma değerinizi kaybedersiniz" Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının amacı hem ülkeyi tanıtmak hem de bize yolc..
Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanını kabul etti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı Muhammed Ali el-Hekim, Savunma Bakanı Necah eş-Şammari ve Ulusal İstihbarat Başkanı Musta..
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iklim değişikliğiyle mücadeleyi 7 bölgede sürdürecek Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Karadeniz Bölgesi'nden başlamak üzere 7 bölgede iklim değişikliğiyle..
Ekonomi alanındaki torba teklif Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifinin görüşmeleri, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda devam ediy..
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığını Araştırma Komisyonu Türkiye Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Özhan Yalçın, "Yapılan küçük saha çalışmalarına göre ülkemizde..
ABDnin yeni Ankara Büyükelçisi Satterfield Ankarada
ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Satterfield Ankara'da
ABD'nin Ankara Büyükelçisi olarak atanan David M. Satterfield, Ankara'ya geldi.
ABD Büyükelçiliği: "ABD'nin Ankara Büyükelçisi olarak atanan David M. Satterfield'ın bugün... ABD Büyükelçiliği: "ABD'nin Ankara Büyükelçisi olarak atanan David M. Satterfield'ın bugün itibar..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'dan BM Sekreteri'ne mektup Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Eli..
Bakan Pakdemirli Rusyada
Bakan Pakdemirli Rusya'da
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye Avrupa'da şuan ikinci sırada, dünyada da özellikle yetiştiricilik konusunda çok önemli mesafe kat etmiş durumda.
Ekonomi alanındaki torba teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve arkadaşlarının imzasını taşıyan Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yap..
Milletvekili Tutdere Koçali Barajını sordu
Milletvekili Tutdere Koçali Barajını sordu
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere Koçali Barajı'nın inşa sürecini meclis gündemine taşıyarak Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin cevaplaması için soru önergesi verdi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı kuruluyor AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, bu yıl 187 milyon lira olan ülke tanıtım bütçesinin, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliş..
Gençlerin mühendislik alanlarına yönlendirilmesi alt komisyonu Yükseköğretim Kurulu Akademide Kadın Çalışmaları Birimi Başkanı Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Türkiye'deki 207 üniversitede y..
Tıbbi ve Aromatik Bitki Çeşitliliğinin Korunması Araştırma Komisyonu Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Kartal, "Bitki satarak bir yere gelmemiz mümkün değ..
TBMM ALS, SMA ve Benzeri Hastalıkları Araştırma Komisyonu toplantısı TBMM ALS, SMA ve Benzeri Hastalıkları Araştırma Komisyonu, nadir görülen hastalıklar konusunda örgütlü sivil toplum kurulu..
TBMM Başkanı Şentop'un kabulü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Romanya'da düzenlenen Parlamenterler Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan TBMM Parlamenterler Futbol Takımı'nı kabul etti.
Çavuşoğlu: ABnin bize yönelik attığı adımın faydası olmaz
Çavuşoğlu: AB'nin bize yönelik attığı adımın faydası olmaz
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs ve Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, "Avrupa Birliği'nin (AB) bize yönelik attığı bir adımın faydası olmaz, ters teper. Bunu da açık söylemek lazım.
Bakan Akar, Iraklı heyet ile yapılan toplantıya katıldı
Bakan Akar, Iraklı heyet ile yapılan toplantıya katıldı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ankara'ya ziyaret gerçekleştiren Iraklı üst düzey heyet ile Dışişleri Bakanlığında gerçekleşen toplantıya katıldı.
Srebrenitsa soykırımının 24. yılı AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Srebrenitsa'da yaşananların aslında bir milleti yok etme girişimi olduğunu belirterek, "Kelimelerin kifayetsiz kalaca..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Rusya Federasyonu Suriye Özel Temsilcisini kabul etti
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Rusya Federasyonu Suriye Özel Temsilcisini kabul etti
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, Rusya Federasyonu Suriye Özel Temsilcisi Aleksandr Lavrentyev'i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
Kalın, Rusyanın Suriye temsilcisi Lavrentyev ile görüştü
Kalın, Rusya'nın Suriye temsilcisi Lavrentyev ile görüştü
CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, Rusya Federasyonu Suriye Özel Temsilcisi Aleksandr Lavrentyev'i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
İnsan Hakları Komisyonu nadir hastalıklardaki sorunları dinledi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Hakları Komisyonu, ALS, SMA ve nadir hastalıklara ilişkin kurulan derneklerin sorunla..
Bakan Çavuşoğlu: 'Türkiye Cumhuriyeti, Türkiyenin ve Kıbrıs Türk halkının hakkını sonuna kadar...
Bakan Çavuşoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti, Türkiye'nin ve Kıbrıs Türk halkının hakkını sonuna kadar...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti, Türkiye'nin ve Kıbrıs Türk halkının hakkını sonuna kadar koruma konusunda kararlıdır" dedi.
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu İstanbul Ticaret Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mim Kemal Bülent Öke, down ..
AK Partili Bakbak: "Ülkemize çağ atlatabilecek bir nesil yetiştirme arzusundayız" AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Milli teknoloji hamlesi ve dijital Türkiye hedeflerimize paral..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Dışişleri Bakanı ve Savunma Bakanını kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Dışişleri Bakanı ve Savunma Bakanını kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı Muhammed Ali el-Hekim, Savunma Bakanı Necah eş-Şammari ve Ulusal İstihbarat Başkanı Mustafa el-Kazimi'yi kabul etti.
Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanını kabul etti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı Muhammed Ali el-Hekim, Savunma Bakanı Necah eş-Şammari ve Ulusal İstihbarat Başkanı Musta..
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Anastasiadis: "Cumhurbaşkanı Akıncı ile görüşmeye hazırız" Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar'la görüşen Gün..
KKTC Dışişleri Bakanı'ndan doğalgaz açıklaması KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, ABD'nin Doğu Akdeniz'de doğalgaz aramalarına dair açıklamasındaki işbirliği ve diya..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, CHP, İYİ Parti ve HDP'nin gündeme ilişkin önerileri kabul edilmedi.
Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı, İran gündemiyle toplandı
Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı, İran gündemiyle toplandı
Avusturya'nın başkenti Viyana'da Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA), İran'ın uranyum zenginleştirme seviyesini aşmasını görüşmek üzere toplandı.
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "TMO'nun fındık alacağının temmuz ayı bitmeden açıklanması gerekiyor" dedi..
AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Milli Teknoloji Hamlesi ve Dijital Türkiye hedefimize paralel olarak teknolojiyi kullana..
Plan ve Bütçe Komisyonu toplandı Plan ve Bütçe Komisyonu toplandı.
CHPli Öztrak: Türkiyede herkesin parti kurma hakkı vardır
CHP'li Öztrak: Türkiye'de herkesin parti kurma hakkı vardır
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye'de demokrasi vardır, herkesin parti kurma hakkı vardır.
Titreyen Merkel'den açıklama: "Ben iyiyim" Bugün bir kez daha titreme nöbeti geçiren Almanya Başbakanı Angela Merkel, sağlık durumuna ilişkin spekülasyonların ardından, "Ben iyiyim, benim içi..
» 1 2 3