10 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

10 Temmuz 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KKTC Başbakanı Tatar: Bu çağda hala sigara içenin aklına şaşarım KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, "Uyuşturucu illetinden kurtulmak için devlet hükümet toplum ve med..
Bakan Pakdemirli: Balıkçılık, deniz gerçekten çok önemli hazineler barındırıyor St. Petersburg'daki 3. Küresel Balıkçılık Forumu ve Deniz Mahsulleri Fuarı'nin açılışına katılmak üzere Rusya'd..
Avrupa Adalet Divanı, Türk çiftin aile birleşimi davasında Danimarka'yı haksız buldu Avrupa Adalet Divanı, Danimarka'nın, Türk çiftin aile birleşimini engellemek için "bağlılık şartını" öne s..
Putin: Rüzgar türbinleri kuşlar ve toprak kurtları için zararlı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin rüzgar enerjisi başta olmak üzere yenilenebilir enerji kaynaklarının gelecek için doğru bir..
IKBY Başbakanı: Öncelikli hedef bağımsızlık değil, Bağdat ile ilişkileri güçlendirmek Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin (IKBY) yeni Başbakanı Mesrur Barzani Barzani, öncelikli hedefinin b..
Zelenski, sabıkalı bürokratı toplantıdan kovdu Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenski, silahlı soygun suçundan sabıkalı olduğunu öğrendiği bir yerel bürokratı toplantı salonundan kovdu.
Zelenski, sabıkalı bürokratı toplantıdan kovdu Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenski, silahlı soygun suçundan sabıkalı olduğunu öğrendiği bir yerel bürokratı toplantı salonundan kovdu.
Hollanda'da 'gürültücü' çocuklara ilkokulun oyun alanı yasaklandı Hollanda'da bir ilkokula, çocukların çok gürültü yaptıkları şikayeti üzerine, okulun oyun alanını kapatma talimatı verildi.
Rusya'da 80 yaşında kadın, seri katil çıktı Rusya'da 80 yaşında bir kadın, gözaltına alındıktan sonra, seri katil olduğunu itiraf etti.
Estonya: Rusya, provokasyon yapıyor Rusya Federasyonu yönetiminin, bu yıl bazı Doğu Avrupa şehirlerinin İkinci Dünya Savaşı'nda Sovyet kuvvetleri tarafından Naziler'den kurtarılışının 75.
Libya'da askeri üste Fransız füzeleri bulundu – Libya'da General Hafter'e bağlı bir askeri üste Fransızlara ait Amerikan yapımı Javelin füzelerinin bulunmasının ardından, Fransa Savunma Bakan..
KKTC Başbakanı Tatar: Bu çağda hala sigara içenin aklına şaşarım
KKTC Başbakanı Tatar: Bu çağda hala sigara içenin aklına şaşarım
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, "Uyuşturucu illetinden kurtulmak için devlet hükümet toplum ve medyanın hep birlikte mücadele vermesi gerekir" dedi.
Ukrayna'da yolcu treninde yangın: Yolcular kovalarla su taşıdı Ukrayna'da seyir halindeki bir yolcu treninde yangın çıktı.
Merkel üçüncü kez 'titreme nöbeti' geçirdi Almanya Başbakanı Angela Merkel, Finlandiya Başbakanı Antti Rinne'yi resmi karşılama töreninde, üçüncü kez 'titreme nöbeti' geçirdi.
Ruhani: İngiltere aptalca hamlesinin sonuçlarıyla yüzleşecek İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İnglitere'yi İran'a ait bir petrol tankerini alıkoyarak güvensizlik oluşturmakla suçladı ve bu 'a..
Trump'a 'beceriksiz' diyen Büyükelçi Darroch istifa etti – Sızdırılan belgelerde, Trump'a 'beceriksiz' dediği ortaya çıkan İngiltere'nin ABD Büyükelçisi Sir Kim Darroch istifa etti.
» 1 2