1 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

1 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Şentop Rusyada mevkidaşlarıyla bir araya geldi
TBMM Başkanı Şentop Rusya'da mevkidaşlarıyla bir araya geldi
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Uluslararası Parlamentarizmin Gelişimi Forumu'na katılmak üzere geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da mevkidaşlarıyla bir araya geldi.
Dışişleri Bakan Yardımcısı Önal "Ukrayna Reform Konferansı"na katılacak Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal, 2-4 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan uluslararası "Ukrayna Reform Kon..
Başkan Gökhan Yüksel, CHPli belediye başkanları toplantısına katıldı
Başkan Gökhan Yüksel, CHP'li belediye başkanları toplantısına katıldı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li İstanbul ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi.
BM'den Cumhurbaşkanı Akıncı'ya geçmiş olsun dileği Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'yı arayarak Taşkent'teki ..
Dışişleri: KKTC'nin girişimlerini destekliyoruz DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözücüsü Hami Aksoy, KKTC makamlarının, Taşkent bölgesine düşen füze ile ilgili Birleşmiş Milletler (BM) ve ilgili ülkeler ..
Isparta Belediye Meclisinden 'Vakit, Isparta vakti' mesajı
Isparta Belediye Meclisi'nden "Vakit, Isparta vakti" mesajı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yüksek SEçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Belediye Meclisinin Temmuz ayı olağan toplantısına katıldı.
Antalyanın Gazipaşa ilçesinde CHPlilerin Suriyelilere sahil yasağı önerisi meclisten geçmedi
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde CHP'lilerin Suriyelilere sahil yasağı önerisi meclisten geçmedi
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan oturumunu gerçekleştirdi.
YDP Genel Başkanı Arıklı: "KKTC, Türkiye hava savunma sistemine dahil edilmeli" KKTC'nin muhalefet partilerinden YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı, "KKTC'nin kendi imkanları ile kara sahasında o..
CHP PM toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Türkiye'nin artık daha fazla zaman kaybetmeden, bu ucube tek adam rejiminden kurtulması şarttır.
AB'nin yeni görev dağılımında uzlaşmaya varılmaması Macron'u kızdırdı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Avrupa Birliği'nin kilit pozisyonları üzerinde anlaşmaya varmak için Brüksel'de ger..
Irak Meclisi'nden Türkiye açıklaması Irak Meclisi Güvenlik Komisyonu, hükümetin topraklarını herhangi bir komşu ülkeye saldırmak için kullanılmasına izin vermemesi gerektiğini belirterek, aks..
Maltepe Belediye meclisi katliamlara karşı tek yürek oldu
Maltepe Belediye meclisi katliamlara karşı tek yürek oldu
Maltepe Belediye Meclisi, 2 Temmuz 1993'te Sivas Madımak'ta ve 5 Temmuz 1993'te Erzincan Başbağlar'da yaşanan katliamları kınayarak, ortak tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Güler ve Çelik ile görüştü CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve MİT Başkan Yardımcısı Cemalettin Çelik ile görüştü..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve MİT Başkan Yardımcısı Cemalettin Çelik'i kabul etti.
Fuat Oktay, Orgeneral Güler ve Cemalettin Çelik'i kabul etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve MİT Başkan Yardımcısı Cemalettin Çelik'i kabul e..
İran uranyum sınırını aştı İran'da ismi açıklanmayan bir yetkili, Tahran yönetiminin uranyumun zenginleştirilmesinde nükleer anlaşma çerçevesinde belirlenen 300 kilogramlık sınırın üzerine çı..
Araştırma Komisyonu, faytonları incelemek için Adalar'a gidecek Meclis Hayvan Haklarının Araştırılması Komisyonu, faytonlara sürülen atların durumunu incelemek üzere 3 Temmuz Çarşamba günü İs..
"Emeklilerin ikramiyeleri ve maaşları artsın" önerisi CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, emeklilere bayramlarda bin lira olarak verilen ikramiyenin bin 260 liraya çıkarılmasını ve emekli maaş..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Abe ile çalışma yemeğine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Abe ile çalışma yemeğine katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile çalışma yemeğine katıldı.
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç Açıklaması HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, "Toplumun demokratik, sivil, özgürlükçü ve eşitlikçi bir anayasaya ihtiyacı var." dedi.
GÜNCELLEME - Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Liberal Demokrat Parti Genel Sekreteri ve Japonya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı T..
Türkiye'deki Suriyeliler Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Türkiye ekonomik krizle boğuşurken, şirketleri batarken, insanlar işsiz kalırken bu kadar ensarlık yapamayız. Böyle bir ..
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Türkiye ile ticarette dolar kullanımını azalttık" İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevat Zarif, İran ve Türkiye arasındaki ticari ilişkide dolar kullanımının yüzde..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya İmparatoru Naruhito ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya İmparatoru Naruhito ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokyo'da Japonya İmparatoru Naruhito'yu İmparatorluk Sarayı'nda ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Liberal Demokrat Parti Genel Sekreteri ve Japonya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Toşihiro Nikai..
HDP İstanbul Milletvekili Zeynel Özen Açıklaması HDP İstanbul Milletvekili Zeynel Özen, katılımcı, demokratik bir anayasaya ihtiyaç olduğunu söyledi.
CHP PM toplandı CHP Parti Meclisi (PM), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin sonuçlarını değerlendirmek üzere Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ticarette korumacılığın artması, serbest ticaretin sekteye uğraması endişe...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ticarette korumacılığın artması, serbest ticaretin sekteye uğraması endişe...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ticarette korumacılığın artması, serbest ticaretin sekteye uğraması endişe vericidir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Temsilciler Meclisi Başkanı Tadamoriyi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Temsilciler Meclisi Başkanı Tadamori'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Temsilciler Meclisi Başkanı Oşima Tadamori ile bir araya geldi.
Sözcü Çelik: "Vatandaşlarımızı derhal serbest bırakın" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Vatandaşlarımızın derhal serbest bırakılmasını istiyoruz" paylaşımında bulundu.
Cumhurbaşkanı Vekili Oktay: "Libya'da bulunan vatandaşlarımızla irtibat kuruldu, sağlık durumları... Cumhurbaşkanı Vekili Fuat Oktay," Libya'da bulunan vatandaşlarımızla irtibat kurulmuş, sağ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Libya açıklaması CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Libya'da alıkonulan Türk vatandaşları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın acilen serbest..
Libya'da Türk vatandaşlarının alıkonulması Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye Cumhuriyeti, tüm kurumlarıyla, dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşlarımızın güvenliklerini ve hak..
Oktay: "Türkiye Cumhuriyeti, tüm kurumlarıyla, dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşlarımızın... Oktay: "Türkiye Cumhuriyeti, tüm kurumlarıyla, dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşları..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: (Libya'da Türk vatandaşlarının alıkonulması) "Vatandaşlarımızın... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: (Libya'da Türk vatandaşlarının alıkonulması) "Vatandaşlarımı..
İmar Barışı süresinin uzatılması ile ilgili karar Resmi Gazete'de yayımlandı RESMİ Gazete'de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017'den önce yapılmış ruhsatsız veya ruhsat ve eklerine aykırı yapı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Trump S-400 ve F-35'ler konusunda bize destek veriyor CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın Trump ile görüşmemiz çok olumlu bir havada geçti.