1 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

1 Temmuz 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İngiltere'yi şoke eden olay! Uçağın iniş takımından erkek cesedi Londra'daki bir evin bahçesine... Kenya Havayolları'nın Nairobi-Londra seferini yapan Boeing 787-8 tipi uçağının iniş takımına..
Onur Yürüyüşü birçok ilde valilik izin vermediği için yapılamadı: "Bu bir özgürlük mücadelesidir" Türkiye'de gerçekleştirilen LGBTİQ+ (Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Transseksüel, İnterseksüel, Qu..
İsrail istihbaratı: Körfez bölgesindeki saldırıların arkasında 'kesinlikle' İran var İsrail istihbarat servisi Mossad, Körfez bölgesindeki son saldırıların arkasında İran'ın olduğuna dair "em..
TBMM Başkanı Şentop, Volodin ile heyetler arası toplantıya katıldı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Rusya Duma Başkanı Vyaçeslav Volodin ve iki ülke heyetlerinin yer aldığı toplantıya katıldı.
Hong Kong'da göstericiler parlamento binasına girdi Hong Kong'da zanlıların Çin'e iadesini kolaylaştıran yasal düzenlemelere karşı çıkan göstericiler, bugün de protestolarına devam etti.
'S-400 Hava Savunma Sistemi'ne KKTC de dahil edilmeli' önerisi KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı, Türkiye ile yeni bir 'Savunma İ..
Hong Kong'da göstericiler parlamento binasına girdi Hong Kong'da zanlıların Çin'e iadesini kolaylaştıran yasal düzenlemelere karşı çıkan göstericiler, bugün de protestolarına devam etti.
İsrail'den Şam ve Humus'a hava saldırısı: 1'i çocuk 4 ölü – İsrail'in Lübnan hava sahasından Humus ve başkent Şam'ı hedef alan hava saldırıları düzenlendiği ve bunun sonucunda 1'i çocuk 4 kiş..
Türkiye, bölge ülkelerini uyaracak
Türkiye, bölge ülkelerini uyaracak
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, KKTC'de Taşkent köyü çevresine düşen Suriye'ye ait S-200 füzesi ile ilgili KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile görüştü.
Şentop, Uluslararası Parlamentarizmin Gelişmesi Forumunda konuştu TBMM Başkanı Mustafa Şentop, katıldığı Uluslararası Parlamentarizmin Gelişmesi Forumu'nda konuştu.
Genelkurmay Başkanı'ndan KKTC'ye füze açıklaması: Panik yapacak durum yok TÜRKİYE Cumhuriyeti Genelkurmay Başlanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcı..
Cumhurbaşkanı Erdoğana forma hediye edildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a forma hediye edildi
– Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Japonya'nın başkenti Tokyo'daki temasları sırasında eski milli futbolcu olan AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan'ın Japonya'da oynadığı eski takımı Urawa Red Diamonds'ın...
Hong Kong'un Çin'e devrinin 22. yılı: Hükümet binasına girmeye çalışan göstericiler polisle çatıştı
Hong Kong'un İngiltere tarafından özerk yönetim koşuluyla Çin'e devrinin 22. yıl dönümünde düzenlenen gösterilerde, protestocular ve polis arasında çatışma çıktı.
Japonya İmparatorluk Sarayı'nda samimi sohbet! Fotoğraftaki ayrıntı gözlerden kaçmadı
Japon İmparatoru Naruhito ile İmparatorluk Sarayı'nda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Emine Erdoğan'da eşlik etti. Cumhurbaşkanlığı tarafından paylaşılan fotoğraflarda ikili sohbet dikkat çekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Abe ile çalışma yemeğine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya Başbakanı Abe ile çalışma yemeğine katıldı
– Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'nın başkenti Tokyo'daki temasları kapsamında Japonya Başbakanı Shinzo Abe ile çalışma yemeğine katıldı.
» 1 2